♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
28. júl 2010

@fialka5959 ja som prave poziadala mm o zmrzlinku

kvietok121
28. júl 2010

@mamisqva o snoch ani nevrav mne sa naposledy snivalo ze nas maly cikal a nechcel prestat a ja som uz nemala ani jednu plienku a on cikal a cikal ... no hrozne 😀

lucia20
28. júl 2010

@fialka5959 ja beriem babylove a pampersky, najmensie...
pridavam sa, aj ja mam 15kg navyse akurat s tym rozdielom, ze ste tri tyzdne dopredu ako ja.

😖

kvietok121
28. júl 2010

@fialka5959 mne kazali 40 pampersiek a 5 bavlnenych, 20 ze si zoberu a 20 mi ostane na izbe

kvietok121
28. júl 2010

@lucia20 @fialka5959 ja som pribrala 12 kg a zajtra uvidime kolko to bude po tyzdni

dajna11
28. júl 2010

@fialka5959 ale ved to zasa nieje tak vela,len ked zo mna to potom ide ťažko dolu...a toho sa bojim

lucia20
28. júl 2010

@kvietok121 ja som ku koncu vacsinou uz chudla. prave som stala na vahe a mam presne 15,1kg navyse. ale kedze o tri tyzdne koncime tak hadam viac ako na 17kg sa nedostaneme. 😀

katulkaaaaaa
28. júl 2010

nebojte kila pojdu dolu,pri malej som pribrala 13kg do troch mesiacov bolo vsetko dolu...zalezi aj od toho ci mate veget alebo uplakane babetko ako som mala ja...spavala som asi 4hodiny za 24hod...pevne verim ze toto druhe dietatko bude a spat 😝
ja mam do porodnice plienky babylove z dmky,cca30kusov,ked tak mm dokupi a prinesie,pri malej som pouzivala huggies
@kvietok121 mne sa snivalo ze sme v lote vyhrali 30.000eur...jaj krasny sen 😀

kvietok121
28. júl 2010

@lucia20 uvidime ako to bude ... hlavne nech uz je to tu

lucia20
28. júl 2010

@kvietok121 😀 😀 😀 ja by som to tiez uz brala. ale mne uz to teraz rychlo ubieha, lebo teraz mame nasekane jedno vysetrenie za druhym a stale niekde lietame. ale tesim sa, ze mozno do predpokladaneho porodu uz davno budeme doma. aj s operaciou. ak to pojde dobre.

katulkaaaaaa
28. júl 2010

@lucia20 inak obdivujem ta ,ze cakas v tvojom veku tretie babetko,to bolo planovane? 🙂 ja som si vzdy hovorila do 30tky odrodene a potom si budem uzivat 😀

lucia20
28. júl 2010

@katulkaaaaaa no nech sa paci. jake krasne sny.... ja som teraz vdacna, ze sa mi nic nesniva, lebo par dni dozadu som mala priam hororove sceny o teratome a podobne. no skoro ma kazde rano porazilo...

lucia20
28. júl 2010

@katulkaaaaaa no vidis. ty si to hovorila a ja to plnim. 😀 a to som ja zase naopak vravela ako si budem uzivat a ked nahodou prisla lucka, tak sa vsetko zmenilo. bolo jasne ktorym smerom. takze lucka je neplanovana, ale velmi chcena a katka s tatiankou su planovane a "tvrdo" odmakane. :D

kvietok121
28. júl 2010

@lucia20 aj mne to rychlo ubieha tesim sa na maleho, uz pomalicky davam dokopy bytik, vecicky mam nachystane, vzdy som sa bala ze to nestihnem ale akosi to stiham, takze sa tesim

kvietok121
28. júl 2010

@katulkaaaaaa aj ja som chcela vsetko do 30 tky, ale clovek mieni a pan boh meni mala som 30 pre d par dnami a este len na svoj prvy pokladik cakam

lucia20
28. júl 2010

@kvietok121 tak to je super. ja sa nejako netesim. ani nie ze netesim, ale nie som nedockava. snazim sa to brat realne. ani doma nie je vsetko pochystane tak ako pri babach. beriem to realne, ze by sme sa este z nemocnice nemuseli vratit dve a potom vsetky tie poukladane veci a postielky by ma zabili.... to by som nezniesla... vravim si, ze vytiahnut ich po prichode domov tiez nie je neskoro. :D

katulkaaaaaa
28. júl 2010

@lucia20 aj ja to plnim,mam 27r na ceste druhe babetko,tretie neplanujem,jedine ze by sme to LOTO naozaj vyhrali 😀 😀 😀 ale super,si mlada maminka,budes mlada babicka,tak sa mi to paci 🙂 mna uz zurky a podobne veci skoro nelakali,malu som porodila v 21r a vobec som si nepripadala ze mi nieco uteka

kvietok121
28. júl 2010

@lucia20 ach na take veci ani nemyslim, len sa modlim aby to vsetko dobre dopadlo

majka35
28. júl 2010

@kvietok121 ja som Barborku porodila, keď som mala 35 ... ja neľutujem, že to bolo tak neskoro, boli sme s manželom konečne usadení a ja som zažila veci, ktoré by sa mi pri detičkách nepodarilo zažiť ... ale poznám veľa ľudí, ktorí pri mojom veku a pohľade na bruško krútia hlavou 😠

katulkaaaaaa
28. júl 2010

@majka35 nie podla mna si z takych ludi nic nerob,v kazdom veku je to materstvo ine,niekomu vyhovuje odrodit si to do 30tky,niekomu nie...ti si si zase uzila ine veci,na ktore sa ja tesim ked deti troska odrastu to sa neda tak vseobecne hovorit.... 🙂 hlavu hore zalezi len na vas nie na okoli

katulkaaaaaa
28. júl 2010

@kvietok121 je krasne ze sa vam babetko zadarilo naveku nezalezi 🙂 sak si este mladááááá

katulkaaaaaa
28. júl 2010

@lucia20 na take hovadiny ani nemysli,vsetko dobre dopadne!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kvietok121
28. júl 2010

@majka35 neviem preco, podla mna dieta by mal mat kazdy z nas vtedy ked sa na to citi, ja osm sice chcela skor, ale az teraz som pochopila preco sme museli tak dlho cakat

vladka84
28. júl 2010

@katulkaaaaaa sme na tom podobne, rozdiel jeden rok 🙂 Timku som mala v 20tke, vsetci sa chytali za hlavu, ze som si mohla uzivat, chodit po svete... umlcala som ich, ze po svete budem chodit, ked budem mat 30 a s celou rodinou... akurat sme sa minule smiali, ze hadam nebudem kazdych 5rokov tehotna 🙂 aj ked si myslim, ze mm by sa potesil este jednemu, ak by to bol chlapec...ale zhodli sme sa, ze by sme teda museli byt pekne za vodou, aby sme sa na to dali, takze asi pri tomto babatku skoncime...

majka35
28. júl 2010

a moje 1. tehotenstvo bohužiaľ skončilo predčasne v 8.tt ... po dvoch rokoch sme splodili Barborku, to ste mali vidieť, aké stresy som prežívala celé tehotenstvo ... v 9.tt som začala krvácať a ležala som potom v nemocnici a v 8.mesiaci mi dr. povedala, že bábetko nepočuje, že asi sa niečo stalo ... utekala som za sojim pôrodníkom a ten mi pri počúvaní srdiečka povedal, že malá spinká a všetko je v absolútnom poriadku ... odvtedy som svoju gynekologičku nevidela a ani po tom netúžim

kvietok121
28. júl 2010

@katulkaaaaaa to si tiez myslim len nech uz pride matejko k nam ....

katulkaaaaaa
28. júl 2010

@majka35 ja som prisla o babetko pred tromi rokmi takto v auguste....takze toto moje augustove je neskutocne vytuzene 😵 😵 😵

lucia20
28. júl 2010

@katulkaaaaaa mna to tiez davno nelakalo a co mi chybalo som dohnala minuly rok, ked som maturovala a boli sme odseba s manzelom. to mi stacilo na dalsich 10 rokov. 😀 aspon ze ty mas na to taky pozitivny nazor. by si sa cudovala kolko hnusnych reakcii som si uzila. najprv pindy ze taka mlada, pri druhej zase kritizovali ze tak skoro a teraz pri tretom to bolo uplne najlepsie, ci nemame doma telku, ze len decka robime, ze mne staci sa len na slipy pozriet a som tehotna, ze sme ako cigani, len sa mnozime a podobne.... a na co nam je tretie atd.

kedysi sa bezne rodilo v 20-tke a nikto sa necudoval. my sme si pri druhej kupili dom, zivime sa samy, mame dve auta a aj tak je problem preco tolko deti v dnesnej dobe a ked niekomu spomenieme ze chceme styri, tak to nas uz rovno posielaju na psychiatriu. :D

@kvietok121 ja som na to myslela pri kazdom porode, som realistka a teraz este viac. dnes mi tiez lekar povedal, ze pri operacii moze zomriet. ale nevykolajilo ma to, lebo od 16.tt cakame, ze moze zomriet. tie sance su tu velke, ale aj tak verime, ze je to bojovnicka. ved uz si preskakala vela, tak zvysok hadam zvladne lavou zadnou. :D

vladka84
28. júl 2010

@majka35 no tak to sa ti ani necudujem... niektori lekari su strasni "odbornici"... neviem, ci sa stali lekarmi z pomsty alebo co 😠

akika722
28. júl 2010

@tiffanka jéééj chlapček,vedela som to...tak po dvoch babach... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre