♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

cert33
24. júl 2010

@akika722 odvykne neboj a super,ze sa podarilo odplienkovat, teraz v lete mu to celkom ide, ale rozpravat je lenivy, takze nevie sa vypytat, akurat vykrikuje mama a to na vsetko, kto ma vediet co zrovna mysli, snad sa mu uz coskoro jazyk rozviaze 😀

akika722
24. júl 2010

@cert33 nič sa neboj,môjmu sa pusa nezastaví 😖

jankasramka
24. júl 2010

@akika722 ja mam pakovu, a iba sa ju ucim pouzivat, mne to doslo dake divne 😖
a uboziatko tvoj ruzovucky medvedik 😀

gabusssa
24. júl 2010

@maculienka123 Nezačali mi bolesti, ale zobudila som sa na to že niečo teplé mi tečie po nohách. Odtiekla mi plodová voda to bolo neskutočne rýchle. Absolutne som nebola pripravená...Ani veci pre mňa a ani veci pre bábo

katulkaaaaaa
25. júl 2010

dobre ranko,no to bola zase noc...do pol noci som predychavala bolesti a potom som zaspala,a teraz som zase od piatej hore ☹ ja som uz taka unavena 😒 normalne mam predporodnu depku 😒 dnes ideme na oslavu k obom mojim babkam su Anny,tak aspon mi den rychlejsie ubehne,idem vas docitat 😵

majka35
25. júl 2010

ahojte tehulky a mamičky, stále k vám nakukujem. keďže k vám podľa termínu "patrím" a čítam si, ako prebiehajú vaše očakávania ... 🙂 vidím, že niektoré máte pôrod za sebou, tak vám chcem pogratulovať a popriať veľa zdravíčka vám aj vašim bábetkám ... ja idem 6.8. na plánovanú sekciu, tak sa veľmi "teším" 🙂

chcem sa vás opýtať, trpíte taktiež ako ja neskutočnou nespavosťou? ja keď sa v noci vyspím 3 hodiny, tak to už je úspech .. som totálne vyčerpaná ... ale veľmi ma teší, že sa trošku počasie umúdrilo a berie ohľad na tehulky

dajna11
25. júl 2010

@majka35 dobré ránko tehulky.....ako pozerám niektoré už to máte za sebou či ste v najbližšom očakávaní 😉 kedže máte nejaké bolesti. ja som zvedavá kedy to prepukne u mna,želám vám vela zdravíčka,aby sme nemali komplikácie a problémy,aby nám to šlo ako po masle..... 🙂 🙂

evitkamalicka
25. júl 2010

dobré ránečko,
tak už len 5 dní a ideme na to

liba78
25. júl 2010

Ahoj babulky...
@majka35 asi sme na tom rovnako, ja som sa tešila že sa ochladilo a bude sa mi lepšie spať a táto noc bola zas hrozná. Od večera som pochodila postele v celom dome a nakoniec som si ustlala na gauči pri telke ☹. Tu sa mi podarilo driemať asi 2-3 hodiny. ☹ hrôza

evitkamalicka
25. júl 2010

ja som spala ako babo, celu noc prsalo a bolo super chladno

liba78
25. júl 2010

@evitkamalicka sa ti to pekne kráti. 🙂 🙂 aj by som vymenila 😉

evitkamalicka
25. júl 2010

@liba78 ja by som brala keby to bolo aj hned, ale tak uz tych par dni vydrzim....ty mas veru pred sebou este dost

groka
25. júl 2010

@katulkaaaaaa poslickovia pri ktory sa nieco deje mas ,asi to iste co ja,ked ta tak citam a vidis,uz som otvorena 😅

katulkaaaaaa
25. júl 2010

@evitkamalicka jej ti uz len 5 dní,normálne ti závidim 😒 ja som dnes uplne zufala,nevim co sa somnou deje to asi tie tehu hormony,tri kamosky tento tyzden porodili a ja som stale kinderko...a tie reci...ti si este cela?atd mi uz tak lezu na nervy 😠 😠 😠 ja viem este 16dni do terminu nemam sa kam ponahlat ale aj tak...keby som aspon nemala stale tie bolesti 😉 a hned mi je lepsie ked som sa vypisala...je dobre vediet ze niesom sama co nespava 😝

katulkaaaaaa
25. júl 2010

@groka ja uz neviem,bolesti ako slak,a stale nic...malinkemu stale hovorim ze uz je vsetko nachystane nech uz pride medzi nas ze sa nemozeme dockat 😵

liba78
25. júl 2010

@katulkaaaaaa neboj, poznám... MOje brucho je ooobrovské a vystrčené dopredu, takže každý si myslí že už som mala byť tam 😖 a vetu "ty sa ešte kotúľaš ?!" úplne nenávidím.

majka35
25. júl 2010

ja tiež tak skúšam, ktorá posteľ mi vyhovuje, ale ani jedna ... keď konečne zaspím, tak to je 5 hodín ráno, ale už o pol siedmej mám krásny budíček od susedy 😖 každé ráno, či je víkend, či nie, začne vysávať podlahu, presne o 6.00, ťahať po zemi nábytok, vysatý prach vyklepáva z vedra z okna, hneď vedľa nás, búcha po tom vedre ako šialená a nakoniec hodí pred dvere smetie a treskne pri tom dverami ... som rozmýšľala, že pôjdem za ňou .. ☹
a to počasie sa konečne umúdrilo, ale u nás v byte je stále dusno, bývame na najvyššom poschodí, takže chvíľu bude trvať, kým sa tu ochladí

liba78
25. júl 2010

@majka35 tak to by ma celkom zabilo, alebo by som zahlušila tú susedu 😠

majka35
25. júl 2010

ja mám v tomto tehotenstve "malé brucho", každý si myslí, že som v 7. mesiaci ... pri dcére som vyzerala ako slon ... neviem, čím to je 😕
no a o tých hormónoch: včera som mala depku ako hrom ... som plakala pre všetko a strášne som sa ľutovala ... ešteže mám chápavého manžela 😀

majka35
25. júl 2010

@liba78 ja už mám tiež chuť ju zahlušiť ... muž ju opustil, už druhý ... ostala s 2 deťmi ... starší syn chodí k svojmu otcovi dosť často a 2-ročná dcérka celý deň plače a minule, ked som prišla k nej zaklopať a poprosiť ju, ked už chodí po nociach fajčiť na balkon, aj 6 krát, či by nemohla prestať trieskať dverami, tak som zhliadl& tu malú, vôbec ešte nechodí, plače a má tiky ... chú´datko malé ... jej mama je strašná nerváčka ... ale už z nej začínam byť aj ja 😠

majka35
25. júl 2010

ja som hore od 6.00 a môj muž a dcéra ešte spia 😀 už by som si rada dala s nimi raňajky

evanns
25. júl 2010

baby ja spim aj 12 h vkuse...raz, maximalne 2x idem na wc...ale to v polospanku a naspat okamzite spim...

katulkaaaaaa
25. júl 2010

@majka35 no tak take pocity mam dnes ja....a taku susedu by som nakopala niekam,ale viem ze s niektorymi ludmi si proste nepomozes ☹ chudatko ta jej mala ☹

majka35
25. júl 2010

@evanns závidím 🙂

liba78
25. júl 2010

@majka35 tak to by mi jej bolo ľúto, ale len tej malej. Stará si za to môže asi sama, ale nemá to nič spoločné s prispôsobovaním. Skús trieskať ty, keď ona konečne zaspí ☹ ☹
moji sú už všetci hore a čakám kto začne vyrábať raňajky, lebo mne sa nechce ☹

katulkaaaaaa
25. júl 2010

@evanns ten spanok by som aj ja prijala,ja ked spim 6 hodin v kuse tak to je zazrak,posledne dva mesace sa mi spat neda

majka35
25. júl 2010

@liba78 keby som bola sama doma, tak trieskam, ale nechcem budiť rodinu ... a ona trpí tiež nespavosťou ... v jednom kuse buď vysáva, prenáša nábytok, von s dcérou ide na 10 minút denne!!! aj to len kúpiť cigarety do potravín ... a v kuse fajčí na balkóne, nehovorím, že obývačku máme celú od dymu z jej cigariet ... a malá len plače a plače ☹

kvietok121
25. júl 2010

dobre ranko tak co mame nove, idem si prectat

liba78
25. júl 2010

@majka35 ☹ ☹ tak neviem ...

majka35
25. júl 2010

moji už vstali, konečne ... tak neviem, či mám pripraviť raňajky, alebo obed 😀 o jednej ideme plávať, sa teším 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre