♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

majka35
7. feb 2011

@niky13 ved viem, preto ma to strašne štve ... ja spím s ňou a ona sa väčšinou zobudí, keď si už idem ľahnúť, takže ju vystískam a vyobjímam ... ona mi sama povedala minule, mamka, ty pokričíš, ale potom si hneď milá 🤐

vladka84
7. feb 2011

este som chcela, kolko nas asi na to nase stretko pojde? hlaaaaste sa a napiste kolko osob - napr. my budeme 1 dospely + 2 deti 😎 podla toho by sme potom rezervovali kapacitu, ale asi budeme potrebovat cely penzion - je tam 1 x jednotka, 7 x dvojka a apartman, na dvojkach aj moznost pristelky, k dispozicii su dve postielky, ak by niekto mal zaujem... dufam, ze sa mi podari vybavit nejaku zlavu pre nas, nech to mame lacnejsie, ale urcite budeme mat k dispozicii Kolibu - tu vyuzijeme ako spolocensku miestnost a hernu pre deturence 😉

majka35
7. feb 2011

ste zlaté ... 🙂

musím ísť na kurz sebaovládania

niky13
7. feb 2011

@majka35 no vidis, tak urcite vie, ze urobila nieco zle, ale maminka ju aj tak lubi. 🙂 A gratulujem ku skuske. Coskoro budu v skole prazdniny, tak snad odpadnu stresy. 😉 Aj ked stale sa nieco najde.

majka35
7. feb 2011

@vladka84 jej, ja nič neviem, kam sa ide?

majka35
7. feb 2011

@niky13 ďakujem ... ja už mám voľno, až v lete mám skúšky dve ... opakujem ročník takže sa to teraz dá

majka35
7. feb 2011

@danulienka35 si ma potešila, že ju to prejde 😵

niky13
7. feb 2011

@majka35 co studujes?

vladka84
7. feb 2011

@akika722 my mame Tcom, uz som bola taka napalena, ze kebyze namnehrozi zmluvna pokuta, tak sa na nich vykaslem... u nas to bolo komplikovanejsie, normalne sa robi len prekladka na novu adresu a netrva to tak dlho, ale kedze my sme v starom byte mali opticku siet a v tomto novom este nie su natahane kabliky na optik, museli sme to deaktivovat a davat na novo zmluvu...len toto im trvalo tyzden, kym prisli na to, ze aj bez zmluvnej pokuty mozu staru zmluvu zrusit, ak si hned uzavrieme novu 😠 akoze inak som bola s netom od nich velmi spokojn, aj celkovo so sluzbami, mame aj magio telku, ale toto ma dozralo a urcite to tak nenecham a hned ako nas zapoja budem pisat reklamacku..ale najskor pockam kym nas zapoja, aby si to nerozmysleli 😀

majka35
7. feb 2011

@niky13 ekonomika a manažment podniku na Ekonomickej univerzite

niky13
7. feb 2011

@majka35 na Tajovskeho? ktory rocnik?

vladka84
7. feb 2011

@majka35 a to ja som bola mesiac prec, tak ty sa kde tulas, ked o tom nevies? 😅 dohadovali sme sa, zeby sme si dali stretko niekedy v lete aj s nasimi augustovymi milacikami - teraz sme si blizsie povedali, ze mozno jun by bol fajn 😉 isli by sme tuto - www.penzionfantazia.sk

akika722
7. feb 2011

baby idete bez mm????? 😕

majka35
7. feb 2011

áno ... opakujem prvý... poznáš?

helen1007
7. feb 2011

@vladka84 tak to ti verím ...ja som sa T-com dohadovala tiež kvoli prekládke internetu, ale u nás to neišlo vôbec, z ich strany, lebo nemali volne linky...vyhrážali sa mi pokutou, fakturovali mi mesiace, ktoré som vôbec nevyužívala, tak som sa s nimi doťahoval, tak nakoniec mám pokutu iba 50 eur a vrátia mi späť poplatky za mesiace ktoré sme net nevyužíval, musím im ešte zavolať, lebo napísali, že v ďalšej faktúre, ale neviem v akej ked sme net museli zrušiť 🙂

niky13
7. feb 2011

@majka35 skoncila som tam Medzinarodny obchod. Tiez som z prveho opakovala. Nie cely ale matiku a VET u Korcmarosa. Este uci?

majka35
7. feb 2011

@niky13 nič mi nehovorí to meno, nás učí matiku dekan ... Tkáč

danulienka35
7. feb 2011

@majka35 nemas zaco mojko neboj prejde vazne 😉 si sikulka

majka35
7. feb 2011

@vladka84 juj, ďakujem, ja som za ... no len dilema ... s mm alebo bez mm ... teraz sedí vedľa mňa a taký je ku mne milý 😀

niky13
7. feb 2011

@majka35 to mas potom o starost menej, a ked je prec aj Poloncak. Tak vyzera, ze stary pani su prec. 🙂 Lepsie pre vas.

seagull2404
7. feb 2011

@majka35 tak u nas to asi zubky nebudu ☹ preco by si bola uvrieskana, niekedy nam proste pouknu nervy a niekedy musia deti vidiet, ze existuju hranice, ja som na Tamarku tiez niekedy zla, ona tomu este nerozumie a rehoce sa zo mna, co uz 🙂 proste sme ludia a mame svoje mantinely
@niky13 tak to dufam

vladka84
7. feb 2011

@helen1007 no tak mas podobnu skusenost ako ja... dufam, ze to coskoro zapoja, volam im tam kazdy druhy den, aby na mna naaaahodou nezabudli, takze ma uz isto maju po krk 😀
@akika722 ja ano, takze mam volne miesto v aute, ak by niekto potreboval zviest 😉

majka35
7. feb 2011

@niky13 čo si, horší, ako Tkáč snád ani neexistuje 😕

niky13
7. feb 2011

@majka35 ja som matiku dala az na 2 termin, po tom com som ju musela opakovat v 2rocniku. A to sme si tiez mysleli, ze horsi ako Chval ani nie je. Neboj, urobis vsetko. 😉

Kocky idem do postielky lebo som v noci vstavala aspon 10x. Dufam, ze raz sa vyspim aspon 3 hodinky v kuse. ☹

vladka84
7. feb 2011

inakbaby, ja mam dost problem vas citat a reagovat plynule, tak sa vopred osravedlnujem, ak niekomu neodpoviem,a lebo odpoviem trochu od veci...asi som vysla z cviku 😀

helen1007
7. feb 2011

@vladka84 to hej aj ja som im tak volvala a potom som začala vypisovať na reklamačné oddelenie, lebo tam sa volať nedá, odtiaľ mi napísali, že mi objasnia obchodné podmienky a ja som im potom objasnila ako to je s ich pracovníkmi, že čo druhý pracovník to iné riešenie môjho problému...no proste úplné kocúrkovo 😀

vladka84
7. feb 2011

este si pozrite www.hotelrohozna.sk - je to len 6km od toho penzionu, co som posielala predtym, takze to iste okolie, priroda, dokonca aj majitelka 😀 len je drahsi, ale s vacsou kapacitou, to keby sa nas naaaahodou nazbieralo tolko, ze do penzionu nevojdeme, pripadne, keby sa vam viac pacil 😉

danulienka35
7. feb 2011

@helen1007 ahoj mojko co mala uz haja?

helen1007
7. feb 2011

@danulienka35 ahoj konečne spinušká, má trosku soplík, kupila som kvapky v lekárni, lebo dr. mala dovolenku a druhá čo ju zastupuje, tam mala toľko ľudí, že by sme tam nachytali ešte aj to čo nemáme. Jej soplík prechádza, ale zato ja som dnes tiež klusala k lekárke...mala som večer teplotu a do rána kaše, tak aby malá niečo nechytila hneď som k nej naklusala....našťastie mám virózu, ktorá snád skoro prejde....mám sa šetriť, nech to neprepukne viac...a že svokra mi má pomáhať s malou nech si odpočiniem, s tým som sa doma samozrejme nepochválila...totiž pri jej pomoci by som asi zošalela 🙂

danulienka35
7. feb 2011

@helen1007 no pekne len to rychlo vyliec moja to ti verim zo svokruskou 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre