♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

seagull2404
6. feb 2011

@danulienka35 ved hej, ja len, ze ja som este nezacala ani s ovocim 😅 a ked to takto pojde dalej, tak ani nezacnem

danulienka35
6. feb 2011

@seagull2404 co sa stalo?

helen1007
6. feb 2011

@danulienka35 ja som na padanie vlasou používala lopúchový šampon a potom mi kaderníčka doporučila FItoval - kúpiš v lekárny a ten mi pomohol. stojí okolo 6 eur

oksu
6. feb 2011

ahojte, už papáme mesiac zeleninku (mrkvu, zemiak, kaleráb, brokolica, karfiol, cuketa, špenát), dva týždne zeleninku s maskom, už aj 1x žĺtok. ináč sa kojíme. môžem dať už aj pór?!

hajatanufus
6. feb 2011

ahojte babenky skor som sa sem nedostala lebo som zase chora strasne ma boli hrdlo a neviem co si na to mozem dat ked kojim ale asi nic moc ☹ chcela som sa vam vsetkym podakovat ze na mna myslite velmi si to vazim a som rada ze vas mam 🙂
@danulienka35 vsetko najlepsie k 6 mesiacikom hlavne veeela zdravicka 🙂
a zaroven vam chcem popriat aj dobru noc a sladke snicky a detickam posielame sladke pusinky dobru nocku

danulienka35
6. feb 2011

@helen1007 jej ahoj mojko uz to pisem zajtra skocim kupit ako sa mate?

danulienka35
6. feb 2011

@hajatanufus ahoj mojko uz zas utekas? od nas

helen1007
6. feb 2011

@danulienka35 no nič moc, máme soplík od včera, zrušila som aj zajtrajšie plávanie. Včera mala trošku teplotu 38,1 ale samovoľne jej klesla, tak neviem či už tu nebudú zúbky...večer som jej dala pre istotu čípok...plakala nejak od bolesti a prespinkala mi celu noc až do piatej do rána....teraz konečne spinká tak som zvedavá do kedy. Ja zase študujem tie autosedačky, musím už nejakú vybrať
.

helen1007
6. feb 2011

@danulienka35 prajem dobrú nocku celému babincu, idme sa natiahnuť. Aj na mna nie čo leze, tak dúfam, že to aj hned prejde. papa

seagull2404
6. feb 2011

@hajatanufus sirup stodal, moja, to som brala aj ako tehotna, je to homeopatikum a teraz to davam tamarke, nech si rychlo fit 🙂

@danulienka35 no nic take, len mi prestala papat, odmieta cokolvek okrem caju a ovocnej stavy, dufam, ze je to len tou chorobou a ze to prejde, ale dnes zjedla asi 20ml zeleniny, 50ml kase po pracnom jedeni za asistencie mm a cca 80ml mlieka ☹ ☹

danulienka35
6. feb 2011

@helen1007 no nech ste len zdravucke aj mala nejak soplikuje ale zo zubkou ako pri prvnich pekne snicky moja

danulienka35
6. feb 2011

@seagull2404 neboj bude vsetko v poriadku asi z choroby nasa by zas jedla stale uz jej ani nechcem kolko krat dat

jankasramka
7. feb 2011

@akika722
@danulienka35 bay, oneskorene ale gratulujem k 6.mesiacom 😉 ale to leti 🙂

@katulkaaaaaa a tebe gratulujem k prvym chudnucim uspechom 😵 si pre nas motivaciou 😵 😵 😵

jankasramka
7. feb 2011

@hajatanufus myslim na teba, ja viem ake to je fakt-nepoznat nikoho a cely den doma sama. teraz tu mam aspon maminu tak si uzivam "volna"....ale zas pravda je ze mam nekonfiktneho mm. ten mi kupil kona lebo vie ze sa potrebujem odreagovat aspon cez vikend. mozno by ste sa mali nejak dohodnut ze cez vikend si na 1-2 hodky niekam odskocis- napr. do fitneska alebo aspon sa prejst ale sama bez deti. ved nech si to 2hodky s nimi skusi a mozno ta bude viac chapat 🙂

a ten sirup stodal je fakt dobry, ja som ho davala mateovi a pomohol. same bylinky 😉

jankasramka
7. feb 2011

zajtra tu zas nebudem lebo mm ma volno tak behame po vonku, cely den sme prec ked sa da. tak vecer si pozriem co mate nove. pekny dnik prajem, nech vas milaciky posluchaju a pekne papkaju a spinkaju 😉
@katulkaaaaaa a vy nech pekne kakuskate bez rurky 😀

inak som mu vcera vecer vysadila ATB a zrazu mam kludne dieta, znova spinka a smejka sa a neplace. to bolo fakt strasne ake3 mal bolesti bruska z toho 😒

katkavv
7. feb 2011

@seagull2404
ano papame, ale take pre deti od 6. mesiacov, robi ich humana a nestle 🙂 nieco musime papat, ked nechce mliecko ;) sice este nemame 6 mesiacov, budeme mat 20.2. ale co uz, musi aj nieco mliecne papat 🙂

katkavv
7. feb 2011

@jankasramka
ahoj, jej tak si uzite dnesny den, a mas super manzela 🙂
ja som tiez jazdila na koni tak viem, aky je to paradny relax ;)

seagull2404
7. feb 2011

ahojte, u nas je taaaaaaka hmla, malickej je uz sa zda lepsie, v noci az tak nekaslala
kazde rano a kazdy vecer mi stoja pod oknom "vyrastkovia" (byvame na vyvysenom podlazi, a rovno nad zadnym vchodom mame okno) a fajcia, ze ani vyvetrat nemozem ☹ a su strasne hlucni, aj ked je zavrete, vsetko pocut a niekedy az do jedenastej vecer 😠 😠 😠

@katkavv tak to ano, ak mu chuti 😉 ak to u nas po tej choreobe nepojde k lepsiemu, budem musiet aj ja, som sa na to este nedivala, ale maju to bezne v obchodoch? niekde v chladiacich boxoch?
@danulienka35 dakujem, ja verim, ze to nie je nic ine, len momentalny stav sposobeny chorobou

akika722
7. feb 2011

dobreeee ranko 😉
@jankasramka ďakujééém 😵

baby dnes rano stresy že 😲 😲 😲 mm mi hovori že ma volno a zajtra dennu..a zvoni mu mobil..a tam:to čau,kde si???ved už je 7hod..on nevedel že dne ma dennu a menia sa o 6.30 😲 😲 😲 😲 😲 to boli stresy..rychlo utekal...to je blbe ak sa niečo take stane lebo ked maju vyjazd tak sa tam zapisuje kto na nom bol..tak snad nebude mať žiadne problemy preto 😔 😔

a dnes čakam kočik 😅 dufam že dojde dnes 😅

vladka84
7. feb 2011

dobre raaaaanko dievcence 😵

majka35
7. feb 2011

baby ahojte ... 🙂 zas tu toho popísané, ja som mala strašný víkend, malá nerváčila aj v noci aj cez deň ... v noci hore každých 20 minút ... cez de´d nervózna neskutočne, už som bola z toho nešťatná ... včera sme jej menili mlieko, prespala mi od večera do 4.00, kŕmenie a vstala teraz o 8.00, ja som zaspala, musel ma mm budiť ... sa mi ešte nidky nestalo, že ja zaspím 😕

@seagull2404 to ti nezávidím tých výrastkov, u nás sú tiež, ale nie pod oknom, ale oproti pri škôlke ... tam sa grupuj= každý den a chlascúa vrieskajú, niekedy mi je zle zo slovníka mladých 15 ročných dievčat 😕 ale u nás už pár krát volali políciu, ked to preťahovali po 22.00

a super správa ... skúšku mááááááááááááááááááááááááááááááááám síce na E, ale mám ... nikto nemá lepšiu známku od neho

alure
7. feb 2011

Ahojte babulky,dobré ráno idem vás dočítať ale popísaného toho tu je až až 😉
@vladka84 no vitaj po dlhej dobe ako sa máš? napíš čo nové za tú dobu čo si tu nebola,ako všetko prebehlo ....

alure
7. feb 2011

@majka35 gratulujem ku skúške,a presne ako píšeš hlavne že máš 🙂

alure
7. feb 2011

@liba78 no tak to som rada u nás sa stihol zjesť za jeden a pol dňa 😉
@memory97 tak dúfam že to nič nie je a to pichanie prešlo...nič moc byť chorá keď musíme fungovať 😒 Drž sa a nech to rýchlo prejde 😉
@katulkaaaaaa mojko úžasné 🙂 šikovnica si teda a fakt skvelý úbytok !!!

seagull2404
7. feb 2011

@majka35 jeeeeej, to je krasa, gratulujem
ja mam pocit, ze ked su tam este aj teraz, ze blicuju zo skoly 😒 na co sa ja ako ucitelka neozem pozerat 😀 ja by som aj policiu zavolala, ale kym ty by prisli a ani tu nemame trvaly pobyt, sme v najme, tak sa len modlim, aby som prezila a boli sme uz rychlo prec

katulkaaaaaa
7. feb 2011

@vladka84 neni moznééééé ahoooj 😉 som po tebe chcela vyhlasit patranie,no ako sa mas? 😵 chybala siii

katulkaaaaaa
7. feb 2011

@alure zlatko dakujem 😉 keby som sa nezmerala ani neuverim,dnes som zacala podla speci jedalnicka od trenera,tak uvidime ako to bude pokracovat a pridala som brusaky 🙂
@memory97 @jankasramka som rada ze som motivovala

alure
7. feb 2011

@matka24 ja som začala cvičiť keď mal Denis 6 týždňov a začala som s flowinom,a od januára chodím na latino dance fitnes (zumba) plne kojím zatiaľ bez príkrmov a dokonca bola aj relácia (tuším reflex) kde vravela laktačná poradkyňa že cvičiť po pôrode sa môlže začať hneď ako sa na to mamička fyzicky cíti,že nie je dokázaný žiadny vplyv cvičenia na tvorbu a chuť mlieka. Ja som si tiež nič nevšimla ani produkcia sa nezmenila a chuť pravdepodobne tiež nie ,malý papá a nesťažuje si 😉 Takže smelo do toho ak sa ty cítiš ok,niet sa čoho obávať 😉

majka35
7. feb 2011

@alure
@seagull2404 ďakujem 🙂

už aj ja som si definitívne povedala, že idem niečo so sebu robiť ... som bola v poslednom čase strašne nevyspatá, unavená, nervózna ... tak dúfam, že prichádzajú pokojnejšie časy a ja začnem cvičiť a zdravšie sa stravovať ... mm chudne, pekne sa mu darí, ale včera som robila panenku, tak si nabral 3x kým ju nezjedol celú a teraz plače, že zbohom jeho diéta a že nech už nevarím 😕

alure
7. feb 2011

@katulkaaaaaa fakt je to úžasné moja 🙂 tiež som pozerala aký úžasný úbytok v cm za pár dní ..zo začiatku to ide dosť rýchlo dole,potom to trošku stagnuje ale to neznamená že telo nechudne,len to nie je také evidentné a vtedy si netreba povedať že dosť ale naopak pokračovať ....a čo za špeciálny stravovací režim máš? podelíš sa ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre