♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

eis4
25. feb 2011

@kahlan1 😀 😀 😀

eis4
25. feb 2011

pozerajte dámsky magazín-ako chudnuť počas kojenia 😉

majka35
25. feb 2011

@akika722 no toto 🙂 gratulujem 🙂 u nás zatiaľ vedie dede 😀

21
25. feb 2011

@akika722 no, ja sa toho tiez bojim...

akika722
25. feb 2011

@majka35 😀 😀 😀
@21 nooo..verim,ale asi sa nato dam,na tie vyšetrenia...druhy nador nechcem 😔

katulkaaaaaa
25. feb 2011

@eis4 uz to bolo????zase som zmeskala?myslim ten magazin 😉

eis4
25. feb 2011

@katulkaaaaaa už je koniec.začina to vždy o 12:10 🙂 nič nové nepovedali.nie je dobre držať dietu,nejesť sladké ,jesť častejšie v menších dávkach,piť vela vody alebo bylinkového čaju.najlepšie su cviky ako pilates,vraj zumba a aerobik nie su dobre lebo sa žena potí a tým sa organizmus zbaví vody. posilke je dobre cvičiť 3 krát do týždňa max 40 min
to je asi všetko v skratke 🙂 😉

katulkaaaaaa
25. feb 2011

@eis4 dakujem si zlaticko 😉 takze vlastne len zopakovali to co sme vedeli,ja mam cvicky skor na spevnenie tela,ale vcera som to prepiskla dnes mam vsade svalovicu a maly mi to aj dava najavo,malo pije,odtahuje sa....ach ja krava neviem cvicit tak akurat 😒 snad to zajtra bude ok

kvietok121
25. feb 2011

@alure co oliver ... to co ja nejem to viem 🙂 niekedy sa teda vyjadrujem co? hrozne

eis4
25. feb 2011

@katulkaaaaaa mne také nehrozí aby som to prepískla lebo som ani nezačala 😀 😖

kvietok121
25. feb 2011

@akika722 tak to vy dobre ropravate my zatial take neidentifiovatelneeeeeeee

21
25. feb 2011

@akika722 aj ja sa asi dam na vysetrenia, pokial viem, cysty sa mozu aj vstrebat a tak...

eis4
25. feb 2011

pridala som videá na FB ako nelinka papá a ako sa včera pred spaním smiala,len škoda že sme nenatočili skor strašne sa smiala 😀 😀 😀 😀

zuzkaremiaska
25. feb 2011

Baby,dávate už svoje deťušky na nočník???

eis4
25. feb 2011

@zuzkaremiaska ahoj asi 3 babetká nám tu už uspešne kakaju a cikaju na nočníku 🙂

alure
25. feb 2011

@kvietok121 moja podľa mňa je to dosť diskutabilné.Oliverovi som dlho nedávala žiadne alergény,jedol vyslovene len zeleninku,zeleninku s mäskom a z ovocia len jablčko a banán podľa rád pediatra a tak dlho som otáľala s citrusmi že Oli dodnes nezje (ani len neochutnal) pomaranč,mandarinku,jahody proste nič okrem jablka a banánika....tak teraz by som bola radšej keby Denis jedol všetko...samozrejme až po roku ale nech pozná chuť aj iného ovocia .
Ako ste dnes papali? mrkvička chutí?

majka35
25. feb 2011

@zuzkaremiaska ja nie, moja by z neho určite spadla 😵

alure
25. feb 2011

@zuzkaremiaska ani my ešte nie sme na nočníku,ale my ešte nesedíme ...teda nesedí ešte sám 😉

jankasramka
25. feb 2011

ahojte baby idem vam konecne poodpisovat lebo mam stale dost nabity program tak vobec nestiham. vecer si vas zapnem a pozrem zhruba ale je to velmi vela stran....

jankasramka
25. feb 2011

@alure si sa ma pytala na tu autosedacku v lietadle. to sa neda lebo by si musela mat pre neho kupenu letenku ako pre dospelaka. ale ak kupujes len letenku 0-2 roky tak nema narok na miesto. ked mas zamorsky let tak ti tam pripevnia taku kolisku ktoru si musis dopredu zajednat. ale v kratkych letoch (myslim ze si pisala ze ides do rima, vsak?) ho musis mat na kolenach. daju ti taky bezpecnostny pas ktory si pripnes o seba, to ti ukazu v lietadle ako to spravne zapnut.takto sme sli madrid-vieden.

alure
25. feb 2011

@jankasramka ďakujem moja za odpoveď..budem to musieť preveriť...ani neviem či bude mať Denis letenku alebo nie,sú to síce len 3 dni ale budem musieť vziať aj autosedačku do auta na presuny a kočík...

jankasramka
25. feb 2011

@katkavv uz som si ta pridala na FB 😉
@katulkaaaaaa citam ze ste pribrali pekne 😵 😵 😵 tak ako si to nakoniec spravila? davala si UM vecer na spanie?
@memory97 drevene stolicky si drahsie ako plastove???????ved tu drevena stoji cca 300-400sk. akoze viem ze na slovensku to je viac ale viac ako plastove?ajkej teraz vravi mamina ze v EU vsetko co je ekologicke je priserne drahe 😖 podla mna by to malo byt skor naopak ☹
@akika722 pocuj, lenze tam je tisic milion fotiek. neda sa dat link presne na tu fotku za ktoru treba hlasovat? alebo napis stranu na ktorej ta fotka je...

jankasramka
25. feb 2011

@alure a autosedacku chces zobrat pre koho? pre olivera ci denisa? inak kociar mozes brat bez problemov. s nim mozes byt aj na letisku a az pri vstupe do lietadla ti ho oznacia a zoberu a hned jak pristanete tak ti ho prinesu ku dveram lietadla

alure
25. feb 2011

@kvietok121 našla som celkom zaujímavý článok aj o alergénoch..tak kukni link
http://dojcenie.wordpress.com/2010/01/10/prve-p...

jankasramka
25. feb 2011

@kvietok121 jeeeeeeeeeeeeeeeej, vy ste uz zacali s mrkvickou 🙂 pozerala som fotky co si vcera pridala je na nich zlatuky 😵 😵 😵

alure
25. feb 2011

@jankasramka autosedačku pre Denisa,neviem či Oliver pôjde s nami..to musí ešte mm preveriť. V Ríme máme naplánovaných dosť veľa aktivít (je to vlastne firemná aktvitita mm ) a presun bude väčšinou autom alebo autobusmi....

jankasramka
25. feb 2011

@alure a do vajka sa ti uz nezmesti? lebo ved s autosedackou to bude asi riadna ostara 😔

alure
25. feb 2011

babulky ešte som sa vás chcela opýtať príkrmy (teda zeleninku) varíte alebo robíte nad parou? Chcem tak či tak kúpiť domov parný hrniec tak len pre info 😉
@kvietok121 koľko si dala papať prvý krát Matejkovi? len ochutnať či spapal toho dosť?

alure
25. feb 2011

@jankasramka no vajíčko 😉 pre mňa je to autosedačka 🙂 a rozmýšľam že kočík vezmem len spodok a do neho potom naklikneme vajíčko 😉

jankasramka
25. feb 2011

@zuzkaremiaska ja davam na nocnik ale pridrziavam ho, alebo mu dam prst a on sa chyti aby nespadol. ale ja som ho najprv naucila cikat a kakat do zahoda normalneho-som ho drzala na rukach. takze teraz ked sadne na nocnik tak hned tlaci takze nam to trva najviac 1-2min. urcite na nom nevysedava hodiny...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre