♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
12. jan 2011

@danulienka35 to je pravda 😵
@kahlan1 mojko skus bio gaia..tie su silne probiotika...alebo teplomer s olejčekom do zadočku-to pomaha a vykaka sa,prip.rektalnu rurku

akika722
12. jan 2011

@danulienka35 mundisal je na prerezavanie zubou a použivaju toaj stari ked odtlači proteza 😅 ja som patimu davala na zubky..žabu lieč...nech ti dr,dačo da,ved to su kvasinky nie???ak hej tak my sme z toho nakoniec mali zapal obličiek

kvietok121
12. jan 2011

@alure
@danulienka35 rychlo sa to meni a hlavne rychlo ten cas ide

danulienka35
12. jan 2011

@alure radsej chod aby sa mu na pluckach neusadilo ☹ daj mu bozkek chudiatko viem co to je i mi sme to mali uz
@akika722 lichotnicko jedna 😀

alure
12. jan 2011

@akika722 @majka35 hodila link na šalátik,ktorý vyzerá chutne,je tam kukurička ktorú ja lubim 🙂 ja si inak doma robievam klasiku,čínska kapusta,rajciny,uhorky (papriku nemozem -boli ma z nej brusko) a feta syr....a k tomu nejaké celozrne pecivko 🙂
24 to je krásny vek 🙂

danulienka35
12. jan 2011

@akika722 co boze nestras ☹

kahlan1
12. jan 2011

@akika722 bio gayu jej davam uz dlho aj ej pomaham teplomerom len tak ze masirujem koncek zadocku ale nic nepomaha a vcera sme boli u dr s tym lebo aj teraz lezi vedla mna a otocila sa na bok drzi si rucky a tlaci a nic nejde
od vcera jej davam espumisam do nam poradila dr a inak nic - neviem ako jej pomoct

danulienka35
12. jan 2011

@alure hod receptik na salatik mnam

akika722
12. jan 2011

@danulienka35 pišem čo vidim 😉
@alure idem najsť link..ja šalatik bez pečiva lebo zhadzujem kg 😀

akika722
12. jan 2011

@kahlan1 skus niečo teple na bruško a masiruj...teplomer nezabera? 😕

alure
12. jan 2011

@danulienka35 ved práve a bojím sa aby bol ok..
@kvietok121 veru letí to ani sa nenazdáme....

kahlan1
12. jan 2011

@akika722 vykaka sa ale malinko a aj tak sa dalej puci

alure
12. jan 2011

@danulienka35 to hodila @majka35 http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=888 ja si robievam aj takýto obdobný,ale bez dresingov ..biely jogurt niekedy vymiešam s cesnačikom a cibulkou,trošku soli....a zelejem..ale častejšie papám z čínskej kapustičky

danulienka35
12. jan 2011

@akika722 aj ja chcem salatik?
@alure mojko aby sme nakoniec neisly az v marci na plavanie

majka35
12. jan 2011

@alure ten nick je starý, 35 bolo aktuálne, keď som sa registrovala 😉

ja nejem chlieb len večer, ináč bez chleba si tiež neviem predstaviť život a šalátiky jem v pohode bez chleba, ale žeby som celý den nejedla chieb, tak to nieeee

a ten čo som dala link, je naozaj super, akurát ja ten dresing vôbec nevarím ... som robila aj tak, aj tak a nevidím žiaden rozdiel
pekáreň máme doma aj my, najprv som piekla o106, ale teraz nejako stagnujem a špaldový chlebík si pečieš, alebo niekde kupuješ?

danulienka35
12. jan 2011

@alure dakujem moja idem ho vytlacit

majka35
12. jan 2011

idem si uvariť kávu a hajde žehliť ... čo dnes papáte na obed? ja asi rybku /moja obľúbená/ a zemiaky ... a neviem, či neurobím mrkvový šalát s jablkom a citrónom

alure
12. jan 2011

@danulienka35 no uvidíme,aj aké bude počasie,aj ako nám budú detičky zdravučké a v pohode...aj keď rada by som čím skôr 🙂
@majka35 kupujem si u nás špaldové rožky a chlieb doktor s úžasným zložením,ale už som kúpila ingrediencie na špaldový chlebík tak skúsim. ja tiež dresingy ako také moc nemusím,a hlavne nie s pretlakov (neviem od detstva mám k tomu nejaký odpor) ale kečup mám rada...

danulienka35
12. jan 2011

@alure ved to moja mi pojdeme na buduci tyzden na to ockovanie ak bude mala v poriadku

kahlan1
12. jan 2011

@majka35 ja len zeleninovu polievku a musim upratovat :(

alure
12. jan 2011

@danulienka35 my máme tiež termín 19. tak som zvedavá,a ešte som nevolala do PK ortopedovi,aj tam mi treba ist na kontrolu po 3 mesiacoch..som hrozná
inak aj tento šalátik ako obed je strašne fajn,len ja tiež namiesto majonézy dávam jogurt s rôznymi bylinkami,cibulkou a cesnakom http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=36275
Babulky,idem si aj ja ešte lahnut,Denisko práve zaspal a poobede do BA pre Oliverka do školy....zatiaľ sa mi majte krásne

akika722
12. jan 2011

@alure dik moja 😉 ale dietna salama..hm...pri diete,asi eéé..to sa len tak vola dietna 😀 ale dietna nieje 😀
@kahlan1 ☹ nastruhaj jej jablčko to by malo pomocť

danulienka35
12. jan 2011

@alure ja som tam tiez neboal aj nam ist treba k ortopedovi

seagull2404
12. jan 2011

@memory97 tak supe sem foto 🙂

memory97
12. jan 2011

@21 chudacik, myslis, ze by to mohol mat zo stresu? Dnes v telerane hovorili, ze na stres su dobre vitaminy, ale nezapamatovala som si ktore...

@alure asi to budu zubky, nas teraz tiez akosi casto kaka, az ho niekedy ani nestiham prebalovat🙂

@kahlan1 dakujeme🙂 mas pravdu... akurat ma mrzi, ze prvy mesiac som si maleho skoro neuzila, to sme boli z toho 3 tyzdne v nemocnici☹ teraz uz toto sidielko nie je ako babatko. Prave sme papali vyzivku a maly zacal plut, no aj mamina je od vyzivy 😀 😀 😀 to su cisla, tie nase deturence🙂

sa tu teda spustila vekova vojna 😀 😀 😀 😀

memory97
12. jan 2011

@seagull2404 uz su pridane vo fotoblogu🙂
ideme k dr. tak vas potom docitam. papap

seagull2404
12. jan 2011

@kahlan1 boze moja, chudatko, mne este napadla tepla vodicka, taky kupel po sediacky, ja som kupila aj slivkovy dzusik, je od 4. mesiacov, ale to som este neskusala, my tiez odkedy mame zeleninku, tak mame taky problem ☹

kahlan1
12. jan 2011

@memory97 to hej su to poklady :D

my sme tiez boli mesiac v nemocke ked sme prisli dom mala mesiac a dva dni ale hlavne ze uz su v poriadku, som jej kupila spenat so zemiakmi od hami lebo nemali hippky a bolo to take tuhe ju z toho napinalo :( my sa este len ucime prehltat akosi nam to ide pomaly ale verim ze to coskoro zvladneme 🙂

evanns
12. jan 2011

@memory97 na opar su vitaminy A, C, E a B 😉

kahlan1
12. jan 2011

@seagull2404 tiez sa tak puci? :( ja osm taka nestastna ako sa trapi chudatko ale ani nezaplace nic len tlaci a tlaci a nic nejde :( cajik feniklovy nechce a vcera mala kupel a nic

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre