♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evanns
2. mar 2011

@memory97 uvidime aky nabity program nam urobia, ale budem na to mysliet 🙂

kvietok121
2. mar 2011

@memory97 pol kavovej lyzicky 3x denne

niky13
2. mar 2011

@evanns esteze vas mam, normalne som nevedela co. Libenar som uz davala cez den, Physiomer davam teraz a Sinupret nemam, musim kupit.

evanns
2. mar 2011

@niky13 😉 😉 😉 super...neboj nic to prejde 🙂

niky13
2. mar 2011

@memory97 som si myslela s tym feniklom. Zda sa mi dost aromaticky na take male deti.

niky13
2. mar 2011

@evanns ved viem 🙂 🙂 len vies, dcera bola prvykrat chora, ked mala 2 roky - slaby kasel. A odvtedy tiez sa jej choroby nejak nechytaju. Tak neviem, co sa takym malickym prckom moze davat. 😒

seagull2404
2. mar 2011

@danulka3 ja uz som to zaplatila a 18.marca zaciname, sa tesiiiiiiim

niky13
2. mar 2011

idem k tomu mojmu marodovi, dufam, ze trosku pospinka. Dakujem za rady a prajem dobru noc.

memory97
2. mar 2011

@majka35 ani nehovor, ja som ho dnes dala, ale nepamatam sa, kedy ho mal naposledy 😀

@danulka3 ja mrazim tak, ze vsetko zmixujem a rozdelim do sacikov, kolko je tam toho maska netusim, ale skus pozriet na nejaky prikrm, oni tam maju aj zlozenie kolko je coho...

@lenadka moja my sme este ani raz neprespali celu noc, ved si pozri moje prispevky o 3:00 rano 😀 😀 ked cakam kym drobec zaspi tvrdo a prenesiem do postielky 😀

@majka35 neprespi este celu nocku, ved od narodenia kazdu noc vstavame a papame, ani cajik nezabera. Plac dokial mama neda mliecko 😀

lenadka
2. mar 2011

@memory97 asi by som mala ist spat ja ked uz citat neviem 😀 😉

memory97
2. mar 2011

@niky13 je aromaticky, ale bylinky mozu babatka. Ked das troska, tak by to malo byt v pohode🙂

memory97
2. mar 2011

@lenadka 😀 😀 😀 si ma potesila, som myslela na chvilku, ze mi vymenili dieta, ale raz sa isto vyspime do ruzova 😀

memory97
2. mar 2011

idem do hajan babulky, uz tu iba zyvam 😉 😉 dobru nocku a babatka, nech pekne spinkaju a nechaju oddychnut maminy🙂

jankasramka
2. mar 2011

@memory97 mne sa mateo budi coraz castejsie, uz som z toho pomaly chora, niekedy sa zobudi po pol hodke, no ide ma porazit, predtym spaval pekne a teraz toto....ach 😔

lussies
3. mar 2011

dobré ránko..tak táto noc bola horor...jedna eče spí a drúhá so od 2.33 hod nevie uložit...nezaberalo vobec nič...som úplne hotová...

majka35
3. mar 2011

prajem krásne ránko .. mm som vyprevadila do BA, príde zajtra v noci, takže budeme dva dni s terezkou úúúplne samé 🙂

@lenadka ja mám v poslednom čase taký blbý zvyk, že čo nestíham jesť počas dňa, tak večer, ked všetky stresy opadnú, to doženiem 😀 ale ja mám zníženú funkciu štítnej žľazy, tak mám trošku problém udržať si váhu

@seagull2404 ja sa tu sťažujem na terezku a ona spinkala od 20.00 do 5.15, vypila mliečko a ešte stále spí 😕 🙂

@niky13 mne to niekto poradil, ked mala barborka problémy s kašľom, som skúšala všetko možné a toto pomohlo, mám to stále doma, a len čo trochu začne pokašliavať, hneď ho nasadím a kašel prestane

kvietok121
3. mar 2011

dobre ranko
@majka35 tak to mas ideal, ja to radsej nesledujem, aby som nebola v strese, kolkokrat sme boli hore 🙂 ako vravi manzel do 18. to tak nebude 🙂

seagull2404
3. mar 2011

ahojte 🙂
@majka35 tak sa nemozes uz stazovat 🙂 my mamy sme asi velmi narocne 😀 my sme mali poplachy, strasny plac zo spanku, po 5 minutach pohoda, a takto asi 3x, ja neviem, ci ju cosi mata vo sne, alebo ju bolia zubky ☹
@jankasramka joj, aj my toto presne, 30 min. spania, na porazenie
@lussies ☹ tak silnu kavu, ja uz som tiez jednu dala

majka35
3. mar 2011

@kvietok121 😀 😀 😀 mm zase hovorí: ešte 10 rokov budeme fungovať s vyplazeným jazykom a potom si už snáď oddýchneme, síce, ako ťa poznám, keď ti začnú chodiť na diskotéky, nebudeš spať už vôbec 😀 😀 😀

katulkaaaaaa
3. mar 2011

dobre ranko @majka35 moj maly bol hore asi 4 krat,rano mam prsia ako keby som dosla z porodnice naliate 😀 a teraz uz spi
@kvietok121 toto je aj moja utecha ze to takto dlho trvat nebude
dnes som sa tesila ze ako sa poprechadzam po slniecku,kedze sme dva dni neboli vonku ,len po lekaroch.,a ja sa zobudim a u nas nasnezene a zimaaaa 😒

kvietok121
3. mar 2011

@majka35 to hej a to ked mas este pekne baby 🙂

majka35
3. mar 2011

@seagull2404 teraz sa až zobudila a hrkúta si ešte 😵

skús, či to nieje z príkrmov, u nás to bolo z príkrmov, mám pocit, že keď ju tak sledujem, že konkrétne z mäsa, čítala som už, že deti zvyknú mať tráviace problémy, ked zjedia mäso

seagull2404
3. mar 2011

@katulkaaaaaa co?????? nasnezene!!!! 😕 😕 😕

seagull2404
3. mar 2011

@majka35 uz mi aj toto napadlo, lebo som sla s prikrmami akoby odznova, aby som si to overila, kym som davala len mrkvicku, zemiacik a tak, tak papala len taky fukot a pridala som maso a je to boj, skusim dat dnes len mrkvicku na dam nejake vlocky

katulkaaaaaa
3. mar 2011

@seagull2404 nasnezene 😒

brulka
3. mar 2011

dobre ranko babulky 😉
nechcem provokovat ale my sme spali celu noc od 20:00 az do 07:15 bez jedineho zobudenia 😀 .
ale prve tri mesiace som nespala skoro vobec, ester mala koliky sme veeeeela noci nespali skoro vobec, bezne som spala 2-4 hodinky denne to bol moj standart, cez den sa mi nedalo ja ani neviem odkial som brala energiu ale asi z lasky a stastia 😵 . tak mi to chce asi vynahradit drobcek moj 😉
ale ked pridu zuby som pripravena si to zopakovat, ale my zatial uuuuuplne bezzubi sme 😅

evanns
3. mar 2011

dobre ranko maminky najkrajsich augustoviek 😀

@katulkaaaaaa aj ja som konecne doma a cakam kamosku a som myslela ze sa poflakame a nejak sychravo je....vrrrrrrrrrr

@majka35 som prestala kvoli tomu davat malej masko, este asi nie je pripravena, velmi zle ho znasala 😒

kvietok121
3. mar 2011

@katulkaaaaaa aj u nas je -5°C ale hadam, ked tak krasne slniecko svieti tak bude teplejsie 🙂, neboj sa zachvilu si budeme pisat: baby on, ona spi celu noc, rano ho nemozem zobudit, ja to nechapem co tolko spi 🙂

brulka
3. mar 2011

@kvietok121 muzik ma pravdu a ja si myslim ze u kazdeho dietatka sa postupne zrovna. a deti su tiez rozne, niektore potrebuju spat viac ine menej, ved tak ako aj my dospeli. ja napr potrebujem 8 hodin ako male dieta, a 9 este lepsie 😀
@jankasramka idu vam zubky vsak? to sa zase napravi nebooooj 😉

kvietok121
3. mar 2011

@brulka esterka je super ze tak spinka, dohovorim matejkovi, ze baba a krasne spinka, ze nech si berie priklad 🙂

majka35
3. mar 2011

@evanns dobré ránko 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre