♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

liba78
18. mar 2011

@niky13 naši malí sú na tom dosť podobne. Aj Jurinko mlsá s každým. Neskutočne všetko vypytuje. A podobne sme na tom aj s pitím. Snažím sa dostať do neho tekutiny, ale max 20 ml denne. Fľašu ani nechytí, z pohárika sa občas napije. Inak len tuhá strava a mm.

alure
18. mar 2011

@danulka3 ahoj moja vrátim sa k včerajšej téme my sme tiež chceli presne tú ktorú si dala link (RECARO) je to značka ktorá dokonca vyrába sedadla do pretekárskych áut, ale odhovoril nás od nej predajca..my sme sa ale vzhľadom na testy potom zastavili len pri spomínaných dvoch značkách (Kiddy a Romer) ale tá young sport je krásna..len na dotyk má strašne blbý poťah je to taký semiš alebo mikroplyš a ako po tom prejdeš tak takú farbu(odtieň) má...

kvietok121
18. mar 2011

@alure dakujem za info kukali sme crash test, preto sa mm paci ale ja som povedala chcem vidiet a hlavne vlozit tam matejka ci tam bude chciet byt

majka35
18. mar 2011

@kvietok121 4?? 😕 😕 😕 ooo, terezka má zatiaľ bezzubý úsmev 😅

katkavv
18. mar 2011

@alure
dakujem za pridanie do tabulky 🙂
pocasie je hrozne, ale na plavanie sa tesim :D

liba78
18. mar 2011

@kvietok121 🙂 ja som skríkla od bolesti pri kusnutí len 1x. Malý sa zľakol a odvtedy ma do prsníka nekusol. Ale ruky a bradu mi kuše stále. 😅

kvietok121
18. mar 2011

@majka35 moja vies co by som za to dala ja uz sa niekedy az bojim kojit ☹

kvietok121
18. mar 2011

@liba78 no vidis ja som aj skrikla, aj mu dohovaram ale kuse, samozrejeme ze to nie je kazde kojenie, ale tak raz za den sa to podari ale aj tak to boliiiiiiiiiiiiii

majka35
18. mar 2011

@kvietok121 no, to si viem predstaviť ... ale aj tak ti to dojčenie závidím, aj keď so zúbkami je to určite bolestivé ... máš môj obdiv, ako si "predýchala" tú krízu a nevzdala si to

kvietok121
18. mar 2011

@majka35 dakujem si zlata, velmi mi pomohla laktacna, keby nebolo jej pocas tychprvych troch mesiacov tak sa urcite uz nekojime ☹

seagull2404
18. mar 2011

dobre ranko 🙂 my sme spali celu noc 😵 😵 a ideme dnes prvy krat na plavanie, tak som strasne zvedava a okrem toho ma dnes caka stretnutie kvoli kuchyni i kvoli kupelni, neviem, ako to postiham, kedy aspon neprsalo

@hajatanufus mame obe selmy 🙂 tigricatko podla cinskeho kalendara 🙂 spravne, a co by si si nemohla dat, ked je dobra 🙂
@majka35 jeeej, tak vidis
@kvietok121 neviem, je od 9kg, my este tolko nemame, ale uvidime, urcite na Velku noc uz pojdeme na vychod v nej a zatial vyskusame na kratke trate 🙂 cez madernu sme ju kupovali

liba78
18. mar 2011

@kvietok121 my sme boli skúšať sedačky v obchode. V tej kiddy plakal, v kravičkovej romerke sa mu páčilo. Ale ešte ju nemám doma. Ešte sa mi páčila Concord ULTIMAX 2010 tá vyzerala ešte bezpečnejšie, mala kvalitnejšie upínanie a lepšie polohovanie.

mirmaj
18. mar 2011

dobre ránko včera som písala aj s Akikou, cez víkedn už sa sťahujú a od bud. týždňa by mala mať aj net, všetky pozdravuje, Pati je chorí a Semi soplíkuje😒
@kvietok121 jooj tak to ma mrzí že sa pridávate ku nám, ja som myslela že sa skôr my pridáme ku vám že budeme spávať do 6 😀 ale my sa aspoň v noci nebudíme, takže je to relatívne dobre a asi si začínam zvykať, ešte sa naučiť večer skôr zalahnuť do postele a bolo by to super, len ked ja každý večer dúfam že ráno potiahne dlhšie, tak ja si neľahnem nikdy skôr ako o 22:30 😝 tak vy máte poriadne zubov 😲
@liba78 že ešte spí 😲 😲 toto chcem aj ja aspoň 1x zažiť 😀
@danulka3 aj my papáme príkrmy presne ako vy, asi 10 lyžičiek pekne otvára pusu a papa a potom ju to prestane baviť sedieť a už sa vrtí točí a je dojedené, tak niekedy ešte pár lyžičiek do nej natlačím niekedy ani nie a čaká kedy jej urobím mlieko 😒
@majka35 aj my stále hádžeme len také bezzubé úsmevy 😀
@alure presne som sa chcela spýtať ako sa udržuje tá podložka, stále nad nou uvažujem či ju objednať, dá sa prať v práčke? alebo niečo také?

kvietok121
18. mar 2011

@seagull2404 dakujem za info
@liba78 no to som zvedava co ten lumpik povie na sedacku 🙂 tiez navstivime nejaky obchodik aby sme vedeli

mirmaj
18. mar 2011

@liba78 kde ste boli v obchode skúšať sedačky? aj ja chcem niekam isť, ale tu v PB žiadne nemajú tak neviem či isť do ZA alebo radšej do TN kde bude lepší výber na vyskúšanie

vladka84
18. mar 2011

dobre ranko, mame nakupene, idem rychlo navarit o pol dvanastej mam kadernicku... ak ma nespotvori, tak vam potom hodim foto 😀

my sme spali do pol siestej, v noci trikrat papali, takze nebolo to az take hozne 😕
zubky nemame, @kvietok121 tvoj Matejko je zubaty asi aj za nas 😉
inak, Karinka ma pusinku uz uplne cistu, ani mna to uz nepali, len ta trhlinka sa este stale hoji, takze ked sa pricucne, tak to trosku boli... ako dlho to mam este natierat?

baby, my sme na tom ako vy- papkaci, ale na vahe to nevidno... Karinka by najradsej mala stale nieco v pusinke, hlavne, ked vidi, ze my nieco zujeme, tak uz kriciiiiii, ze jej nedame? 😀

mirmaj
18. mar 2011

@kvietok121 a ty mi nevieš poradiť kde v ZA majú asi tak najlepší výber sedačiek? 😒

kvietok121
18. mar 2011

@mirmaj no ved nabuduci tyzden u bude konecne posun casu, tak uvidime 🙂 ved som mu aj hovorila ze ked chce vstavat skor ako tamarka tak ma spat celu noc, ale vies chlap tvrdohlavy, po kom to ma 🙂 ano zubov mame dost, nejak sa s nimi vreco pretrhlo 🙂 pozdravujeme akiku

mirmaj
18. mar 2011

@vladka84 my sme na tom presne opačne, ja mám pocit že všetko okrem mlieka musím do nej tlačiť, ale mlieka tiež vypije vlastne na 1x len tak cca 100ml a potom už nechce a toľká je ako keby neviem koľko toho pojedla 😝

kvietok121
18. mar 2011

@mirmaj no neviem kde najlepsi, ale vedla nas na solinkach je kindercentrum - tak tam chceme kuknut a potom na vlcincoch pre deti inde neviem, neviem ci maju aj v nejakych predajnach kde maju auta 😲

kvietok121
18. mar 2011

@vladka84 tak mne laktacna vravela ze ked pesten boliet este dva tyzdne a potom odlozit masticku 🙂

mirmaj
18. mar 2011

@kvietok121 😀 😀 😀 😀 ja čakám na ten posun ako na spasenie 😝 večer už by najradšej spala asi aj od šiestej len ja sa potom obávam že by vstávala už aj o 4 😝

mirmaj
18. mar 2011

@kvietok121 to kindercentrum je medzi metrom a maxom? to neviem to asi nie, myslím skôr v tých detských predajniach

vladka84
18. mar 2011

@mirmaj my sme vcera spali od pol siedmej a rano vstala normalne o pol siestej, takze to ze sla spat skor na nu nemalo ziaden vplyv, ale tiez som sa vecer obavala, no dlhsie nevydrzala, lebo bola hore od tretej 😒
ona je riadny papkac, prikrmy jej chutia a pomedzi to este pije mm, neviem sice kolko vypije, ale tak vacsinou "cely prsnik" 😀 ale nechce vodicku ani cajik, z flase sa napit nevie, hraje sa s nou, tak pijeme lyzickou a to teda vela nevypije...
@kvietok121 dakujem 😉

liba78
18. mar 2011

@mirmaj ja som bola v Laugariciu v TN. Tam na poschodí je veľký obchod "pre deti" (on sa tak volá, majú aj web)
je ich tam veľké množstvo, ochotný predavač, celkom dobré ceny (zhruba to čo aj na nete) a v neposlednom rade je tam zadná časť auta zo sedačkou a pásmi. Tam ti ukáže aj pripútanie a všetko. Super. Ta concord má najlepší systém upínania, ale ja potrebujem sedačku často prekladať. Tak by mi to dlho trvalo. ☹

katulkaaaaaa
18. mar 2011

ahojte 😉
baby objednavate z mk vecicky pre deti?mi pripada ze niektore si pytaju hrozne velke postovne,objednala som tri tricka a postovne ze 1,80?co na to hovorite vy?zase nechcem vyzerat ako dilino...
@alure este raz som pozerala tie fotky a fakt blond vyzera super
a maly mi nechce voec ziadne presnidavky,ovocie uplne odmieta,co s tym???ci mu dam uvarene,surove..nic nechce...len zeleninu tu aj na kila zje

katkavv
18. mar 2011

@seagull2404
tak si to uzite a dajte info 🙂 my ideme dnes 2 x na plavanie 😎

liba78
18. mar 2011

@mirmaj a z PB to máš jednoduchý prístup. Druhý zjazd z dialnice, potom smerom na Banskú Bystricu (aby ťa to neodviedlo na zadnú cestu do TN, to by si musela cez mesto) tam bude odbočka na TN, potom stále rovno cez 2 kruháče a si pri Tescu, Laugariciu a Big boxoch.

liba78
18. mar 2011

@katulkaaaaaa dnes mi príde šampón a tiež 1,8 poštovné 😒

vladka84
18. mar 2011

baby, to postovne je naozaj take draheeeee.... a este ked sa posiela na dobierku, tak to stoji este viac... posta zaraba 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre