♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evitkamalicka
14. apr 2010

aj ja mam len to klasicke tehotenske mokro

rubinka
14. apr 2010

No ten priehľadný až krémovo biely. Mám to odkedy som tehu. Raz menej raz viac.

januliatko1985
14. apr 2010

jjej snehulienka. pekne brusko.

baby ja som sa teraz zobudila 😲 som lahla k telke a bum so zaspala na 1,5hod, to bude asi tym pocasim.a mam neskutocny hlad a obed este v nedohlade, no hlavne , ze uz kuracie prsia rozmrazene, tak asi len na cibulke osmazim s ryzou.

a moje male ma vacsinoiu asi priecnu polohu, aj vcera na utz tak bolo otocene a poriadne boxovalo.

ten vytok som mavala aj ja hlavne na zaciatku, teraz uz ovela menje, no ale intimka musi byt furt pre istotu 😉

gijar
14. apr 2010

ahojte, po dlhooooom case 🙂
miska-uprimnu sustrast, tiez sme si to prezili pred 2 rokmi- behom 3 dni dedko zomrel a dovtedy veselo bycikloval a vinohradnicil 😒 ☹
inak, co som ti pisala ten amazon, tak pozeram na e-bay a su tam este lepsie ceny, tak skusim najprv odtial daco, tiez chcem cca 2 flasky TT z UK 🙂
deniska- mna tiez kope maly dole v podbrusku a do mechura a tiez bol priecne na minulej kontrole 😉 vytok mam aj ja obcas, ale ci je to klasicky tehu, ci nie, to neviem 😀
bihan- nadherny Bunker za super cenu 🙂 uz sa chystas do tejto zimy tu z vasho teplucka,cooo? 😀 inak, tu v Bretonsku ale nepobudnete dlho,nie?a na juhu nebyva taka zima....pisem to preto, ze ja rozmyslam len nad nejakym shit fusakom ku nam do Normandie, nakolko budem mat nanoznik a deku ked tak a je tam max. -2 v zime, aj to len par x, vsak vies.....

groka
14. apr 2010

ahojte

deniska ako ti je?kedy ides na kontrolu?

rubinka
14. apr 2010

Ahoj Groka a ty sa ako cítiš? Už všetko ok?

groka
14. apr 2010

denisocka zlty vytok je zapalovy,biely,tahavy,bublinkovy je ok,ale zeleny keby som si ja nasla zeleny uz ma neni doma 😕

bihan
14. apr 2010

Gijar, no to vieš, Bretónsko, Slovensko.. on je do 3r, takže sa určite bude hodiť 😀 A je celoročný, vnútorná vložka sa dá vybrať...som sa proste zaľúbila a ešte som si aj zašportovala 😀 Nánožník kupovať neidem.
Ty a že "ku nám do Normandie".. šak ste sa ešte neodsťahovali 😀 😝

Hlavne na malé nákupy sa ebay veľmi oplatí.

Výtok mám tiež "klasický tehotenský" a dosť.

groka
14. apr 2010

ahoj rubinka aaaaaaaaa zijem,som strasne unavena,dnes som potiahla do pol dvanastej nejako,mm bol rano zaniest maleho do skolky ze aby som si oddychla tak som drichamala a teraz sa neviem prebrat,dnes to bude uzas den,do toho vonku tma ako v rohu

captainka
14. apr 2010

snehulka pekne brusko, mini ale neboj ono vykukne...mne tiez vykuklo asi v 23-24tt

ja som bola dnes u dokiny vsetko ok, babo kopalo ako sialene tak sme sa nasmiali 😀 😀 😀 a inak mne kazde bozie rano sa predvadza ako moze 😉 vyduje chrbatik do bruska a tlaciiiiiiiiiii ja neviem ako keby sa zaprelo nozickami niekde a chce ist von 😉 ale na pomojkanie polavi...

inak viete co sa mi dnes snivalo...??? brutal haluz ja nechapem kde som na taky sen aj prisla 😎 ze som sedela a zrazu mi trcalo nieco mini z bruska pri pupceku a ja ze co to je...tak som to chytila,trosku potiahla a to bola nozicka...celaaa podotykam a ja ze jedaaaaaaa co mi tu vystrkujes nohu 😀 😀 😀 tak som potom tlacila do bruska tu nozicku naspat...ako nechapem

groka
14. apr 2010

dnes fotene brusko

gijar
14. apr 2010

no, ano,ked do 3 rokov, tak to je jasne, ze vyuzijete 🙂 hej, ved ja mam vsetko oblecko komplet z e-bay 😀 pre maleho myslim.....
no ale o 2 tyzdne sa stahujeme 😉 sice, contrat este podpisany nie je, uvidime co ponuknu, ale dohoda ustna by bola, tak uz to beriem tak, ze sa vraciame 🙂 sa tesim....a je toho strasne vela teraz 2 tyzdne pred stahovanim....tych vybavovaciek...................inak,len taka btw otazka....na CAF-e uz nebudu po mne chciet nic potom vsak? myslim do vyplatenia porodneho v 7mom mesiaci...(ked uz som v 6tom a zatial im stacilo a nechcu nic..karticku uz poslali...)-vdaka 😉

maculienka123
14. apr 2010

deni,ja mavam vseliake farby,zeleno,zlto,bielo,kremovo,no ako kedy ale je stale.

denisocka
14. apr 2010

groka,zajtra mam hematologiu a ak nebude dokyna na operačke tak poobede aj kontrolu,ak bude-tak až v piatok .

macu,aspon vytoky mame rovnake ,čo nato tvoj doky

denisocka
14. apr 2010

idem robiť hranolky,šak zachvílku je už večer 😅

maculienka123
14. apr 2010

deni,ja som mu to nehovorila este,sa sama cudujem,ja vsetko mu hned hlasim ale nic ma nestipe,nesvrbi,tak to je v pohode si myslim.

denisocka
14. apr 2010

baby čo chodíte po ebay

http://stores.shop.ebay.co.uk/Bestbuys4baby_Bab...

poradte,uvažujem zobrať viac veci od tohto predajcu , teda 4x flaše 9oz
😀 to budu asi 230ml , termo bag avent a ešte neviem,možno niečo - kuknite,čo stoji pošta na SK,alebo do UK ??? a či sa rak da ,že viac veci naraz,ako postupovať

gijar
14. apr 2010

deni-nie je tam napisane, ze dorucuju mimo UK. ale vzdy treba predajcovi napisat a on ti da vediet. co sa tyka viacerych veci-vacsinou kombinuju postovne, cize cim viac veci, tym lacnejsie. ale ako hovorim, na e-bay treba komunikovat s nimi.

denisocka
14. apr 2010

ta a nechcete niektora aspon napísť tomu predajcovi,či zasiela na SK ???

snehulienka24
14. apr 2010

denis, moj vytok je taky aky opisujes aj dokina ho videla, len zhikla ze je ho dost, ale ze to mam aj kvoli ranke na krcku a odvtedy to neriesime... tak uvidim na dalsej poradni 😅

kika36
14. apr 2010

Ahojte baby, ako sa mate? straaasne dlho som tu nebola 😢
Asi ani nebudem mat sancu vas docitat, kedze ste tu toho milion popisali 😉
Ja som bola v pondelok na 3D tak sem supnem par fotiek nasho drobceka 😉 Mame to potvrdene- bude to Jurko 🙂
Chudatko sa hemlesil v brusku, stale si tvaricku chytal, zíval a pil vodu- to bolo uplne uzasne- sme to videli v priamom prenose- asi 4 krat si riadne glgol 🙂
Na druhej fotke si vsimnite ako ukazuje peace 😀

captainka
14. apr 2010

jeeeeeeeeeej kika zlate fotecky...jurko bude velky fesacisko

baby ja som pisala a zrazu som si isla len tak na 5 min lahnut a som si raidne schrupla 😎 xixi

rubinka
14. apr 2010

Jéj Kika, zlatučký chlapček 😵

evitkamalicka
14. apr 2010

kika parada

marija
14. apr 2010

Kika krasne fotecky 😉 kde si bola na 3D? uzasne ako to babatko uz ma vsetky crty, teda ze tie crty je tak pekne voidiet, nadhera.

denisocka
14. apr 2010

Kika parada!

kika36
14. apr 2010

Dakujem vsetkym 🙂
marija bola som v gyn five na Zahradnickej. Porobil mi aj krasne 4D videa 🙂

kika36
14. apr 2010

Inak baby, od buduceho stvrtka otvarame kurz wellnes jogy- budem precvicovat, tak ak mate zaujem tak napiste a poslem blizsie info 😉 Trva 8 tyzdnov a verim ze si tam super oddychnete, pekne ponatahujete a spravite dobre sebe aj drobcovi 🙂

nikitka231
14. apr 2010

kika no krasne fotecky 😉

miciatko
14. apr 2010

kika krásne fotečky úplne je to perfektne vidieť, krasne babatko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre