♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kahlan1
28. mar 2011

@seagull2404 no ja to tiez riesim ako privyknut na nemixovanu stravu - lebo ked to nie je kasa tak sa dusi

eis4
28. mar 2011

@vladka84 😀 no nič moc 😀 1. noc spala v postielke asi do 5 ráno-to som bola vytešená,ale samozrejme vstávala každu hodinku ☹ dala som čajík a spala dalej ,2X som kojila
2.deň spala s nami lebo bola nejaka uplačkaná tak som ju nechala s nami a včera spala v postielke asi do pol 12tej 😒 to stihla byť hore asi 5 krát dovtedy.akurát sme si lahli a ona na nás tak smutne pozerala z posielky. mm my stále hovoril že bude sa na nás hnevať 😀 ,určite rozmyšla prečo sme ju odložili do postielky a prečo s nou nechceme spať 😀 😀 .... bože ten mm.som mu povedala že je puding a že už vidím že ja budem tá zlá a on jej všetko dovolí ked bude väčšia 😒
ale budem skušať dalej tak uvidíme 😉

vladka84
28. mar 2011

@kahlan1 my nemame radi piskotiky, ani vo vyzive ani do rucky, teraz som jej kupila take keksiky Safari a ani tie nechce, len ryzove a kukuricne chrumky jej chutia...

eis4
28. mar 2011

@akika722 no máte to tam naozaj krásne 😉 aj ja chcem 😢 😢 😢

eis4
28. mar 2011

@seagull2404 ja tiež neidem kupovať chodítko ,lebo tiež máme malý bytík,takže zbytočne.a naučí sa aj bez toho chodiť 😉

vladka84
28. mar 2011

@eis4 tak nejako to vidim aj ja 😀 inak, mm je tiez ten povolnejsi, uz pri Timke a ked teraz budu este dve, tak to ryyychlo ukecaju a ja som potom ta macocha 😀 Timka to uz patricne vyuziva, ked nieco che, ide rovno za tatkom a on potom povie, ze opytame sa mamky, ci mozes a Timka krici nieeeee, nepytajme sa 😀 😀 😀

akika722
28. mar 2011

@eis4 dik moja,prave som sa nafunela a vysledok..postielka sa do spalne neda dať..malo miesta ☹ aj my sme doteraz mali 2izbak

alure
28. mar 2011

@eis4 no tak to je super aj Oliverko papal rovno popučené vidličkou,žiadne mixovanie,ale Denis asi nevie čo s tým sústom v puske robiť 😒
@akika722 aj ja využívam to keď mm nie je doma,lebo potom by hučal načo robím to alebo ono...a potom by si myslel že chcem pomôcť,ale ja si radšej sama pomôžem a vyhrám sa s tým podľa vlastných predstáv 😀
@seagull2404 a keď som minule skúšala sladulinký banánik tak sa na mňa zadíval až hrôza a tváril sa ako by som mu dávala nejaké kyslé alebo čo 😠 ale aspoň vo forme výživky to papá
@kahlan1 malý minule tiež tak piškota v ruke a zrazu šup celá v puse,tak som mu ju rýchlo vyberala von nech sa nezadusí 😖
utekám lebo zachvíľku je obed a potom musím do BA pre malého a doma len bordel 😲

evanns
28. mar 2011

caute baby...po vikenda u nasich zase doma tak si uzivam trochu kludu 🙂

@kahlan1 aj my mame tu farmu a veeeeelmi sa na nej Natasha smeje!!!

akika722
28. mar 2011

@alure som sa potešila že tam bude postielka 😀 nebude ☹ sakra

memory97
28. mar 2011

@alure ano kazde UM obsahuje bielkovinu z kravskeho mlieka. Jedine nutrilon allergy care ju neobsahuje.
maly mi tiez nezje vacsie kusky a to mozu byt uplne rozvarene. Skor ho to napne. Kusky by sa mali podavat okolo 8-9 mesiaca. My este chvilku pockame🙂
@vladka84 masko mixujem, ked som ho pucila, maly ho odmietal☹ My sme tiez zo zaciatku iba vodove vsetko papali, ale postupne sa to menilo. Ked mi odmietne maly, tak skusam o tyzden o dva a potom je to uz povacsine ok🙂
@kahlan1 ja pouzivam toto struhadlo na ovocie a odvtedy mi ho maly papka bez problemov. Prikladam link, aby si videla ako to vyzera. Kupit to bezne v domacich potrebach: http://www.makro.sk/e_shop/detail/58585-struhad...

memory97
28. mar 2011

@seagull2404 ja som tiez skusala taky poharik, no nevie z toho, dusi sa, ale ked mu dam k puse normalny pohar a z neho krasne pije, sem-tam sme mokry, ale to su zaciatky🙂

eis4
28. mar 2011

@vladka84 hruza ake su tie deti prefíkané,ved už aj nelinka.minule začala plakať ,ale videla som že to nie je naozaj,ked videla že si ju nikto nevšíma tak prestala a zrazu usmev na tvári 😀 😀 už sa bojím čo bude ked narastie 😀
@akika722 my máme aj tretiu izbu v podkrový ale bez okna, problem je že nikto ti nepríde osadiť jedno okno 😒 tam by sme chceli mať spálňu ale bez okna sa to samozrejme nedá,tak zatial tam máme len odkladací priestor ☹

eis4
28. mar 2011

@memory97 jéj aj mám také struhadlo,ale ešte som ho neskušala 😀
baby moja vie piť aj zo slamkou asi vyše mesiaca 🙂 ani neviem či som to tu písala.sme boli vonku a chuda mi začalo štikutať a ja som zabudla čajík doma tak som kupila malý džusik a ona hned cuckala.strašne bola podarená.ale dovolila som jej len pár glgou lebo to bol nejaký umelý dzusik ale z pár glgou jej nebude snád nič 🙂

seagull2404
28. mar 2011

@memory97 Tamarka s klasickeho pohara pije ako macicka - jazyckom 🙂
@alure my napr. sladke jablko ani nahodou, ale kyslu domacu jablkovu vyzivu, ojojoj 🙂

evanns
28. mar 2011

a co sa tyka odrazadla tak my sme dostali toto http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=... ani sme nejak nechceli ale co uz....zatial na nom iba sedi, nohy vylozene a mama tiskaj ma! co by bolo v pohodke keby ma tak chrbat pri tom nebolel 😀 😀 😀

eis4
28. mar 2011

baby máte niektorá taký ten malý netbook ? chcela by som si kupiť lebo počítač chceme dať do hornej izby lebo malá už ťahá kabliky a bojíme sa že ich na seba stiahne. ale nechcem s nou chodiť hore lebo tie schody su dosť labilné a bojím sa aj toho že my zhora spadne.takže na net nebudem vedieť chodiť.ale mm nechce ten malý lebo vraj nebudem vidieť na písmenká taký je malý displej.tak ja neviem ☹

akika722
28. mar 2011

@eis4 ja mam notebook hp pavilion,vyhovuje lebo si ho možem preniesť kde len chcem

kvietok121
28. mar 2011

baby vy ale pisete my mame vsetko hore nohami bezim

@eis4 tak sa musime niekedy dohodnut ze sa stretneme 🙂 skoda ze ho maju ten volejbal tak neskoro ze?
@alure je dakujem, je tozvlastne ked teraz neucim ...
@hajatanufus super ste aj vy ked sa vycasi tak je hned lepsie aj tie foto su potom nadherne
@memory97 no nam nechutila ani ked s jablckom, neviem preco zacal vymyslat ☹ a dnes zaspal o 10 no neviem kwedy mi zase dojdeme k rezimu ach jo ☹ teraz neviem ci chystat obed aleb desiatu, asi obed a zajtra skusim ovocicko pred spanim na desiatu
@danulienka35 dakujem moja, ked mam take skvele maminky okolo mna na MK ktore su mi inspiraciou tak musim byt aj ja skvela no nie 🙂

majka35
28. mar 2011

@akika722 objednané, malo by to dôjsť začiatkom budúceho týždňa

ináč web ešte nemajú. tak sa pokúsi niečo vymyslieť, či bude rozposielať katalógy, alebo čo 😕

akika722
28. mar 2011

@majka35 jeeeeej si zlatučka,dakujeeem

majka35
28. mar 2011

@seagull2404 veľmi dobrá rada zmiešať jogurt s výživou, otvárala ústa ako hladný vtáčik a všetko zjedla ... bolo vidieť, že jej to neskutočne chutí ... stále som jej opakovala, vidíš, ako dobre nám poradila teta seagull 😀 ... ďakujeme

majka35
28. mar 2011

@memory97 akého zvuku? som normálne zabudla, že čo som písala 😀

majka35
28. mar 2011

@eis4 klobásy si máš povešať v byte? ja sa tu rehocem a neverím vlastným očiam 😀 😀 😀

seagull2404
28. mar 2011

@majka35 🙂 tak som rada, ze to zabralo 🙂 teta seagull sa tesi 🙂 ja mam niekedy pocit, ze v tejto "vojne" mama vs. babatko stale prehravam a musim byt stale v strehu 🙂 napr. harmancekovy caj sme vobec nechceli, tak som jej ho zacala miesat s jablkovym a flaska je prazdna raz dva

seagull2404
28. mar 2011

@majka35 to by slo, katalogy 🙂 len si potom nezabudni pytat proviziu 😀

majka35
28. mar 2011

@seagull2404 ja som to zmiešavala s pocitom, že devastujem aj jogurt aj výživu, že kto to potom zje a čudujsasvete, jej to neskutočne chutilo ... skúsim aj ja ten čaj zmiešať, mne vypije pre zmenu iba hruškový 😅

jajka377
28. mar 2011

@seagull2404 malej som ten pohárik dala minulý týždeň a teda doma pije už iba z neho 😀 asi to bola láska na prvý pohľad 😉 čo u nás nie je také obvyklé. máme ten z dm-ky nuby od babylove.

evanns
28. mar 2011

@majka35 pani pani zlata kava zajtra zajtra???

seagull2404
28. mar 2011

@jajka377 a aky je to poharik, so sosacikom?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre