♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evitkamalicka
14. okt 2010

@akika722 mne sa sice vaha teraz po druhom tehu vratila na povodnu pred tehu, ale po prvom mi ostalo dost kileciek

evitkamalicka
14. okt 2010

@vladka84 niekde na nete som citala, ze tohtorocna zima ma byt najchladnejsia za poslednych 1000 rokov 😅

vladka84
14. okt 2010

baby, kedy chodi materska? isla by som sa poflakat do mesta cez obed, ale nie s prazdnou penazenkou 😕

vladka84
14. okt 2010

@evitkamalicka to faaaakt?! 😲 no najvyssi cas naucit malu spinkat aj cez den dlhsi spanok v postielke, lebo kto s nou bude chodit von netusiiiiim 😕

evitkamalicka
14. okt 2010

@vladka84 niekto z mojich priatelov to tusim davnejsie zavesil aj na faceboook, ale to uz bolo davno

alure
14. okt 2010

ahojte maminy
ja viem zanedbávam vás aj sa za to hanbím ale fakt nestíham.Navyše mám oboch chlapcov chorých tak behám od jedného k druhému,teraz ideme na východ svokor má 60 a to ešte nemám nič zbalené :(
Čítam postupne pár strán dozadu ale nedostanem sa ku všetkému. Denis spava v noci velmi dobre,len raz je hore ale teraz od kedy sa trapime soplíkmi asi sa mu ťažšie aj dýcha aj je smädný od suchého vzduchu tak je hore častejšie. Dávate tie čo kojíte od smädu nejakú prevarenú vodičku alebo aj od smädu len prsko?
Posledné dni je nádherné počasie tak sa snažím cez obed byť na slniečku čo najviac a už teraz sa desím zimy ...brrr
Maminy neriešte kilečká..tie zídu postupne samé dole.Ja som pri oboch deťoch pribrala cca 26 kg a teraz som navyše ešte cca 5 kg neviem nevážim sa veľmi často ale konečne sa zmestím takmer do polovice svojich pôvodných vecí a nič preto nerobím.Jem to na čo mám chuť a dokonca niekoľkokrát do dňa. Pridávam pár fotečiek zo včera.
Všetky vás pozdravujem užite si prichádzajúci víkend,nás čaká 400km dnes a v nedelu naspäť.... držte sa aj s detičkami v zdraví...pa pa

kvietok121
14. okt 2010

@evitkamalicka tak to je ine som zvedava aka nakoniec bude zima, esteze mame kocik s velkymi kolesami a mozme sa brodit snehom 😎

vladka84
14. okt 2010

@evanns mne tak mala raz vrieskala, doslova... nevedela som ju nijako utisit, ani na rukach, ani v kociku, ani na prsniku... potom prisla moja zachrana - mamka, urobila cary - mary so zapalkami a bolo dobre... vraj sa jej stalo "z oci".. boli sme von a dost cudzich ludi sa na nu pozeralo, tak ze je asi z toho prislo zle.. 😕

kvietok121
14. okt 2010

@alure krasne sa usmieva, urcite sa tesi na cest autom

evitkamalicka
14. okt 2010

@kvietok121 ja som tiez velmi zvedava, ale ja zimu milujem

kvietok121
14. okt 2010

@evitkamalicka len aby neprsalo to neznasam taku zimu a este ked fuci tak to nie ked je jasno vsade sneh tiez sa riadne anobliekam a vytesujem sa

alure
14. okt 2010

@kvietok121
tak to ano malý cestovanie asi ako každé dieťa zbožňuje.Naposledy sme boli v Demänovskej doline a cestu naspäť do Senca prespal a zobudil sa až doma...

evitkamalicka
14. okt 2010

@kvietok121 ja mam rada sneh, len tu na juhozapade ho moc neni, doma som bola zvyknuta na viac

21
14. okt 2010

Nas Timko zas vracal v nemocnici, aj mu hocikedy stupa teplota... je mi strasne, aj krpata to citi, bude tam asi dlho, prosim o modlitby za Timka alebo aspon myslenie nanho... Dakujem!!!!

kvietok121
14. okt 2010

@21 jasne ze sa pomodlime, neboj bude to dobre drzkajte sa

kvietok121
14. okt 2010

@evitkamalicka aj tu v &ZA je menej ako tam kde som sa narodila hlavne je to viac dazdivo ako snezivo 😀

kvietok121
14. okt 2010

@alure tak dufam ze zvladne s usmevom aj tu daleku cestu

alure
14. okt 2010

@kvietok121
ďakujem 🙂

evanns
14. okt 2010

@vladka84 a ja neviem robit uhliky ☹

vladka84
14. okt 2010

@evanns ved ani ja, preto som bola rada,ked prisla mamka... fakt, ako keby utalo, behom 5minut bolo po vsetkom 😲
nikdy som takymto veciam neverila, no ale nieco jej bolo a zrazu bolo vsetko v poriadku...

vladka84
14. okt 2010

@alure zmizla uz Deniskovi ta seberoa? my sme boli nakoniec u koznej, lebo nasa deska lekarka mala podozrenie na ekzem, ale nepotvrdil sa, chvalabohu... tak sa natierame Excipialom a este jednym robenym tekutym pudrom... ale tak sa mi zda, ze ten Holtov krem jej zaberal lepsie 😕
stastnu cestu, nech ju maly prespinka a prijemnu zabavu na oslave 😉

groka
14. okt 2010

baby dajte nam hlas ak mozte

http://www.facebook.com/profile.php?id=18364847...

treba dat paci sa mi to aj autorke:maminka a pod jurkovou fotkou je tiez paci sa mi to

dakujeme

alure
14. okt 2010

@vladka84
ahoj ano Denis ma už tváričku úplne čistú aj vo vláskoch je to ok.Ja som tvár tiež natierala Holtovým krémom a do vláskov som nakoniec dávala len lekársku vazelínu (neviem mam to od kámošky,ktorej to robia v lekárni,je to na premastenie) Teraz po kúpeli natieram malého komplet Excipialom aj tvar aj telíčko a je to paráda 🙂 Som rada že sa vám nepotvrdil ekzém 🙂 Ďakujeme určite oslava prebehne fajn a potom nahodím aj nejaké fotečky. Majte sa krásne idem pomaly aj pobaliť veci.

memory97
14. okt 2010

@evitkamalicka ste na UM? Ake mliecko davas malemu?

my sme po poradni, maly nam pribral skoro kilo za cca 3 tyzdne🙂 no musime na neurologiu (ak som to spravne napisala) mame divny tvar hlavicky☹ mne sa zda normalny🙂 a ockovanie nam posunuli, iba krvny obraz nam robili, chudatko malinke, ked som videla tu ihlu v hlavicke, na to si asi nikdy nezvyknem 😒

evitkamalicka
14. okt 2010

@memory97 davam Babylove Bio z DMky, lebo Nutrilon, Sunar atd nam nepasovali, maly sa z nich bud nevedel vykakat alebo grckal

memory97
14. okt 2010

@evanns das do pohara vodu a nad tou vodou zapalis 1 zapalku, nechas horiet a ten ohoreny koncek so zapalky bud spadne sam do vody alebo ho tam odlom a takto to urob s dalsimi este dvoma zapalkami. Pri tom mysli stale na babo. Ked ti tie hlavicky na zapalke vo vode budu smerovat nadol, pripadne klenu na dno, tak babu prislo z oci. Potom namoc prst a urob babu krizik na celo a zotri rubom kosielky alebo niecim inym co ma babo na sebe. Mozes namocit cumlik a dat babu do pusinky. Vodu vylej do zachoda a splachni. Do 30 minut sa dostavi ucinok🙂alebo si daj do kocika nieco cervene🙂dufam, ze sa tomu da porozumiet, co som tu napisala

@alure stastnu cestu🙂

majka35
14. okt 2010

no tu som, naušničky na uškách a mama oči uplakané ☹

majka35
14. okt 2010

@memory97 takto to robím aj ja 😵

alure
14. okt 2010

@memory97 ďakujeme. Čo má na mysli Dr. že divný tvar hlavičky? Neleží ti Dávidko len na jednej strane? Vtedy sa zvykne trošku zúžiť tá strana hlavičky,ale to potom stačí podopierať mu hlavku tak aby sa točil na druhú stranu.Každopádne daj potom vedieť čo to znamenalo. Držím palčeky..
Ahojte už odchádzame 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre