♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lenadka
20. máj 2010

mandylion, asi preto ze kazda tocime o inom 😀

nikitka231
20. máj 2010

memory:
no ja som mala medelu a teraz som kupovala novsi typ medela haromny dvojfazova...medela je osvedcena a cenovo akurat 😉

evitkamalicka
20. máj 2010

nikitka ja som mala najprv medelu a nebola som moc spokojna, preto som kupila inu

evitkamalicka
20. máj 2010

ale kazdemu sadne nieco ine

eliska252
20. máj 2010

Ešta ma napadlo, že či niektorá z vás používa anionové vložky. Uvažovala som, že by som po porode začala ale zaujmalo by ma či to máte niekto vyskúšané alebo to plánujete skúsiť?

mandylion
20. máj 2010

lenadka, ale som v robote a odbieham 🙂

mandylion
20. máj 2010

Aha ..odsavacka mlieka sa teraz riesi..no to by som potrebovala poradit 🙂

memory97
20. máj 2010

to eliska: kamoska ich mala a velmi si ich chvalila, ak ide o tie, co maju ionovy pasik.

bihan
20. máj 2010

vložky som naposledy používala pred skoro 3r a žiadne zázračné aniónové môj všeobecný názor na ne nezmenia 😀

eliska252
20. máj 2010

mamory hej presne tie myslím

bahin ja tiež nie som na vložky ale tak po porode si čo používala?

bihan
20. máj 2010

veď hovorím, že som ich naposledy používala po pôrode 😀 a vzhľadom na to, že pri odchode z pôrodnice som už len ľahko špinila, tak toto veľmi riešiť nebudem.

eliska252
20. máj 2010

Aha tak 🙂

denisocka
20. máj 2010

jaj bože,pred vyše hodinou sa mi podarilo rozbiť pohar v kuchyni a sklo som mala všade,tak doteraz som to pratala centimeter po centimerti, ma asi porazí

denisocka
20. máj 2010

miška - https://www.modrykonik.sk/forum/choroby-a-komplikacie/skracovanie-krcka-maternice-da-sa-zastavit-ci-sa-stale-skracuje/ šak nalez maš dobry,tak čo sa bojiš,fakt nechápem,si na tom lepšie ako ja tuším

peta131
20. máj 2010

Na vlozky som neni ani ja naposledy som mala vlozku hadam pred 6 rokmi 😅 som zvedava ako to vydrzim po porode z vlozkami lebo ja som to tak neznasala na vlozkach v lete ked je teplo poti sa cele telo a medzi nohami vlozka a krv a ten smrad z toho...fuuuuj 😝 😝 😝 zakazdym ked som mala pred tehu kramy som dakovala bohu za to kto vynasiel tampony 😀
a po porode si kupujem tie anionove ale to kvoli tomu ze ja mam stale problemy s kasinkami a oni su aj proti tomu 😉

co sa tyka tych nickov tak to fakt sila 🤐 ja mam jankuat a juliq aj na facebooku v priateloch 😕 som zostala riadne prekvapena aj ked jankaat sa mi hned zdala ,,zvlastna" ale na juliq by som to nepovedala...
ja si z tohoto dovodu sem na konika ani nedavam fotky s mojou tvarou do albumu lebo clovek nikdy nevie ake individua sem chodia 🙄 ja mam fotky na google picasa tak ked niektora chcete link tak poslem do IP ale sem by som sa bala svoje fotky zavesit 😝
ja by som aj bola za tu sukromnu temu lebo sem aj kolkokrat ani o sebe nic nepisem lebo viem ze ma sem chodi par osobok s mojho okolia ,,spehovat" 🙄

bihan
20. máj 2010

Peťa, ak máš problémy s mykózami, mrkni do témy o menštruačnom kalíšku.. je kopec dievčat, ktoré sa vďaka nemu práve mykóz zbavili 🙂

mandylion
20. máj 2010

ozaj baby, apropo vlozky, ja mam taky vytok, ze ja cele tehotenstvo intimky nosim ☹

maculienka123
20. máj 2010

s tymi vlozkami mam ten isty problem,teraz intimku si dam,musim koli vytoku ale neviem si predstavit po porode behat s vlozkou hrubou jak slak,lebo krvacat budem silno urcite a ten mokry pocit a smrad,no neviem,ja sa budem tusim kazdu hodinu umyvat a menit vlozku,inak si to neviem predstavit.uz len ked si na to pomyslim,je mi spatne,podla mna je to dost nehygienicke nosit vlozky

maculienka123
20. máj 2010

zajtra idem na cukor,uz teraz mam abstak si cosi dat sladke,kavu som si spravila bez cukru a ani banan ani jablko si nemozem dat,doktor povedal,ze den predtym od obeda uz nic sladke.

maculienka123
20. máj 2010

mandym,ty jaka si sneda.ja som jak stena

bihan
20. máj 2010

S krvácaním po pôrode to nie je také hrozné, ako to vyzerá 🙂 Prvý deň po pôrode je to ako silnejšia MS, potom a to postupne ( u mňa teda dosť rýchlo) znižuje ako klasické krvácanie. Ako som spomínala, pri odchode z pôrodnice som už len špinila a trvalo to asi ešte týždeň. A potom už nič celý čas, kým som dojčila 🙂

marija
20. máj 2010

iank baby a nemozme zalozit sukromnu temu? alebo tuto zmenit na sukromnu, uzavretu? Ja by som bola tiez ZA. Zas si nemyslim, ze nas az tolko novych augustoviek uz v tomto stadiu tehu pribudne.

maculienka123
20. máj 2010

baby este k tym plienkam ako sa to bali?

myslim postup:
dam jednorazovku,potom obycajnu plienku a potom tu postolku?

maculienka123
20. máj 2010

mari,no ja chodim od zaciatlu aj do spetembroviek a tam tiez zalozili podaktore sukromnu temu a nikto tam nechodil,kopu bab sa nedostalo k heslu a pod,nakoniec vsetky pisu v klasike.

nikitka231
20. máj 2010

kocky toto som nasla pisal to gynekolog co a tyka CS a krcka v 30tt
"dĺžka je normálna 1,5 - 2 cm (pohmatom) 2,5 mm ultrazvukom a cervikálne skóre do 3 "

denisocka
20. máj 2010

Baby,kolko je 1GB - MB?

peta131
20. máj 2010

bihan ja uz som o tych kaliskoch citala na nete ale co ja viem zda sa mi to take zvlastne 😖
ja som maximalne spokojna s tamponami a moje mykozy su asi spojene s mojou imunitou a celiakiou 😒

Baby ja som tiez za sukromnu temu!!!!!!!

peta131
20. máj 2010

deni 1GB je 1000MB

maculienka123
20. máj 2010

deni 1000 MB

mandylion
20. máj 2010

maculienka, to je fotene takto pred rokom 🙂 to som nebola tehu a obcas som zbehla do solarka, ale hento som uz asi opalena zo slnka, lebo minuly rok bol krajsi maj 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre