♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
12. mar 2011

@danulka3 asi 2 lyzicky vody a po 15 min spapal mliecko

kvietok121
12. mar 2011
danulienka35
12. mar 2011

@kvietok121 😀

memory97
12. mar 2011

@seagull2404 sa tam dostava voda z umyvadla a potom to steka po stenach 😀 My ju mame tesne nad umyvadlom, mozno ak by bola vyssie, ze to bude lepsie, ale to uz necham na teba 😉

@kvietok121 trpezlivost ti ruzicky priniesla🙂 Matejko krasne papka, tesime sa s vami 😉

@eis4 az ked bude mat cez 38, daj jej cipok.

@sue14 ahoj

@danulienka35 malej velmi pristane fialova, krasna je🙂

zajtra vam dam tu moje vytvori vo foteni, ale na @seagull2404 sa nechytam🙂

majka35
12. mar 2011

@danulka3 @eis4 áno, jasné, ja som chcela napísať od 38 do 38,5 ... prepáč ... som išla číselne po poradí, lebo som jej chcela napísať, že pri tej horúčke, čo má teraz, sa nemusí trápiť a automaticky som písala 37,6

ja sa popri písaní učím háčkovať, tak preto ten omyl ... tu počítam očká, ale vôbec mi to háčkovanie nejde

kvietok121
12. mar 2011

@memory97 to ano dakujem

danulienka35
12. mar 2011

@memory97 no ta ma uzsnae ftoky kde sa na nu hrabem 😀 no pasuje jej snad vsetko na veprik 😀

danulka3
12. mar 2011

@majka35 som si myslela,že to bol preklep a čo pekné háčkuješ?? Dúfam,že potom hodíš foto 😉

majka35
12. mar 2011

@danulka3 čo si 😕 ja sa len učím, háčkovanie mi nejde, iba pletenie a teraz tu bojujem s háčkovkou, knižkami s návodmi, internetom atď. 😵

lubina82
12. mar 2011

@majka35 jeej ty si šikovná.....ja som do háčkovania ľavá....🙂

majka35
12. mar 2011

@lubina82 no veď aj ja 😀 😀

majka35
12. mar 2011

a som to už odložila, už pomaly ani nevidím a robím chybu za chybou aj zajtra je deň 😵

danulka3
12. mar 2011

@majka35 ja háčkovať trochu viem,ale mne sa nechcééé a ešte keďže mám synčeka,tak sa s háčkovanou čapičkou trápiť nemusím 😅

majka35
12. mar 2011

@danulka3 no kamoška dostala teraz hačkovanú čiapku pre syna, ale ten má rok a pol, takže ešte sa to dá ... takú modrú a na nej vyháčkovaný mickey mouse

memory97
12. mar 2011

@lubina82 my spinkame, ale uz bol aj hore a teraz je s nami pri TV,ale spinka🙂

lubina82
12. mar 2011

@memory97 my ešte stále nebúvame...pozeráme jedným okom OTO....sem tam ďubnem do PC 🙂

hajatanufus
12. mar 2011

@danulienka35 chapem aj ja mam celkom rada jar ale este radsej mam jesen ale tu peknu slnecnu na zaciatku ked opadava listie a ked je pekne sfarbene ale ja som sa vtedy narodila tak mozno preto 🙂

danulienka35
12. mar 2011

@hajatanufus no ja i jesen ale zimu nema rada jar je nieco uzasne prekrasne ked vsetko kvitne 😉

danulienka35
12. mar 2011

@memory97 no mi sme stiahly 350 mliecka a spime moj mi nadaval vraj co jej davas tolko papat ale vies ako revala pokial som jej nedala ☹

hajatanufus
12. mar 2011

@eis4 ahojky je mi luto ze ste chori neboj sa vsetko bude v poriadku ak bude mat zajtra teplotku tak skoc s nou na pohotovost a tam ti daju lieky ak ma teplotu tak vies ze telicko bojuje aj my sme mali najprv 37,7 a potom 38,2 a hlabne ju vyzlec a nechaj na nej len jednu vrstvu mne dr kazala malu nechat len v plienke ale na noc by je bolo zimka vsak asi vies ako to myslim moje deti spia odokryte my tu mame teplo drzte sa neboj dostane sa z toho my sme skoncili na atb lebo ma infekciu v usku 😒

hajatanufus
12. mar 2011

@kvietok121 ste sikovni a ty si najlepsia mamina na svete 😀 a velmi trpezliva ja som uz dnes zase zufla ze mala moc nepapa ale ona este nevie co stym jazyckom a mali sme zase dva dni pauzu koli chorobe ale budeme pokracovat ved ona sa nauci papat chcela by som mat tvoju trpezlivost obdivujem ta si velmi statocna maminka naozaj 😀

hajatanufus
12. mar 2011

@danulka3 pijete cajik z lyzicky ci z flasky ja stale vaham ako mam malej dat predtym som jej davala z flasky ked mala asi 3 mesiace ale potom som prestala to som jej davala len asi 3x koli brusku ale uz by som chcela zacat aj ja davat lebo to chvilu bude trvat kym sa nauci tak neviem ako zacat ☹

hajatanufus
12. mar 2011

@danulienka35 ano to je pravda zima je taka pochmurna a siva to tiez nemam rada len ked je sneh a slniecko a sniezik sa pekne leskne na slniecku ale to je asi len na horach takze zimu moc nemusim hlavne suchu alebo uprsanu a zahmlenu

hajatanufus
12. mar 2011

@danulienka35 kolko krat denne ti pije mliecko? a v noci nepyta?

eis4
12. mar 2011

@majka35 @danulienka35 @danulka3 @memory97 už som jej ten čípok dala pred spinkaním pre istotu,zle jej to nespraví ved dr povedala že jej to mám dať aj vtedy ked bude viac nocí nekludne spať.ale inak vyzerala v pohode ,síce sa dosť túlila a bola celý deň až príliž kludná 😀 ale inak neplakala tak ju asi nič nebolí,dufam 😔 teraz spinka na brušku a hlavičku si podložila rúčkov. 😅 moje malinké dufam že bude v poriadku ☹ dakujem vám za rady,čo by som bez vás robila.svokre sme radšej nič nepovedali lebo by len stresovala a pomocť nepomože nič.idem si k nej lahnuť,dobru nocku a ešte raz díky 🙂

danulienka35
12. mar 2011

@hajatanufus vypije rano o 7, 210 pak o 12 po obediku musi byt cca120-180 ideme von,to spinka 3-4 hodinky dame jablcko nebo nejake ovocie a 150 mliecko a pak az ked ide haji ,spinka celu noc
@eis4 neni zac mojko viem ako ti je i ja som isla sem pre rady su tu uzasne babulky hoci mam deti ale skvelo mi tiez poradily

hajatanufus
12. mar 2011

@danulienka35 no ved to nie je az tak vela 4x takze to je v pohode povedz mm ze vecer vypije viac ale v noci sa nebudi takze je to v poho vypije to do zasoby 🙂 inak predvcerom sa narodilo jednej babenke tu v uk dievcatko a malo pri narodeni cez 4 kila keby si ju videla jaka baculka a to sa este len narodila 🙂

danulienka35
12. mar 2011

@hajatanufus ja viem mojko len neda si to vysvetli ze o vianocach ako dvihla hlvu a teraz ze je leniva lebo je tlsta

hajatanufus
12. mar 2011

@eis4 neboj bude v poridku aj nasa teraz viacej spinka ked je chorucka to jej len pomoze bude v poriadku a dobre ze si jej dala cipok na noc je to lepsie tu v uk cipky asi nie su tak ja som dala len situp ale vdaka bohu zabral a uz teplotu potom nemala dobru nocku a sladke snicky nech vas nic nerusi a nech ste do rana fit ja teraz zle spim lebo ma v noci dusi ale mala mi vstava 1-2x na mliecko minule co mi v noci vystrajala tak ju asi bolelo usko chudatko a ja som nevedela ☹

hajatanufus
12. mar 2011

@danulienka35 mozno neskor pochopi chlapom to niekedy dlhsie trva vies stoja si na vedeni 😀 co uz 🙂 ona to za chvilu vybeha a spomeniete si na to len ked budete pozerat fotky opytaj sa mm ze ci by bral radsej prebdene noci kolko zien by si to vymenilo keby nemuseli v noci vstavat k detom a robit im mliecko ja kojim tak u nas je to rychle ale urobt mliecko chvilu trva a vela krat sa pri tom dieta preberia a potom nechce aj hodinku spinkat a tak to ide dookola napr taka memory by sa urcite vymenila

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre