♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

hajatanufus
5. apr 2011

@danulienka35 tak to mas dobre ani nasa nie je naucena na ruky horsie je ked sa pyta na ruky lucinka a ja ju nechcem zobrat tak sa strasne jeduje potom 😠

danulienka35
5. apr 2011

@hajatanufus to aj nasa robi potvorka mala

alure
5. apr 2011

Ahojte babulky
tak aký dník je za vami? Ja som sa vrátila z BA neskôr,zbehla som ešte do IKEA popozerať nejaké drobnosti do kuchyne,dali sme si tam s Oliverom skorú večeru a prišli sme domov. Aj tak sme sami,mm má do večera prácu 😠
Denis už spí a ja trošku leňoším....a vy ako?

danulienka35
5. apr 2011

@alure ahoj mojko no ja taky trosku lenosim mala je s mm a ja sedim 😀

alure
5. apr 2011

@seagull2404 fantastické mojko 🙂
No a mm by si zaslúžil 25 na zadok 😝
@katkavv to môže byť zo zúbkov mojko 😒
@hajatanufus ako sa cítiš?

alure
5. apr 2011

@danulienka35 no tak to je pohodička 🙂 môj drahý sľúbil že si berie dovolenku štvrtok a piatok takže od zajtra mám trošku oddychu aj ja ..teda snáď ho k niečomu zas neodvolajú do práce lebo potom budem zlá 😠 Ako ste sa rozhodli s plávaním? Idete teraz na aprílový kurz?

danulienka35
5. apr 2011

@alure no chceli by sme ist vi kedy pojdete?

alure
5. apr 2011

@danulienka35 my pokračujeme od zajtra v aprílovom kurze,teda pre nás už v druhom. Ide to tak plynulo....chcela som aspoň mesiac pauzu aj kôli financiám,že trošku zase šetriť ale mm nás poslal pokračovať.

danulienka35
5. apr 2011

@alure no mi ideme kupovat dom vies a jednoducho mi to nevychazda teraz ☹

alure
5. apr 2011

@danulienka35 veď to je samozrejmé mojko , ale určite už teraz ako bude teplučko,vezmem zo sebou aj kočík a pôjdeme niekam na kávičku 🙂

danulienka35
5. apr 2011

@alure budem sa velmi na vas tesit 😉 si zlaticko

alure
5. apr 2011

@danulienka35 idem dať kúpať Olivera a kuknem panelák ...a potom spinkať.Vy ste tu všetky také "nočné" a ja chodím spinkať zo sliepočkami 😀 😀 😀 ale aj vstávam dosť skoro tak asi preto dlho večer nevydržím hore 😒 pa pa moja

danulienka35
5. apr 2011

@alure ok mojko pekne snicky ja tiez skoro vstavam den co den raz ma len klepne 😀

hajatanufus
5. apr 2011

@alure som strasne unavena a velmi ma boli hrdlo a neviem co si na to mam dat zjedla som jeden cesnak ale uz nechcem lebo mi zatazil zaludok tak asi si dam len paracetamol a bude pokoj chcela som si poobede pospat ale lucinka ma stale rusila aked som konecne zaspala tak sa zasa zobudila rachel s krikom ze je hladna

kvietok121
5. apr 2011

@hajatanufus moja tak to ma mrzi ja nemam rada hadanie v rodine je to vzdy take smutne

majka35
5. apr 2011

@evanns no tha, už si budú všetky z nás srandu robiť, ale zajtra o 10 nemôžem, mohla by som poobede okolo piatej aj s barborkou, ale to by sme nepokecali, ale možno aj hej .... ja som úplne zabudla, že má prísť kamarátka, ktorá sa ku mne hlási už dva týždne a nakoniec sme sa dohodli na stredu, čaká bábo, chce nejaké veci a príde mi zablahoželať ... k mojej 25 -ke 😵

hajatanufus
5. apr 2011

idem si aj ja lahnut ak mi mala dovoli lucinka zaspinkala tak aspon od nej mam pokoj neviem sice ako dlho bude spinkat mohla by az do rana ved uvidime ale cez den nespinkala aj ked bola unavena aj ja som si naschval lahla a nic neviem fakt ako ju naucit spinkat cez den ved ja nebudem vladat teraz pocas tehu aby ona cez den nespinkala a ani nenarastie ked nebude spinkat ach jaj

majka35
5. apr 2011

@hajatanufus tuším malý tyran ... ja som ich prečítala viac, aby som bola múdra mama 😀

barborka mi dnes zaspinkala pri rozprávke, ked som jej čítala, zvyčajne musia nasledovať ešte dve pesničky a teraz pozerám a ona už spinká

hajatanufus
5. apr 2011

@kvietok121 my sme taka cudna rodina mama s ocom sa stale hadaju mama ma taku povahu ze rada podrypuje a vibec si to neuvedomuje a este aj zle pocuje a tak vela krat pocuje nieco ina ako jej clovek povie a ked jej hovorim ze ma ist s tym k dr tak ze nie ona pocuje len nerozumela je uz dost stara teraz bude mat 65 takze uz ma pravo byt aj hlucha len si to nechce priznat ale ona sa velmi na stare kolena zmenila stale sa uraza pre blbosti aj bez priciny a uz sa asi nezmeni ja som rada ze tam nemusim s nimi zit ale teraz naozaj potrebujem relax a chcela som aby videli aj deti a nemam peniaze na hotel neviem snad sa to nejak zlepsi ked prideme uz aj moj mm prekukol moju mamu a vidi aka je lebo predtym na mna stale krical ze aka som k nasim ale potom neskor mi dal zapravdu ked videl ze sa ku mne chovaju ako ku 5 rocnej a ja nemam rada ked sa do mna niekto montuje a stale 🙂 viem je to smutne ale nejako to budem musiet pretrpiet dufam ze bude stale dobre pocasie aby som mohla chodit s detmi do mesta a tak 🙂

hajatanufus
5. apr 2011

@majka35 aha sa potom po tej knizke popozeram dakujem a lucinka zaspala pri dvd pri rozpravke teraz som to dvd supla malej do postielky a ona ho zavrela tak sa tera jeduje neviem kedy sa aj ja budem moct vyspat a tak velmi sa mi ziada ☹

kvietok121
5. apr 2011

@hajatanufus ach moja tak to mas tazke, ja som si terazzacala velmi dobre rozumiet s maminou a matejka miluju, tak chapem ake to mas tazkeeeeeeeeeeee, ale ked uvidi dievcata tak bude urcite v pohode 🙂

kvietok121
5. apr 2011

no idem sa venovat muzikovi papa

akika722
5. apr 2011

@hajatanufus ani ja sa mojko neviem pretvarovať,ked niečo mam,hned to poviem...vela ludí to neprime 😒 ale tak radšej do oči ako za chrbtom...

áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá dostala som kramy po 2 tyždnoch meškania 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@mirmaj šikovnica 😀 😀 😀
@memory97 vykuklo moja...ale sra.a som ja na slniečko dala som si trošku vinka 😎
@seagull2404 mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😝 😝 😝 slintam ako doga 😝
@danulienka35 dakujeme mojko
@danulienka35 aka je rozkošna buchta mala 😀
@hajatanufus hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm????????????,dvd?????????????? 😨

danulienka35
5. apr 2011

@akika722 dakujem mpjko si zalticko 😉

akika722
5. apr 2011
kvietok121
5. apr 2011

@mirmaj
@seagull2404 VSETKO NAJ

seagull2404
5. apr 2011

@kvietok121 dakujem 😉

memory97
5. apr 2011

@seagull2404 to rozpustis klasicku cokoladu alebo tie 70%-tne cokolady?
@danulienka35 jaj tie nozulenky, aka je chutnucka🙂

@hajatanufus veru tebe sa viac oplati lahky kociar, aby si vladala...

danulienka35
5. apr 2011

@akika722 cmuky co Patinko uz je ok?
@memory97 dakuejm mojko

hajatanufus
5. apr 2011

@akika722 ano dvd a je to 5 je tam taka cast vola sa to posilovna ked to doma najdem tak ti to napalim a donesiem sa aspon na tom nasmejes je to fakt dobra inspiracia 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre