♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lucia20
3. aug 2010

@akika722 keby daco tak sa hned ozvi... drzim palce...

akika722
3. aug 2010

@lucia20 ok štvrtok hned volam,zajtra určite cely deň preležim na pásoch 😒
chcem info o novych krpcoch...
držim ti palce na zajtra daj vediet jak si dopadla či budu obe kočky piateho 😀

lucia20
3. aug 2010

@akika722 nestras..... nerada by som rodila v 36.tt.....mne sa bude pacit, ked sa mala narodi v tyzdni od 16-22.8. :D

lucia20
3. aug 2010

@akika722 drzim moc palce... zajtra sa ozvem....pa.

akika722
3. aug 2010

@lucia20 o fakt,tyždeň som si nevšimla 😅
tak pAAAAA DRž SA MOJA

liba78
3. aug 2010

@lucia20
@akika722 no babulky budem na vás myslieť. Nech všetko dobre dopadne obom. 😉 😉

akika722
3. aug 2010

@liba78 DIKY 😀
AJ TEBE KEBY NAHODOU 😀 😀 😀

liba78
3. aug 2010

@akika722
díky, ja čakám na škriatka kedy si zmyslí prísť.... 😉 😉 ale už sa teším na fotky tvojej krásnej okatej slečny (po maminke)

akika722
3. aug 2010

@liba78 šKRIATOK MOžNO PRIDE AJ TENTO TYžDEN,čO TY VIEš 😀
FOTO BUDE VO šTVRTOK 😀 čERSTVE 😀

denisocka
3. aug 2010

@kamajka ahoj kami,jak sa maš?

liba78
3. aug 2010

@akika722 no to by bola sranda, keby sa poponáhľal. Hlavne, keď vystrojím chlapov do štúrova uz vo štvrtok ráno 😀 to by boli prekvapkaní keby som im tam volala 😀 😀

akika722
3. aug 2010

@liba78 TAK TO HEJ... 😀 😀 😀
OK MOJA TAK PADAAAAAM
DRž SA 😉

lucia20
3. aug 2010

@21 boooooze, malinka je naaaaaaaaaaaadherna......... gratulujem...

liba78
3. aug 2010

@akika722 dobrú noc a aj ty sa drž.. 😉

akika722
3. aug 2010

@liba78 🙂

natallia01
3. aug 2010

@fialka5959 no ved to je najlepsie ked je tam manzel pri tebe,zhuka ich a potom budu robit co maju a nebudu drze...co som pocula tak tu normalne aj na zenu hucia ze-boli vas to?bude este viac!-tak to jel jeden z vyrokov sestier..ja som si potom srandu aj robila ze kamarata si k porodu zavolam lebo on je tak 2,10m vysoky a pomaly 110kg a ten keby zhucal tak by im aj uslo 😀

natallia01
3. aug 2010

@21 gratulujem,malinka princeznicka je nadherna 🙂

jankasramka
3. aug 2010

@21 jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej, gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeem🙂
krasna princeznicka🙂
aj velka vyzera byt, ved ten moj cervik ma uz cez dva tyzdne a stale je mensi ako terezka🙂 teda podla fotky usudzujem🙂

jankasramka
3. aug 2010

@kamajka tak mi sme mali tiez tuto diagnozu... mateo sa narodil s 2 570g. ale ze sa mu zastavil rast sme zistili az ked ked ho vytiahli z bruska:S
ty si mala citam tento problem aj s predchadzajucimi babetkami? ako potom rastu?nemala si nejake problemy?

barinkova
4. aug 2010

ahojte tak ja som vcera bola na tej poradni a to ma poslal este na ctg do nemocnice cakala som tam 3 hodiny,lebo prisla jedna predomnou odtiekla jej plodova voda,tak ju hned brali ale spievala az na chodbu,som mala problem vecer zaspat do kelu od strachu,neviem ci sa len ja tak bojim ci co ☹

liba78
4. aug 2010

Dobré ránko
@barinkova a poradňa dopadla dobre ? ...neboj nie si sama čo sa bojí, ja mám taký strach, že asi si nechám to brucho 😝

@jankasramka jani, veď teraz Mateo priberá pekne, nie ? A čo už spinká ? Oddýchneš si trošku pri ňom ?

majka35
4. aug 2010

dobré ránko ... môj spánok v noci ... dokopy tak hodinu ... melim z posledného a už chcem porodiť

barinkova
4. aug 2010

@liba78 poradna dobre vraj mozem uz ist aj hned,

kamajka
4. aug 2010

@lucia20 Lucka ja som sem písala už dávnejšie.... ale potom som prestala, jednak nebol čas nejako a potom som sa už nechcela pliesť 😉 ....... čo sa týka vyhliadok IUGR sa lieči infúziami takže dúfam že to bude v pohode..... ešte som doma joj či sa mi nechce do tej nemocnice.... do 28 augusta je ešte strašne ďaleko, hlavne keď tie dni budem v nemocnici....... iba posteľ a umývadlo..... ☹ neznášam nemocnice.... decká mám na prázdninách dnes by mali doraziť domov, ešte sa chcem s nimi potešiť aspoň pár dní lebo už sa vrátim len po pôrode..... takže nastúpim asi až v pondelok...... a v utorok mám narodeniny, no pekný darček..... :(

kamajka
4. aug 2010

@liba78 áno aj dcérka bola IUGR aj syn. Ja som mala aj preeklampsiu pri oboch, teraz mám bielkoviny v moči a trocha mi puchnú nohy ale tlak sa zatiaľ drží, ale aj pri synovi mi vyskočil len 2 týždne pred pôrodom... a pri dcére asi tri týždne pred pôrodom mi ešte aj hlava opuchla... ja som ani chodiť nevedela, čo som bola taká opuchnutá...
ja som tiež toho názoru že genetika nepustí.... ja som sa narodila s váhou 3050g to je myslím dosť, a mm 2900...... najviac ma se...rie že mám tú preeklampsiu, vraj to býva dedičné ale u nás v rodine to záhadne nikto nemá.......

kamajka
4. aug 2010

@jankasramka moja keby si videla moju KOFU 😀 ja mám nohy 38 -ičky a ona 6-ročná 32-ky 😀 a to sa narodila s váhou 2500g a dĺžkou 46cm..... hlavu mala len ako taký malý pomaranč... a v perinke som ju hľadať musela... 🙂 ... ale v momente ako sa narodila a začala papať všetko dobehla. Chlapec to isté. Obaja sú úplne v poriadku, veľkí ako slony 😀

memory97
4. aug 2010

@kvietok121 krasne brusko🙂 a tie obrazky na stene su super, hotove majstrovske dielo. To si malovala ty?
@mirmaj gratulujem k babatku a prajem len to najlepsie🙂 Dufam, ze ste v poriadku.

katulkaaaaaa
4. aug 2010

dobre ranko hlasim sa na scitanie,bolesti prestali a zase som zaspala 😉

kvietok121
4. aug 2010

dobre ranko vsetkym tehulkam

@katulkaaaaaa moja krasna prajem krasny den neboj pride to, ja si vzdy hovorim tvoje slova raz sa to musi skoncit
@memory97 dakujem za pochvalu, ano spolu sa kamaratkou sme malovali, ale ona bola hlavny majster, ja som len trosku kazila 😀
@kamajka moja zlata tiez mas toho dost, a to uz tento pondelok nastupujes
@barinkova nie si sama co ma strach, ja som rada ze na CTG som pri dr a nestresujem sa nemocnicou

memory97
4. aug 2010

@majka35 ti verim, ze si sa vylakala, ked sa pes rozbehol k tebe. Majitelia su tak hrozne nezodpovedni. Keby aspon neboli taky stupidny a dali si pozor na tych psov, neviem naco im je potom pes...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre