♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mirmaj
8. nov 2010

@akika722 aj ja uvažujem či ju kupiť, takže je to dobra vec, sa bojím až mi len nezavadzia zasa dalšia ved ako 2 lehátka 🙂)))

mirmaj
8. nov 2010

@katulkaaaaaa kontakt si aj ja uložím, čoskoro sa aj nam zíde pre našu princeznu 🙂

akika722
8. nov 2010

@mirmaj 😀 😀 😀 ono sa to da poskladat moja zložena ma velkosť spacaku

akika722
8. nov 2010

@mirmaj http://www.kindercentrum.sk/OnlineObchod/Produc...
ja mam presne taku len na boku nema vrecko ale otvor na zips a hore nema prebalovaci pultik

mirmaj
8. nov 2010

sused vymieňa okna a zobudili mi malu, asi ma porazí tak pekne buvala a teraz bude nervozna z toho už to vidím ...vrrrr
@akika722 no viem že sa da zložiť, len niekto to vraj využíva aj ako ohradku, že cez deň sa nej aj hravaju deti tak som myslela, že by sme ju mali rozloženu preto, ale ku našim by sa mi zišla keby sme tam išli spať, že by v nej mohla mala buvať v noci 😉

akika722
8. nov 2010

@mirmaj http://www.kindercentrum.sk/OnlineObchod/Produc... tato je najlacnejšia čo som našla

akika722
8. nov 2010

@mirmaj nie tato!!! čo mi tu skočilo 😠 našla som jednu za 20 eur

akika722
8. nov 2010

skus popozerať...na cestovanie ak vela cestuješ sa to oplati..alebo možno kupiš celkom lacnu od ruky

nanula1108
8. nov 2010

ahojte!! hadam si ma tu este niekto pamata! uz som tu hooodne dlho nebola ☹ . no neni cas. najskor som "riesila" kojenie, do toho prisli zachvaty, zistili mi zlcnikove kamene, tie zachvaty boli asi aj horsie ako porod, no fuj.potom hladovky, podrazdeny pankreas a slinivka, nakoniec som skoncila pod nozom. bohuzial sa mi rany zapálili a prisla som o mlieko. no a odvtedy ma problemy vivien, stale ju boli brusko. neustale som chodila za dokym, tak sme presli cez subsimplex, espumisan, infacol, lactobacilky, biogaiu, nic, nakoniec som ho dokopala nech nam spravi nejake vysetrenia ved to uz nie je mozne. konecne nam prisli vysledky. alergia na kravske mlieko! tak nam bral krv na specificke vysetrenie tych ige, ze na co presne je alergicka. termin na gastre az 15.11.ideme na z toho porazit, asi zmenim pediatra, az ked ale naberiem nejaku energiu, lebo som uplne vyflusnuta. a mm presne ako opisujete, joj skoda reci. no a timka chuda, ta mi stale iba pomaha, a ze na nu vobec nemam cas, to ani nemame kedy zatial riesit, je uzasna, mam hrozne vycitky svedomia...doteraz som bola iba pre nu

dzlucia
8. nov 2010

Ahojte nakuknite pekné nové vecičky
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=28945

gagarinka
8. nov 2010

ja sa tesim ked si tu budeme davat tipy na detske knizky, ja som ich dost pokupila synovi a stale mi je malo 😀

gagarinka
8. nov 2010

@nanula1108 posielam vela pozitivnej energie, sa ti toho vela nakopilo, drzim palce vivien a verim, ze jej lekari pomozu. ani netusim, ako sa to v takychto pripadoch riesi, ved kravske mlieko maju vsetky UM, nie? este ze mas doma taku pomocnicku, ked uz muz sa nezmoze

katulkaaaaaa
8. nov 2010

@nanula1108 moja neboj dobre bude,vidim ze si si toho uzila az az....jasne ze si ta pametame 😉

akika722
8. nov 2010

@nanula1108 ahoj...je mi luto ☹ malej si davala kravse mlieko?že alergia na to...nechapem 😅

akika722
8. nov 2010

@gagarinka asi som blba...ja som zs nevedela že v UM je kravske 😖

majka35
8. nov 2010

som chcela ísť do LIDLu a malá mi zaspinkala v postieľke a začalo pršať ... dnes sú dni talianskej kuchyne, tak sa chcem ísť pozrieť ... milujem všetko talianske 😲 😀 😀 😀

akika722
8. nov 2010

@majka35 hmmmmmm...aj jaaaaa

majka35
8. nov 2010

@akika722 no voľajako veľa veci máme spoločných 😕 to ne za to že sme šalené vyhodňarky?

vladka84
8. nov 2010

@akika722 akurat som ti chcela pisat, ze ci tam mate LiDL, lebo maju taliansky tyzden, same cestovinky a omacky... mnamky - mnam... ja idem vo stvrtok do poradne a LIDL mame po ceste, tak pojdeme na nakup.... a mm "sa potesi" ked budeme cely tyzden jest cestoviny 😀

vladka84
8. nov 2010

baby, nevideli ste niekde veci - oblecenie a skolske potreby s motivom H2O - morske panny? Timka pisala Jeziskovi, ze chce skolsku tasku, no ja som nasla akurat tak pera, peracnik, nejake zosity, ale tasku nikde...

akika722
8. nov 2010

@majka35 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 aj ja som si všimla 😀 😀 😀 😀 😀
aj deti ked opisuješ mam pocit že o mojich píšeš...aj tebe mala zaspava naoblikana dom v kočiku,moj tiež 😀 😀 😀 -inač nezaspí....no moj nema rad postielku 😒

akika722
8. nov 2010

@vladka84 ty vieš že na tom fičím? 😀 😀 😀

majka35
8. nov 2010

@akika722 no mne teraz zaspala v postieľke, neviem, čo sa stalo 😕 😕 😕 ale keď som ju dávala do kočíka, tak každých 5 minút začala kričať ... tak som ju zobrala k sebe, až doteraz, o 12.00 nakrmila, zaspala mi na ramene a vložila som ju do postieľky, takže ani nevie, že tam je 😀
ja som do talianska zbláznená, keby som tam mohla žiť, idem zajtra 😀 pre talianov pracujem už desať rokov a ako šéfovia sú neskutočne ľudskí

vladka84
8. nov 2010

@akika722 jasne, minule sme o tom pisali, ze by sme v cestovinach aj spali 😉

akika722
8. nov 2010

@majka35 moj mm už cetoviny nemôže ani vidieť..preto ich mame aj dnes 😀 ja a Paťko by sme v nich spali...a špagety...hmmmmmmmm...mňaaaaaam

akika722
8. nov 2010

@vladka84 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja nemusim ani ryžu a zemiaky už vobec nieeeeee 😵

katulkaaaaaa
8. nov 2010

@akika722 @vladka84 @majka35 tak zase mame nieco spolocne milujem taliansko a ich jedla ze mnaaaam,a mm takisto cestoviny neznasa 😒

akika722
8. nov 2010

ok baby suuuper sa mi s vami píše ale idem dať trošku byt dokopy 😵
večer som tuuuuu 😎 peknyyyyy dnik všetkym

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre