♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

liba78
4. aug 2010

@katulkaaaaaa dúfam, že hej. Vyzerala veľmi znepokojená z tých výsledkov ☹

kvietok121
4. aug 2010

@lucia20 to hej aj mne bude brusko chybat a hlavne tolko poklon ako mi to pristane som nikdy nedostala

katulkaaaaaa
4. aug 2010

@liba78 viem ze jej vysli zle no dufam ze to bude dobre,krize ma bolia idem hodit sprchu ,keby nieco napisem,dobru noc tehulky 😵

liba78
4. aug 2010

@kvietok121 no mne bude najviac chýbať to ako som mohla zneužívať okolie a mm. Myslím že už okná nebude umývať nikdy, škoooda 😝 😝 😝

danulienka35
4. aug 2010
kvietok121
4. aug 2010

@liba78 ved to je to vynikajuce ked obskakuju

kvietok121
4. aug 2010

bezim buvat zajtra poradna konecne aj S ULTRAZVUKOM papa

liba78
4. aug 2010

@kvietok121 no však to že už potom ma obskakovať nebudú ☹ , dobrú noc a nech poradňa dobre dopadne.
@danulienka35 ahoj, akika je už v nemocnici a ráno o 8-mej má naplánovanú sekciu. Ozve sa až budúci týždeň.

lucia20
4. aug 2010

@kvietok121 😀 😀 😀 mne sa viac pacilo ked mi chvalili ako som schudla, lebo to som vedela ze ma neklamu....

babulky, pisala som akike, ze na nu myslime a ze ju spominete a drzite jej palce, tak odpisala, ze ste zlate a ze tam maju saunu, ale vraj rano zacinaju uz o 7,30, tak da co najskor vediet.... bude mi hned volat, tak rano hodim info...

lucia20
4. aug 2010

@katulkaaaaaa uvidis bude dobre... mne sa pri katke dali kontrakcie ovela lahsei predychavat.... teraz si vyskusam ten vpich pri spinali a uz teraz mam bobky.... :D

jankasramka
4. aug 2010

@kamajka 🙂 to si madost potesila, ale ved ano, rastie uz aj ten nas ale mne sa ajtak zda uplna miniatura...len tak medzi nami...ked sa narodil tak ja som sa normalne bala ze mu ublizim-ved vyzeral tak krehucko 😀

jankasramka
4. aug 2010

@21 ty kokso! ved 4 kila este nemame ani my a to nam uz ide na treti tyzden 😖

no uvidime ci vas dobehneme🙂

jankasramka
4. aug 2010

@lucia20 pozdravuj akiku aj odomna, ze na nu myslim a drzim palce🙂

a nedockavo cakame infooooooooooooooo🙂

lucia20
4. aug 2010

@jankasramka ved som jej pisala za nas za vsetky... ze na nu vsetky myslite.... velmi sa potesila...

lucia20
5. aug 2010

@akika722 boze zlatko moje, taaaaaaaaak na teba myslim... celuu noc kontrolujem mobil, ci nahodu uz a ci uz nie je dost hodin.... uz prosim ta porod, lebo sa nevyspim. :D moc na vas myslime a drzime paste.... uz nech to mas za sebou.

dajna11
5. aug 2010

ahojte dievčence.......ráno som sa zobudila na bolesti podbruška,akoby krče.....aj som začala krvácať,mám dnes poradnu aj prietoky,tak uvidíme čo mi ppovedia ak teda hned neskočím na príjem.

majka35
5. aug 2010

ahojte dievčatá moje ... tak dnes sme ešte trojčlenná rodina, zajtra už budeme štyria ... odniesla som včera dcérku, už teraz mi strašne chába, keď si predstavím, že ju týždeň neuvidím 😖 na akiku myslím už od tretej, odvtedy som hore 😵 držím veľmi palce ... nech to má rýchlo za sebou
@dajna11 nebude to náhodou hlienová zátka?

majka35
5. aug 2010

nie chaba, ale chýba

dajna11
5. aug 2010

@majka35 a ja viem?pri prvom porode mi odtiekla voda ani kontrakcie som nemala,museli mi ich vyvolávať....takže ani neviem ako sa rozbiehaju kontrakcie,akože tak pozvolna.....ani neviem ako vyzerá hlienová zátka ked odíde.....ach som neskusená 😉

majka35
5. aug 2010

@dajna11 a krvácala si veľmi, alebo to bolo len také ružovkasté ... podľa mňa už to na teba ide 😀

evanns
5. aug 2010

dobre ranko baby...idem do poradne...nech mi povie ze uz nie som uuuplne zatvorena jak tajomna komnata 😝 pekny den vam prajem!!!

dajna11
5. aug 2010

@majka35 je to slabšie krvácanie,ako ked sa rozbieha menzes....a nieje to čerstva krv ale taka hnedastá.....žeby to bolo ono????a čo potom?

vladka84
5. aug 2010

tak @akika722 to bude mat zachvilku za sebouuu... tiez na nu od rna myslim 😎
@majka35 ty to mas aspon dopredu naplanovane, mna ked to v noci chyti a budem utekat do porodnice, ani sa s Timkou rozlucit nestihnem ☹
@dajna11 ja som na tom takisto, prvy porod vyvolavany, vodu mi praskli na sale, a vobec neviem co je to hlienova zatka, ako sa stupnuju kontrakcie a kedy je to uz tak, ze treba utekat do porodnice, tak dufam,ze neporodim doma 😉

vladka84
5. aug 2010

@evanns tak drzime palce 🙂
inak, vcera som prisla na to, ze to aky je velky krcok lekar nemusi zistovat len palpacne, ale aj ultrazvukom... a ja som sa si myslela, ze ma vobec nekontroluje, ze ci sa skracuje... a pozeral mi to pri kazdej poradni, no neskracuje sa, do porodu mam dalekooo 😎

majka35
5. aug 2010

@vladka84 ver mi, že radšej by som rodila prirodzene, ako sekciou ☹

@dajna11 tak to by malo byť ono, otvárajú sa ti pôrodné cesty a do 24 hodín by už mal nastupiť pôrod ... ale to len čisto teoreticky ... samozrejme, že nie som prorok 😀

dajna11
5. aug 2010

@vladka84 no ved ani ja nestresujem,dnes mám isť na prietoky tak sa asi dám aj prezrieť ak ma bude mať kto...lebo to je tam v nemocnici taký chaos.

dajna11
5. aug 2010

@majka35 no ani ja nemám potuchy ako to ide....mám mierne bolesti asi každých 10min.ale to tak ako ked mám mať menzes....maternica bolí.....no a to mierne krvácanie alebo čo to je.......tak som zvedava ako to pojde,pre istotu idem aj s taškou do nemocnice a dcerku nechám u našich 😉 😉

katulkaaaaaa
5. aug 2010

dobre ranko @dajna11 tak uz ti to zacina,drzime palce 🙂 ja mam za sebou dalsiu hrznu noc,bolesti stale ale nic zavratne abysom sla do nemocky,uz zacinam byt nervozna...nechcem vyvolavani porod 😒 dufam ze sa do pondelka malicky umudri a pojde von sam...vidim ze vsetky co cakame druhe mame rovnake obavy akoby to bolo prve babetko...ozaj neviete nic o @kacena4???kde si???

dajna11
5. aug 2010

@katulkaaaaaa dakujem.......bojím ako malá ☹ ☹ ☹

katulkaaaaaa
5. aug 2010

@dajna11 neboj tes sa na babetko 🙂 🙂 🙂 zchvilku budete spolu,juj ja by som tak uz isla,tiez mam obavy ale ked to zacne asi budem tancovat od radosti ze KONECNE 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre