♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

seagull2404
25. feb 2011

@hajatanufus joj moja, tak to je len blbe obdobie, to sa asi stava, treba to predychat, trosku sa potesit a bude lepsie 😵
@majka35 joooooj, ja sa pridavam, akonahle zistil, ze som vosla do kostola, aj zabudol, co nasluboval 😀

hajatanufus
25. feb 2011

@gagarinka dakujem no ja mam lyzicku asi dobru len ona mi to vypluva ale banan spapala 🙂

majka35
25. feb 2011

@seagull2404 no ja som bola hotová z tej zmeny ... som tomu nechcela uveriť, že sa to dá ... nie je zlý, vieme sa porozprávať, je zodpovedný, miluje deti, máme spoločný humor, ale romantika úplne vymizla z nášho života ... 🙄

hajatanufus
25. feb 2011

@seagull2404 ano dakujem sna d sa to za par tyzdnov da do poriadku a ked budu peniazky tak zase bude dobre

kvietok121
25. feb 2011

@gagarinka ja tiez nedavam sediet, vsak on si sadne ked bude chciet 🙂 ja ho uz vzdy najdem niekde v inej casti izby musim ho chodit castejsie kontrolavat, ked nahodou vybehnem, uz musime kupit do detskej koberec 🙂

hajatanufus
25. feb 2011

@majka35 ja som vedela ze aky je aj pred svadbou ale nevedela som ze muzi inak premysllaju ako zeny a asi ho niekedy neviem pochopit a ani on mna a potom ked sa zle pochopime tak sa pohadame a urazame sa jeden na druheho ale predtym aspon prisiel za mnou a ospravedlnil sa mi a teraz uz nic

hajatanufus
25. feb 2011

@gagarinka ani my este nesedime a lucinka sice nezacala lozit len sa stvornozky posuvala trosku dozadu a potom si sadla z klaku a vraj tak to ma byt ze sadnut si z klaku tak mi povedala dr na rehabke ze si pekne sadla podla pravidiel a to uz mala skoro osem mesiacov takze ani ja sediet malu nedavam len tak obcas skusam ci uz pekne sedi ale to len na par minut

akika722
25. feb 2011

@majka35 nemaš ty toho mojho? 🙄
@gagarinka jééééééééééééj no vitáááááj 😀

mam zbalene 50na50 😅

seagull2404
25. feb 2011

@hajatanufus urcite, peniazky sposobuju velky stres, ale mas dva krasne poklady, to je to najdolezitejsie 😉
@majka35 ja sa mu zas stale pripominam, som taky dudros, frflos, a on, ze co furt mam a potom ma prekvapi a stravi nieco sice nie romanticke podla mojho stylu, ale velmi mile a efektne, a ja si potom vycitam, ze so na neho zla a ked to tak zhodnotim, tak prave toto ma na nom vzdy vytaca, pretoze nakoniec mam ja zo seba blby pocit ☹ ale co uz, ja si stale hovorim, ze som si nevybrala az tak zle, ze ma sice na rukach nenosi, ale stale mu na mne zalezi, my sme spolu kratko... ale ked sa tak pozriem dozadu, tak mi pride, ze on asi ani vtedy nebol velky romantik, len sa snazil urobit dojem, teraz uz nemusi, tak nerobi 😒

akika722
25. feb 2011

@majka35 aj z našho 😔 už je občas hnusny,si ma nevšima 😔 po 9rokoch a druhom krpcovi odišlo všetko čo bolo medzi nami pekne 😢

hajatanufus
25. feb 2011

a tu su moje nezbednice baby normalne nestiham na vsetko reagovat a odpisovat tak sa ospravedlnujem

danulienka35
25. feb 2011

@akika722 no romantike ja ani nehovorim radsi co to je? 😀

akika722
25. feb 2011

@hajatanufus zlatučkeee 😀
stale ked pozeram tvoje foto obdivujem ťa ako to zvladaš..moj Paťko je už "velky" ale keby nechodil do školky asi si to hodim 😀
@danulienka35 ale moj je niekedy na man dosť hnusnyyy ☹

hajatanufus
25. feb 2011

@seagull2404
@seagull2404 ano to mam su to moje pokladiky aj ked so k nim niekedy hnusna teraz napr lucy doniesla nejake ocinove cd a pustila to na dvd prehravaci je fakt zlata a este si aj zatlieskala nastastie ocino uz odisiel do prace tak to nevidel lebo je na to alergicky

gagarinka
25. feb 2011

pridavam sa k tym, co nevedia, co je romantika 😀 ale ja sa nestazujem, ako otec je skvely, deti zboznuje a aj pre mna a moju rodinu urobi cokolvek 🙂 ja si myslim, ze sme rozmaznane televiziou a niekedy si nevazime, co mame a chceli by sme v tych chlapoch najst nieco, co v nich proste nie je 😅 takze ja sa fakt nestazujem, viem co mam doma a som rada, ze ho mam, takeho, aky je. 😉 a ked bude nahodou iny, tak mi to asi zacne byt podozrive 😀

danulienka35
25. feb 2011

@hajatanufus ake su krasnucke a mala Rachel je cela maminka vsak?

gagarinka
25. feb 2011

a tu aspon jedna foto mojej buchticky

danulienka35
25. feb 2011

@akika722 mojhko i u nas je to tak neboj ako keby som bola neviem co ☹

danulienka35
25. feb 2011

@gagarinka jej krasnucka je baba velka 😉

akika722
25. feb 2011

@gagarinka aká je kráááááááááááááásnučkáááááá 😵
@danulienka35 to poznam ☹ niekedy lepšie niekedy horšie,..a aj teraz kopec stresov s bytom... ☹

danulienka35
25. feb 2011

@akika722 to ti verim moja tiez sme si tym presly stahovanim ☹

evanns
25. feb 2011

@majka35 ze romantika moja...ja ani neviem co to je a a ni co bolo 😀 😀 😀 ale mna to vobec netapi, ja vobec nie som romanticka, mne by to asi prislo take smesne a trapne 😀 😀 😀 😀 😀

hajatanufus
25. feb 2011

@akika722 dakujem ale vobec ma nemusis obdivovat praveze to vobec nezvladam a som z toho uplne hotova a nestastna a mm ma absolutne nechape dnes som trucovala a nechcela som jest tak mi to zjedol a teraz som poriadne hladna ale uz je neskoro nieco si teraz robit tak mi treba ach jaj neviem co je so mnou ale je mi stale do placu a dnes som sa lucinke vob ec nevenovala len pocitacu chuda moje ale aspon sa jej musel venovat mm aj si s nou pospal ale potom mu to uz liezlo na nervy ale ved su to aj jeho deti a lucinka je zlatucka ona je nezbedna len ked si ju nikto nevsima a ja som dnes bola extremne unavena lebo bola zla noc a ani vonku sme neboli lebo som nemala silu ani chut a vsade mam bordel a nevybalene veci a vobec sa mi ani nechce vybalovat chyba mi energia musim uz so sebou nieco robit lebo zle skoncim 😒 ☹

akika722
25. feb 2011

@danulienka35
@evanns ale mm je nervozny lebo k nemu ani neprdem a ja nepridem lebo v kuse hundre a hadže po mbe blbe ksichty 😅 🙄 tak je nervozny aj on aj ja..on sa teši že budem bez netu mesiac 😲 😲 😲 blb 😝

hajatanufus
25. feb 2011

@danulienka35 dakujem ano rachel sa podoba na mna a lucinka je cely ocino 🙂 🙂 🙂

hajatanufus
25. feb 2011

@gagarinka zlatucka princeznicka

evanns
25. feb 2011

@akika722 ani ja k mojmu nejdem...uz asi 2 mesiace, nemam na neho nervy 😀 😀 😝 a taky je protivny jak cert 😲 ale naj je!!! sak bude on nieco chciet 😝

akika722
25. feb 2011

@hajatanufus je to na teba teraz toho vela...dve deti sťahovanie...a to ake to je ťažke s tym ☹ a peniaze ☹ no vnutorne sa trapiš...že? ☹ aj ty si potrebuješ oddychtuť..tvoj muž chodi do prace,ok,ale aj ty makaš od rana do rana 🙄 to oni nevidia..

danulienka35
25. feb 2011

@akika722 urob aj ty na neho ksychtiky vrat mu to co 😀 tak dlho budes bez netu? co mi tu bez teba moja? ☹
@hajatanufus su rozkosne obe slniecka 😉

evanns
25. feb 2011

nova ciapka....skoda ze jej je velka 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre