♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

vladka84
6. dec 2010

ale mam dobru spravu, dostala som predcasny vianocny darcek - berieme ten byt v domceku, len este treba dohodnut kedy sa budeme stahovat, lebo je to dost narychlo a od januara musime pustit tento nas byt 😕

katulkaaaaaa
6. dec 2010

@vladka84 ti kokos by som ju posla kade lahsie....kolko ma rokov???ma deti?ci babka co nevie co od radosti???

memory97
6. dec 2010

@liba78 my sme vynimka🙂 maly zas nie a nie spinkat, o pol jednej mal rano az do tretej s prestavkami na dudku🙂 a to cez den malo spal, vecer stiahol vela mliecka vecer a aj tak ani za svet zaspinkat🙂

@majka35 a nebol to nahodou cert prezleceny za Mikulasa, ked vas takto vystrasil 😀 😀 😀

katulkaaaaaa
6. dec 2010

@vladka84 super tesim sa s vami 🙂

katulkaaaaaa
6. dec 2010

@memory97 ahoj s tym nocnim spinkanim sme na tom dost podobne posledne tri noci 😒

majka35
6. dec 2010

ďakujem @alure, vysvetlila si to dokonale a koľkými mám začať, lebo ak ´"hodím" hneď stovku, tak sa zajtra ani nezasmejem 😵 no idem si odmerať obvod pása /no, nenazvala by som to pásom/, sa až bojím

alure
6. dec 2010

tak tabulku som prichystala ukážem vo fotoblogu na ukážku a schválenie a potom prosím posielajte údaje maminky...dovolila som si tam dať už dopredu niektoré mená 🙂 údaje mám len svoje zatial a Katulkine

majka35
6. dec 2010

@memory97 mal takú tmavú pokožku a tak sa divne usmieval, že aj ja so mala z neho zvláštny pocit

mne teraz terezka zaspala pri kŕmení, chúďatko, som ju len do postieľky preložila ... dostala od mm takého psíka, krásna hračka, tak ho celý čas olizuje, cmúľa a mali by ste vidieť, ako sa rozčuľuje a kričí, keď jej vypadne z ruky

majka35
6. dec 2010

cipánabeka!!! pás 88 cm 😕 🙄

memory97
6. dec 2010

@evanns nemusi sediet, ja maleho krmim v autosedacke. To bolo aj v brozurach 😉 a pri tom splname iba tu podmienku, ze sme uz strojnasobili nasu porodnu hmotnost🙂
mala bola super a ako rozprava na tej prvej foto, herecka jedna 😎

Babulky,tie co zacnete s prikrmami, tak odporucam davat medzi jedlami cajik s fenikla alebo bylinkovy, aby bruska neboleli.

@liba78 nam to trva cca 5 - 15 minut podla toho aku ma naladu🙂

@kahlan1 mala aj tak dobre pribrala, ved okolo 4 mesiaca by mali pribrat babatka za tyzden cca do 150 g🙂

alure
6. dec 2010

@majka35
no ja som začínala rovno 100 ale ja som už chodila aj cvičiť..takže začni napríklad 20 tých prvých a potom po 15 na šikmé brušné svaly...máš 50 🙂 a postupne si zvyšuj záťaž podľa svojich pocitov a hlavne pocitov tela...koľko toho zvládne

alure
6. dec 2010

http://wanda.atlas.sk/doprajte-si-pekne-brucho-...
http://zdravie.pluska.sk/zdravie/rubriky/fit/10...

tak a ešte niečo pre inšpiráciu na cvičenie ..stačí si podľa mňa vybrať pár cvikov ktorým sa v pohode oddajte ráno .. a časom aj večer ale nie tesne pred spaním,aby ste si neodohnali sny 🙂

memory97
6. dec 2010

@alure ja az neskor, ked troska zhodim, lebo sa az hanbim pridat tie miery🙂 oproti vam 😝

@vladka84 aj si jej mala nieco povedat, lebo dovtedy budu chodit, dokial im nieco nepovies🙂

alure
6. dec 2010

@memory97
moja hanbiť sa absolútne nemáš zač...a na druhej strane keď si stanovíme ja neviem napríklad meranie každé dva tri týždne..a uvidíš svoj pokrok bude to super...

Ozaj baby ako často budeme aktualizovať???

alure
6. dec 2010

@memory97
moja hanbiť sa absolútne nemáš zač...a na druhej strane keď si stanovíme ja neviem napríklad meranie každé dva tri týždne..a uvidíš svoj pokrok bude to super...

Ozaj baby ako často budeme aktualizovať???

memory97
6. dec 2010

@katulkaaaaaa ja mozem povedat, ze maly lepsie spal, ked bol na MM ako na UM☹ a ani prikrmy nepomahaju a tie noci zacinam byt z toho nervozna...

@majka35 nakoniec ste stretli certa, len si pomylil oblek 😀

akika722
6. dec 2010

@memory97 a mi ho zoztiahneeee 😲 😲 😲 dnes som ho naschval skušala je to S 36/38 😲 ale je to sveter,,,tak na hrocha ako ja sa prispôsoby 😎
@kvietok121 po ukončeni kojenia 😉 to asi len ja som vynimka ☹

vladka84
6. dec 2010

@katulkaaaaaa je to stara dochodkyna, deti odrastene, byva s muzom tiez dochodcom a ich najzaujimavejsia cast dna je, ked mozu niekoho za nieco zdrbat..v lete sedia cele dni na lavicke pred blokom a "strazia" vchod 🙄
akoze fakt som stastna, ze odchadzame...ale ked si predstavim stahovanie, mam dost 😕

katulkaaaaaa
6. dec 2010

@alure ja neviem kazdy druhy piatok? 🙂
@memory97 ti povie ze maly cez den spinka super....ale ako sa blizi vecer...najskor zaspi o pol 10 a o pol 1 je uz hore,potom o 3tej,o siestej...ja neviem co sa deje

katulkaaaaaa
6. dec 2010

@vladka84 no som si myslela stara pizda co nema co robit,by som jej povedala nech sa paci co vam brani v tom to spravit?jasne stahovanie je des,ale budes mat dvor supeeer,letne grilovacky 🙂

vladka84
6. dec 2010

@memory97 to keby bol doma mm, tak si viem zivo predstavit ich debatu, ja som ale taky nekonfliktny clovek, nerada sa hadam a uz vobec nie kvoli umyvaniu spolocnych priestorov s babkou, ktora je cela rada, ze sa moze prist porozpravat 😝

alure
6. dec 2010

@akika722
ahoj moja, na svtete je nová tabuľka 🙂 pridaj mi miery pozri u mňa vo fotoblogu
@vladka84
to sťahovanie ti nezávidím (my sme sa sťahovali toto leto ja s veľkým brušiskom a vonku príšerné horúčavy....ale potom to bude fajn moja,užiješ si kľud a pokoj v domčeku 🙂 žiadny susedia z paneláku....
@katulkaaaaaa
ok moja môžeme len dnes je síce pondelok tak si to dáme v pondelok 20.12 a potom po novom roku už nabehneme na piatkové dátumy?

vladka84
6. dec 2010

@katulkaaaaaa akoze keby som tu mala byvat este nejake roky, tak by sa to muselo riesit, lebo ja by som nezniesla, aby ma chodila kontrolovat, ze ci umyvam a ako umyvam, ci odhrname sneh a podobne... a to pritom patrime medzi tych par susedov, ktori aspon upratuju, lebo su tu aj taki, co ani nevedia, ze nejake upratovane je 😠
ale ked uz ideme prec, tak nech si tetuska posluzi 😝
ty kokso, ja vobec neviem ako zbalim vsetky tie nase veci, to asi nas bude stahovat kamion 😀

vladka84
6. dec 2010

@alure ved to jedine ma tesi, ze ked zvladneme stahovanie, budeme mat pokooooj 😵 mm sice tvrdi, ze to bude pohoda, ze za jeden den sme prestahovani, ale on akosi nevidi to balenie a vybalovanie a hladanie spravneho miesta a zabyvanie ... no som zvedava aky datum nam na stahovanie prischne 😲
takze nam vyjde meranie pred Vianocami a potom az po Silvestri? paaaaana! 😕

akika722
6. dec 2010

@majka35 ja som ti chcela napisať a zabudla som ☹ tak dodatočne 😅
Barborke všetko naj naj naj k narodeninkam a meninam 😉 😉 😉 😉 😉

katulkaaaaaa
6. dec 2010

@alure super tabulka dufam ze cisla sa budu len zmensovat 🙂 idem s malym von sme neboli 4dni,mm je s malou doma tak to idem vyuzit,paaaa

akika722
6. dec 2010

@alure dieťa mi nedovoli dočitať vas 😠
ale ja nemam vahu 😅 len cm 😅

majka35
6. dec 2010

@akika722 ďakujeme 🙂

akika722
6. dec 2010

@majka35 😉 ale neskoro 😒

majka35
6. dec 2010

no, práve som dojedla zemiakové pirohy s cibuľkou podusenou na masle a k tomu kefír ... ideálna strava na chudnutie, ale ja som mala na to už takú stráááášnu chuť, že sa to nedalo ... mňam

majka35
6. dec 2010

@akika722 ale predsa ... nevadí, že neskoro 😉 ja som tu cez víkend aj tak nebola, nedalo sa .... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre