♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
28. mar 2011

@akika722 kuk poslala som foto nedrazdim mnam ale je dobry ten visnovi 😀

evanns
28. mar 2011

baby davam do pozornosti http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=36275 prave som ho dokoncila a je vyyyyborny!!! 😉

hajatanufus
28. mar 2011

@kahlan1 dobru nocku a sladucke snicky tebe anetke a aj babatku 🙂

hajatanufus
28. mar 2011

@akika722 ano aj ja sa snazim im to tak hovorit

akika722
28. mar 2011

@danulienka35 opica 😝 sliny mi teču až po krku 😝 😝 😝 😝 😝

akika722
28. mar 2011

@evanns mnamky...vyyyyyyyyy....takto večer 🙄 😝 😝 😝 😅
@hajatanufus ved ja viem moja,si dobra mamina 😉

evanns
28. mar 2011

@akika722 no ale iba som ochutnala 🙂 🙂 🙂 zjem ho zajtra!!! 😀 😀 😀

danulienka35
28. mar 2011

@akika722 ano? no nehovor 😀

akika722
28. mar 2011

@evanns
@danulienka35 😝 😝 😝 😝 😝 nerobte chutky 😝 😝 😝 😝

danulienka35
28. mar 2011

@evanns mnam ten vyzera super skusim zajtra diky 😉

danulienka35
28. mar 2011

@akika722 ten salatik vyzera bombovo co? urobim zajtra

akika722
28. mar 2011

@danulienka35 nooo 😝
aj ja som robilaaaaaa 😝 😝 s jogurtilom 😝

danulienka35
28. mar 2011

@akika722 aj to moze byt mnam 😉 ja som dnes robila vtaciky a ryzu

akika722
28. mar 2011

@danulienka35 my sme ešte mali rizoto zo včera..a zajtra???netušííííííííííííím..hladovka 😀 😀 😀

danulienka35
28. mar 2011

@akika722 no ja zajtra uz viem evans dala receptik 😀

akika722
28. mar 2011

@danulienka35 mm porazi ked zas uvidí cestoviny..mame ich 4-5x tyždenne 😀

danulienka35
28. mar 2011

@akika722 ved je tam i masko mojko 😀

akika722
28. mar 2011

@danulienka35 ved hej,ale on je ryžovy maniak 😀 a doma mam zemiaky 😨 čo z nich?

danulienka35
28. mar 2011

@akika722 no francuzke to nasi miluju 😉

danulienka35
28. mar 2011

tak ja pojdem haji prajem vam babulky pekne snicky 😉

memory97
28. mar 2011

@akika722 este sa nam z okeny opijes a co drobci akoby to vyzeralo, ked rano mamina vstane a okenovy dych, este ta budu upodozrievat, ze si cistila okna celu noc 😀 😀 😀 😀

@danulienka35 nedrazdi moja, aj ja chcem🙂

memory97
28. mar 2011

@danulienka35 tak to verim, ze je vyborny, aj dobre vyzera🙂

@evanns mnam mnam. babule to mi robite naschval, o chvilu idem spat a celu noc mi budu cigany v bruchu vyhravat 😀 😀 😀 😝

@danulienka35 dobru nocku a sladke snicky chiare s pusinkou🙂

@akika722 ja si uz dlho robim chute na kolozvarsku kapustu a veru by zajtra mohla byt, len nezabudnut kyslu kapustu v obchode🙂

memory97
28. mar 2011

dobru nocku vsetkym, uz som tu asi len sama🙂

memory97
29. mar 2011

dobre ranko,
dnesna noc tedda bola poriadna, kazdu hodinu hore az do stvrtej... a uz sme hore🙂 dufam, ze ste mali lepsiu🙂

alure
29. mar 2011

Ahojte dobré ránko

@memory97 mojko my máme také noci posledných pár dní ☹ a už som total vyčerpaná ....no aj u nás Denis každé jedlo zapíja MM a myslím si že nahradzovať kojenie nebudem ani jogurtom,a ani ničím iným...
@hajatanufus ja viem že sa budem opakovať,ale naozaj sú veci ktoré si musíme vážiť viac ako peniaze..a rodičom daj šancu,neodsudzuj ich dopredu..možno sa veľa zmenilo, a vnúčatá ich obmäkčia,hm? uvidíš bude to dobré veď žiadna kaša sa neje taká horúca ako sa navarí...a ak budeš mať pocit čo i len náznaku nespokojnosti,dopredu si stanov pravidlá 😉 a to je fakt,ty sa neutráp..máš dve krásne princezny, ktoré potrebujú maminu usmiatu a šťastnú

katulkaaaaaa
29. mar 2011

ahojte 🙂
@memory97 tak panadol zabral malinky konecne spinkal,zubok druhy sa prerezal tak verim ze dnesok bude ovela lepsi,sice sme kojili cca 6krat ale hlavne ze neplakal od bolesti
@alure tak mame podobne dni a noci,uz aby tie zubky konecne vysli a mali sme zase usmiate deticky
ja mam este dnes viki doma,snad uz zajtra pojde do skoly,maly uz ma od nej sople- a ja baby netusim kde som dala odsavacku 😲

alure
29. mar 2011

@katulkaaaaaa ahoj mojko ja ani neviem či je to zúbkami,lebo od piatka mame tu retiazku a maly uz nereve,ale po nociach ma okupuje v posteli a je doslova na mne pricucnutý 😒 aj ja mám dnes doma Olivera,je síce zdravý ale v škole majú nejaké aktivity z ktorých je oslobodený 😉 ach jaj soplíky ☹ aby boli detičky rýchlo fit

21
29. mar 2011

@memory97 no ten golfac mali u nas v obchode aj taky kriklavo zlty a cierny... no cierny by pritahoval velmi slnko a ten zlty-kazdy ta zbada aj z kilometra 😀 - ale, muchy. komare......... pomoooooc!!!

memory97
29. mar 2011

@alure jejda, tak to veru nezavidim... my sme uz krasne spinkali po zmene casu, ale to bol asi iba jeden den☹

@katulkaaaaaa to som rada, ze panadol zabral a maly uz neplacka od bolesti 😉 co si len vytrpia nasi drobcekovia pri tych zubkoch🙂

@21 videla som vsetky farby na zivo🙂 ja skor uvazujem nad cervenym ak bude druhe babo dievcatko🙂 a mm bude mat mozno pocit, ze to bude kociar od ferrari 😀 😀 😀

majka35
29. mar 2011

@evanns jaaaaaj, pani zlatá, až teraz vidzim, že na kaveju mi zapomla, nezapomla, len mi tu čara poobedze nebula 🙄
dajaky iný šumny dzeň sebe mušime vybrac

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre