♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
6. dec 2010

@alure vazne tak dlho? sranda tesim sa

kvietok121
6. dec 2010

@majka35 gratulujeme ku 4 mesiacom

alure
6. dec 2010

@majka35
waw tak to musel byť šok stretnúť vonku Mikuláša, čo na to Barborka? Aj u nás je zvykom kúpiť sladké keď sú narodeniny,len my sme stále na narodeniny niesli do škôlky a neskôr aj do školy rovno tortu a robili sme mu Birthday party tam a nie doma....mimochodom ja som donedávna žila kúsok od Košíc (Rožňava) aj keď som rodená západňarka,som taký mix (ocko bol západňar a mamina je východňarka)
@kvietok121
nemusíš dostať vôbec,ja by som tiež nedostala nebyť injekcie ale ja som si chcela kontrolovať (aby som hneď neotehotnela) no a teraz som dostala od Dr. antikoncepciu pri ktorej sa mimochodom vôbec nemá krvácať a po užití asi 4 tabletky som sa rozkrvácala ☹ a spustilo mi to už cyklus 😠

kvietok121
6. dec 2010

@alure no my by sme boli RADI keby nam boh pozehnal dalsieho krpca 🙂 takze mne je to jedno

majka35
6. dec 2010

@kvietok121 ďakujeme 🙂

@alure Barborka stíchla úplne, ani slovo nepovedala, on sa na nás len usmieval a usmieval ... ja som mala veľmi zvlástny pocit ... mi bolo jasné, že sa asi vracal z nejakej akcie, ale aj tak ... potom mi Barborka zahlásila že už nechce, aby k nám prišiel Mikuláš, že sa jej nepáči a bojí sa ho 😀
no ja sam vychodňarka jak vyšitá ... obidvaja rodičia sú michalovčania a vlastne celá rodina je odtiaľ a babička bola rusnáčka od Miždulabirca /Medzilaboriec/, som milovala, keď "bisidovala" svojim jazykom 🙂

kvietok121
6. dec 2010

@majka35 to ste praveho mikulasa stretli 🙂

evanns
6. dec 2010

@majka35 gratulujem k 4 mesiacikom...
a kolko ti vypije mala UM?
lebo som citala a uz totu aj baby spominali ze mozes zacat s prikrmami ak
- sedi s oporou
- vypije min 1000 ml za 24 hod
- zdvojnasobilo svoju porodnu vahu 😉
my mame 4 mesiace az o 2 tyzdne ale uz vsetko splname 😀 😀 😀

alure
6. dec 2010

@kvietok121
samozrejme budem rada keď nám oznámiš že budete mať aj druhé,len my sme v tej dobe nechceli ešte druhé ja som dokonca chcela mať medzi deťmi až 10 ročný odstup,a teraz nám Denisko prišiel pravdu povediac neplánovane ale osudovo...akoby nám mal v rodine "nahradiť" stratu .....
@majka35
no mimochodom aj Oliver sa tak divne tváril keď k nám zazvonil Mikuláš s čertom ale moc sa potešil tomu čo doniesol
ja som chodila do školy do Prešova a spolužiakov som mala z celého východu takže som zaučená do všetkých mžných nárečí východu aj keď zo začiatku som málo čo rozumela 😀

majka35
6. dec 2010

@evanns stiahne 160 ml tak 5-6 krát denne, s oporoch sedí, dokonca sa i už zdvíha z kresielka do sedu a pôrodnúváhu zdvojnásobila 😀 no uvidíme, ešte trochu počkám a potom začnem, asi cez víkend

@kvietok121 normálne som mala taký pocit 😀

evanns
6. dec 2010

vcera bol u nas kamos - reporter z miestnej regionalnej tv...tak urobil s malou rozhovor 😀 😀 😀

majka35
6. dec 2010

@evanns som sa nasmiala 😀 😀 😀 hlavne z tej prvej fotky

evanns
6. dec 2010

@majka35 tak skvele...potom pis ako jej chutilo 😎

liba78
6. dec 2010

@21 ahoj
@evanns každý článok aj príručka hovorí inak. Ja som napr. čítala, že keď dieťa prejaví záujem o iné jedlo. Tak to by sme my už pár týždňov jedli všeličo. 😝
Dnes som malému dala minimaličký kúsoček kindervajca. Nech vie, že je mikuláš 😀 😀 😀 (ozaj maličký, vedšinu z neho vyslintal na podbradník. Ale zalizoval sa úžasne 😀

alure
6. dec 2010

jedna zo včera ..kvalita nič moc,zle som prepla na foťáku funkcie ☹ ale budú aj profi fotografa čo chodil s nimi 🙂 tak potom priložím lepšie 🙂

kvietok121
6. dec 2010

@alure neplanovany anjelik, my sme planovali styri roky a po vsetkych nadejach, po katastrofalnych scenaroch od dr sme dostali darcek od boha preto aj ma meno matejko, keby sme dostali este jeden darcek ... to by bolo neskutocne uz teraz je to neskutocne aj ja som vzdy chcela odstup min 2 roky, ale to som nevedela ze deticky nebudeme mat tak ze tento rok sa rozhodneme a mame, preto teraz nebudem nic planovat ani nic branit a ked boh pozehna dostaneme dalsi neskutocny dar

kvietok121
6. dec 2010

@alure super takze mate foto s mikulaskom

kvietok121
6. dec 2010

@evanns dobre foto zlatunka, hotova reporterka

evanns
6. dec 2010

@liba78 no tak to by sme uz prikrmovali asi 2 tyzdne 😀 😀 😀 my ked jeme nieco ona tak vyplazuje jazycek 😲

kvietok121
6. dec 2010

@liba78 vie co je dobre ked sa oblizoval

kahlan1
6. dec 2010

@evanns tak mi s prikrmami asi nezacneme nikdy lebo k tym 1000 ml sa asi nedostanem :D kedze teraz ficime od 600 do 750

liba78
6. dec 2010

@evanns teda to sú pekné fotky a ako sa snažila pokecať 😀

Babulky, tie čo máte UM, ako dlho im trvá kým stiahnu fľašu ?

evanns
6. dec 2010

@kahlan1 sa nemate kam ponahlat...len ja uz budem rada ak ju zasytim aj niecim inym lebo velky nutrilon na 5-6 dni mame ☹

evanns
6. dec 2010

@liba78 nam do 7 minut maximalne

kahlan1
6. dec 2010

@evanns akú máš krásnu herečku

kahlan1
6. dec 2010

@kvietok121 no my tiez tak chceme ze ak sa zadari budeme radi, lebo tiez sme na nas poklad cakali dlhsie, aj ked sa priznam ze sa bojim teraz uz po tom cim sme si presli

kahlan1
6. dec 2010

@liba78 kedy ako vie aj za pat minut a niekedy za hodinu

kahlan1
6. dec 2010

@evanns no my pijeme iba v spanku lebo nechce pit tak tiez by som chcela prikrmy skusit

evanns
6. dec 2010

@kahlan1 este stale jej nechuti? teda povazuje to za stratu casu pit ked je hore ci ako?

kahlan1
6. dec 2010

@evanns neviem co je s nou, ked je hore sa chce hrat a kecat a na pitie nema cas tak ju musim uspavat aby pila aspon co to, pediatricka nevie co je s nou a bola som aj u pediatricky doma v he a ta sa mi k tomu pre istotu nevyjadrila vobec

ale sme ju vcera povazili tak pribrala za 7 dní 260 gramov

katulkaaaaaa
6. dec 2010

@evanns ahoj mam za sebou prvy uspesni den bez sladkosti 🙂 jedla som naposledy o _6tej rano som bola taka hladná 😀 ale tsim sa ze som vydrzala lebo me mali navstevu a ja som odolala 🙂
@mirmaj super ze si sa pridala 🙂
edita sipeky zomrela poculi ste?jedine co naozaj plati co hovorila aj ona je cica nežer 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre