♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

vladka84
8. feb 2011

este @memory97 som zabudla....

majka35
8. feb 2011

@vladka84 môžeš aj so mnou, barborka sa bude tešiť timke

21
8. feb 2011

@vladka84 co, ako, kedy, kde, za kolko...? kedze nestiham citat... dakujem!

vladka84
8. feb 2011

no, utekam nieco porobit, ved ja som od rana akurat stihla pracku pustit, ktora uz davno doprala, ani navarene nemame, ani upratane a zachvilku bude 14h. a treba mi ist po Timku a potom do mesta pohladat nejaku karnevalovu masku 😕

tak ak vas este nieco napadne piste, ked budem mat este net, tak sa dnes ukazem, ak nie, tak zbehnem v piatok k nasim,a napisem co je nove 😉

eis4
8. feb 2011

@vladka84 áno 😉 🙂

vladka84
8. feb 2011

@21 dohadujeme si stretko augustovych milacikov... niekedy v mesiaci jun, skor cez vikend, miesto konania www.penzionfantazia.sk alebo www.hotelrohozna.sk podla toho kolko nas bude a asi ake podmienky a cenovu kalkulaciu nam vytvoria 😉 podte aj vyyyy!

mirmaj
8. feb 2011

@lji a @evanns vy nechcete isť s nami na stretko? 😉

evanns
8. feb 2011

dobre ranko babenky...

aj my chcemeeeeeee ist na stretko!!! som tu nebola cely week-end lebo som mala rodicov u seba a vcera v praci

takze hlasim seba+maleho diablika mojho ale on so mnou spi!

@mirmaj jasne ze ideme!!!

a mne vyhovuje kedykolvek
@majka35 a mozes ist s nami z KE priamo!

mirmaj
8. feb 2011

@evanns vidíš ako na teba myslím 😀 😀 😀

evanns
8. feb 2011

@mirmaj 😉 😉 😉 dakujem!!!

mirmaj
8. feb 2011

@evanns 😀 😀 😉

seagull2404
8. feb 2011

@vladka84 baby, na mne to strasne skoro, takto povedat, ja neviem este, co bude ☹ ☹ ani mm som sa este nestihla opytat

mirmaj
8. feb 2011

@seagull2404 ja myslím že na každu je to skoro kedže máme deti každej môže do toho niečo prísť, ale tak musíme sa nejako predbežne dohodnúť lebo potom uričte nič nezoženieme zo dňa na deň 😉

katulkaaaaaa
8. feb 2011

baby ja mam taku depku 😢
vratili sme sa z poradne maly ma len 6540gr 😢 vobec mi nepribral....tak mam od dr nakazane umele mlieko,s tym ze za dva tyzdne sa vazime...a teraz radte lebo som umele nikdy nedavala...ani malej tu som kojila 14mes 😖 akoze ja kojit neprestanem,len na noc skusim umele dat,ale sa bojim ze mi zisti ze flasa tecie lepsie...ach je mi uplne na hovno ☹ ...a ockovali nas do oboch noziciek,tak som zvedava co bude

21
8. feb 2011

@vladka84 rada by som, velmi, no s tou mojou dietou to nie je lahke... musela by som si zobrat svoje potraviny a dat ich tam niekde do mraznicky...

21
8. feb 2011

@katulkaaaaaa strasne blbe, ze uz o 2 dni vazite... inac by som neskusala um, mozno by zacal priberat... ale aj dr je hlipy, sak ani nestraca, byt nim, pockam dlhsie, mozno len nejaka kriza... nevymenis dr???

katulkaaaaaa
8. feb 2011

@21 moja za dva tyzdne vazime...mne sa nezdal maly ze by nepribral sak je tazky ako slonik 😉 ale ked som videla taku vahu az mi zle doslo 😒

evanns
8. feb 2011

@katulkaaaaaa moja krasna hlavu hore ziadna depka a ani vycitky!!!

my sme skusali vsetky mozno formuly - hipp, beba, sunar..aj HA, aj Ar ...ale najlepsie mi znasa Nutrilon...co uz, mne strasne smrdi, ale jej chuti a o to ide...a skus zacat s kasou, nesladkou, ryzovou na noc ta mu ani tak lahko z flase nepojde 😒

mirmaj
8. feb 2011

@katulkaaaaaa ja by som tiež uričte nešla na UM, koľko plienok ma pocikaných za deň? ved už dávaš aj príkrmy tak tie by ho mali zasýtiť a tvoje ma už len ako doplnok, skus dať večer radšej kašu, ale ja by som kojenie určite nevzdala, a už vôbec nie teraz ked ste tak dlho vydržali. Ty máš pocit že maš menej mliečka?

21
8. feb 2011

@katulkaaaaaa mojko, nevazi malo, nasi chalani mali v tom veku tolko... byt tebou, vazim si sama-niekde, ale este nedam um... to je podla mna uplne v poriaDKU...

katulkaaaaaa
8. feb 2011

@evanns @mirmaj moje dakujem vam 😉

ok skusim kasu na noc a uvidime...vobec sa mi nezda ze mam menej mlieka stale rovnako...plienky ma pekne pocurane,nemame ziaden problem inak

21
8. feb 2011

@katulkaaaaaa a nas jakub mal menej a bol ako slonik, aj tucnucky aj bol tazky... a boli sme na mm!!! nevzdavaj to.

memory97
8. feb 2011

@21 my sme nemali problem pri prechode na tuhu stravu, ale skus jej dat preventivne espumisan alebo sab simplex, podla toho co mas doma 😉 Dufam, ze Terezka bude coskoro v poriadku 😉 Chuti jej mrkvicka?

@mirmaj jej, tak to pekne, ja som sa dnes normalne vyspala🙂 Maly si poslednykrat pytal mliecko o pol dvanastej a potom az o pol piatej a o pol siedmej uz robil rozruch 😀 😀 😀

Dnes sme boli v meste, nakupila som malemu bodinka, jaj to bude fesak🙂 a vybavila som si vsetky papiere na socialke, uz len USVR a rodicak vybaveny 😉 So soferovanim problem nemam ani na vzdialenejsie miesta v SR, u nas je len ten problem, ze sme mali niekolko rokov automat a teraz mame manualnu prevodovku, ci s tym budem vediet jazdit 😀 😀 😀

katulkaaaaaa
8. feb 2011

@21 nevzdavam 😵 😵 😵 len ma to uplne rozhodilo 😖

mirmaj
8. feb 2011

@katulkaaaaaa skús sa riadiť podľa seba a nie podľa Dr. a váhy momentálne, kamoške presne takto nakázala prejsť na UM lebo mala nepriberala, ona samozrejme postupne stracala mlieko a Dr. mala pokazenú váhu 😠

akika722
8. feb 2011

@memory97 ahojtee..moja on bol super,skladaci mechanizmus v ručke,ovladal sa jednou rukou,slnečnik k nemu mam obrovsky nakupny košik,polohovatelny chrbat a nožičky,nanožnik..no dala som ho do svokry a tam ho dokatovali 😠 😠 😠 takže už je len taky-na dedinu..ja tam nič nemožem dať,lebo to zničia iny 😔
@jankasramka des volali že okolo 14tej ho donesu,tak ak...berem ho ak pojdem pre Paťka-otestovať 😅 ved tam bude aj fusak aj nanožnik 😅 už su na ceste ku mne 😀
@kvietok121 mne by to bolo blbe keby že som šla len s malym /ak by sa podarilo/ a mala by som pocit že Paťko ostal doma a ja si uživam 😔 a zase sama s dvoma deťmi 😲 😲 😲 eééé
@katulkaaaaaa -2??? 😲 😲 😲 aj jaaa chceeeeem 🙄

baby dnes ma skoro zbili pred obchodom dve ciganky/som čakala mm s kočikom vonku/pytali peniaze a som ich poslala preč,nech mi daju pokoj že im nedam nič...a ona prišla ku mne na 2cm..som šla od nej a začala som kričať že zavolam policiu nech mi da pokoj,tak sa stiahli 😲 a maly v kočiku,som skoro skolabovala

mirmaj
8. feb 2011

@akika722 😲 😲 😲 😲 chúda ja by som skolabovala určite. Viacere idu s 2 detmi samy bez mm, nevyhováraj sa a priznaj že bez mm nevydržíš ani 2 noci 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@memory97 tak to pekne potiahol, asi si narobil dobre zásoby dovtedy 😀 😉

kvietok121
8. feb 2011

@akika722 ja urcite len s mm tak mlo sme spolu

vladka84
8. feb 2011

@katulkaaaaaa nedavaj um, ak je Simonko v pohode, nie je hladny, nebudi sa ti casto na papanie, ma pocikane plienky, tak nie je dovod davat UM! u kojenych deti nie je pravidelny prirastok na hmotnosti, niekedy priberu naraz vela a niekedy mozu na vahe stagnovat... ani my vela nepriberame, teraz ideme sice do poradne az 24.2., ked nas budu ockovat, ale na minulej sme prbrali menej a dr. mi na to povedala to, co som vyssie napisala...pokial je dieta v poriadku a nechudne, o nic nejde 😉

vladka84
8. feb 2011

@mirmaj ako pekne si to napisala, tak @akika722 a teraz s pravdou von, vsak bez mm dve noci nevydrziiiiis? 😀 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre