♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evanns
15. feb 2011

@mirmaj no hej snazim sa jest podla toho co mi @katulkaaaaaa do IP poslala a na spinning chodim 😉

mirmaj
15. feb 2011

@katulkaaaaaa to inak skoro zaspal tak sa nečudujem že aj menej spal, my sme dnes vstavali už o 6:15 ale večer zaspala ešte o 19 a teraz ráno išla spať tiež o 9 ale ešte spinka 😉
@evanns spinning je poriadna makačka kedysi som naň chodila, teraz chodím na aerobik lebo je to za barakom ale teraz su prazdniny tak sa necvičí a doma som sa ešte neprinutila ale dnes sa musím

to čo je za hovadinu s martinkou na JOJke pomoooooooooooooc 😲 😲 😲 😲

majka35
15. feb 2011

@evanns aj ja, strašne, ja robím také malé chrumkavé so syrom ... juuuj, aj teraz by som zjedla zopár
kam chodíš na spinning? ... dá sa to zvládnuť? vládzeš ... nezoberieš ma niekedy so sebou a plávať sa ti nechce chodiť? ja veľmi rada chodím plávať, ale teraz som už dlho nebola

mirmaj
15. feb 2011

to si ona vyberá partnera alebo čo????

majka35
15. feb 2011

@mirmaj hlavná vec, že to je pre petraníka veľká výzva 😕

mirmaj
15. feb 2011

@majka35 aha to je Petraník a ja že prečo mi je taký známy 😲 😀

majka35
15. feb 2011

@mirmaj nepoznáš velikánsku spevácku hviezdu???

mirmaj
15. feb 2011

@majka35 odvtedy čo som na MD mám akýsi menší prehľad v showbiznise musím sa polepšiť 😝

katulkaaaaaa
15. feb 2011

@majka35 😀 😀 😀 velka vyzva...umrééééééééééém 😀
@mirmaj sak celebrita musi sa ukazat 😀 si prdel z nej robi cele slovensko,kariera skvela

majka35
15. feb 2011

@mirmaj no mala by si sa ... ved musíš uznať, že to potrebuješ neskutočne k životu 😀
ináč tú reklamu milujem ... že to je tvoja mama? 😵 😨

majka35
15. feb 2011

terezka zjedla dva banány 😵

evanns
15. feb 2011

@majka35 do BMW Bavarie moja...ale to je pre pokrocilych, uz si to cvicila? inak by bolo super keby si mohla so mnou chodit len ja tak nepravidelne chodim lebo uz aj robim trocha aj podla mm smien 🙂

elina313
15. feb 2011

Ahojte kočky, vám už prišli rodinné prídavky a MD ??? mne stále nič... ☹ ☹ ☹

evanns
15. feb 2011

@majka35 alebo uz dajme konecnu tu kavu ha a sa dohodneme 😉

katulkaaaaaa
15. feb 2011

@elina313 mne prisli vcera uz zvysene na tych 190e

majka35
15. feb 2011

@evanns oooo ... ja som ešte nikdy nebola, takže asi nebudem môcť chodiť s tebou ☹ a nejaký iný šport by ťa nebavil? fakt by sme mohli chodiť spolu niekam cvičiť, ja mám zo spinningu strach, že by som to nezvládla

majka35
15. feb 2011

@evanns povedz kedy, prídem ... skočím do galérky, ja som tam ako doma 😀 my tam chodíme každý víkend nakupovať s barborkou, ona chodí do kútika a ja nakupujem ... a peši to mám za 25 minút

evanns
15. feb 2011

@majka35 no plavanie ma bavi a uz cakam ked sa otepli a vytiahnem korcule, no ale mas iny napad na indoorovy sport teraz? tak daj het!!!

evanns
15. feb 2011

@majka35 tento stvrtok...mne je jedno o kolkej v podstate

danulka3
15. feb 2011

@alure Ahoj,budeme na vás myslieť,si silná žena a dobrá mamina,určite sa to vyrieši,držím silno palce a ozvi a nám,ak sa bude dať,Pa

majka35
15. feb 2011

@evanns ja to plávanie, chodila som na kalanetiku, pilates a teraz sme s kamoškoou dohadovali, že začneme so zumbou ... aj ja som vlastníkom korčulí, ale naozaj len vlastníkom ... som korčuľovala dva roky a už dlho som na nich nestála

majka35
15. feb 2011

@evanns no ja radšej doobedu ... ja aj o deviatej ráno podľa môjho režimu môžem, ale to vy asi spinkáte

danulka3
15. feb 2011

@katulkaaaaaa klobúk dolu,ako si sa pustila do chudnutia,ja teraz stagnujem,bola som chorá,a keď som v strese,musím do niečoho zobnúť,nemám tak*pevnú vôľu.

danulka3
15. feb 2011

@seagull2404 Dr.Podolinská,ty chodíš k Hudecovej? Aká je?

mirmaj
15. feb 2011

@elina313 ja neviem či mi prišli, lebo mne to chodí na učet a nesledujem to tak presne
@majka35 polepším sa....nebojíš sa že bude mať Terezka problem s bruškom ked spapala 2 banany alebo na vas to neplatí? 😉
@katulkaaaaaa ale ja stále nechápem pointu tej relácie 😲

seagull2404
15. feb 2011

@mirmaj prezila 🙂 a dostala som pekac na valentina 😀 😀 😀 no, ale ked posledne dni to bolo take hore-dole, mame doma vahu a vazime pred kazdym kupanim a stale to kolisalo, pribrala 10gr, schudla 20gr a tak, a ked som vcera videla osmicku, az mi srdiecko poskocilo 😉
@majka35 a obrovske kytice nam nosia a potom im ani nepride, ze je Valentin 😖

majka35
15. feb 2011

@mirmaj už spapala párkrát 2 banány, ono boli dosť maličké a aj tak som okraje orezala ... včera mi tiež spapala tú veľkú výživu od alnatury, 250 ml .. ja som jej už nechela dávať, ale keď ona tak otvárala pusinku ako malý hladný vtáčik

evanns
15. feb 2011

@majka35 tak mozeme vsetci zumbu...som chcela skusit 😉

seagull2404
15. feb 2011

@danulka3 ja ti ani neviem, nepozna nas, k ostatnym co pozna je velmi mila, ale tazko povedat, mne len vadi, ze mi nic sama nepovie, ak sa nespytam a ja niekedy bud zabudnem alebo ani neviem, ze sa to napr. da, ja v ZA nikoho nepoznam, mala som sice odporucanie na jednu p. doktorku, ale ta je od nas daleko, tak neviem

evanns
15. feb 2011

@majka35 oki mozeme aj okolo 9na rannu kavu my potom o 11 papkamae 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre