♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evanns
15. apr 2011

@danulienka35 moj vcera vybral malej autosedacku z mojho auta lebo potreboval nieco velke previest pre otca a nedal ju spat a rano pred odchodom do roboty mu kricim nech mi ide dat autosedacku spat ked ju vybral lebo idem s Naty plavat...a ona dost tazka je sama o sebe a nie to este sedacku vlacit...tak nerva dostal lebo uz nestihal vypit si v klude kavicku a co ho zas otravujem...tak...a bude 2 a pol dna sam a nebude ho nikto otravovat...mozno sa spamata 🙂

vladka84
15. apr 2011

@evanns no esteze mas kam odist...ja kebyze ho chcem nechat sameho, tak idem k mame,ktora byva 15min. od nas 😀 ale u nas to je zasa tak, ze ked sa ideme hadat, tak ja mu poviem, ze ked sa mu nepaci, nech sa zbali a ide k svojej mamicke 😝 predsa len, on sa skor pobali ako ja s dvomi detmi 😀 😀 😀

majka35
15. apr 2011

@akika722 nie, ja mám to magne B6 a aj to šumivé ako ty, to mi poradili, že magne b6 je super ... no ale pre koho??? 😕
a b komplex forte

evanns
15. apr 2011

@vladka84 😀 😀 😀 😀 😀 no to hej...len ja viem ze on k svojej nepojde, aj ked byva v KE...to ja sa musim trepat 80 km 😝

danulienka35
15. apr 2011

@evanns ja som to mojko vyriesila zas tak ze bude mesiac sam idem ku braskovi na byt lebo co on uz stvara je neunosne este prosit bude chapec ale ma smolu 😀 on na mna papiere nevlastni snad sa spameta a ked nie ma smolu 😒

vladka84
15. apr 2011

dobru maminky, pojdem asi aj ja, aj ked sa mi este velmi nechce spat, lebo som si poobede pospala s Karinkou asi 2 hodinky, Timka sa zatial hrala a nas nechala oddychovat 😲 zlate dievcatko 😵
volal mi sice mm, ze uz je na ceste domov, nech ho pockam... ale teraz pozeram na hodinky a to bolo pred takou hodinkou a pol, tak neviem, ci nevie trafit, ci odkial ide a za to ho just nepockam!!! 😝

akika722
15. apr 2011

@evanns jaaaaj zlateeeeee

evanns
15. apr 2011

@danulienka35 ☹ ☹ ☹ komu niet rady....

a este ako sa kupeme

a idem spat...dobruuuuuuuuuuu

akika722
15. apr 2011

@majka35 ja mam čosi magnesium 250mg,generica with vit.C 😒 povedali že je silnejšie...nieje

vladka84
15. apr 2011

jaaaj, uz je doma... no som nemohla radsej milion spomenut 😀
paaaa!

danulienka35
15. apr 2011

@evanns jej aka je rozkosna prdelka mala-velka cmucik Nataske 😉

majka35
15. apr 2011

@jankasramka tiež si myslím, že to som ju asi ja tým krikom vystresovala a to bol jej vnútorný boj

@evanns
@danulienka35 baby, my sme mali s mm veľkú krízu, 1. ked mala barborka 4-5 mesiacov a druhú, ked som čakala terezku ... sme sa raz strašne pohádali pred barborkou, mali sme ísť spolu do MI sesternici na narodky a on bol vtedy nervózny, ja tiež, tak som niečo zabrdla, on sa neovládol a začal s tými sprostosťami, keby nie jeho, tak sa zbláznime, že on nás živí a ja som taká a onaká ... mna to tak vytočilo, tie jeho urážky, že som mu prvýkrát vylepila po papuli, nikdy to nerobím, ale vtedy to proste vyšlo samé, on odišiel a ja v 8.mesiaci s barborkou som sa vybrala autobusom do MI ... nakoniec prišiel po nás a ja som mu povedala, že je totálny úbožiak, plytký idiot a také reči vedú len primitívi ... odvtedy mi nikdy nič také nepovedal ... dokonca mi včera povedal, že nebyť mňa, tak to tu môže rovno zabaliť a asi by sa zbláznil bezo mňa
chlapi vedia byť naozaj niekedy strašne ješitní, nepríjemní, a vôbec si neuvedomujú, čo trepú niekedy

akika722
15. apr 2011

@evanns ma rada vodičku že???moja,ta sedačka do vane,aka je??dobre sa umyva???akože babo v tom

majka35
15. apr 2011

@evanns dííík za fotky ... a malá v tej vani je ako inak úúúúžasná ... joooj, nenormálne zlaté deculo a neviem zabudnúť, ako chcela v galérii vyletieť 😅

akika722
15. apr 2011

@majka35 aj moj by si zaslužil občas po papuli 😅

danulienka35
15. apr 2011

@majka35 mojko viem o com pises urazok a ponizovani sa napocuvam az az a preto som sa takto rozhodla presne ako pises ze vraj bez neho by sme boli nic nuly a on povie ze on je dokonaly muz? hovono je ved ani s prepacenim zarate trenky si nevie oprat a to je dokonaly? kaslem na neho nech si skusi zit sam a pak uvidime ☹ ja sa viem postarat on nie chudacik

akika722
15. apr 2011

@majka35 vyletieť? 😀 😀 to ako?

akika722
15. apr 2011

@majka35
@danulienka35 a ja že len moj je blby 😅 😅 😅 on tiež občas zapoti..ved chod do roboty a uvidiš 🙄 🙄 chodila som...a doma makam občas viac...

majka35
15. apr 2011

@akika722 ta mu daj 😀

akika722
15. apr 2011

@majka35 😀 😀 😀 to by sa ku mne rok a pol neozval 😅 😀

majka35
15. apr 2011

@akika722 sedká si a prenádherne máva ručičkami vedľa telíčka, ako vrtáčik s krídelkami, fakt ako by chcela vyletieť, ako malé kačiatko, čo sa snaží 😵

danulienka35
15. apr 2011

@akika722 su bez nas chudaci ale oni sa zbadaju ja si to rada snim vymenim budem cely den sediet za pc a on nech robi co ja a pak sa zbada blbecek sprosty 😉 jaj ale ma naral este nevie ze ide prec sa bude cudovat

majka35
15. apr 2011

@akika722 sedká si a prenádherne máva ručičkami vedľa telíčka, ako vrtáčik s krídelkami, fakt ako by chcela vyletieť, ako malé kačiatko, čo sa snaží 😵 😵

akika722
15. apr 2011

@majka35 chutnéé 😎
@danulienka35 kto ide preeč???tyyy??

majka35
15. apr 2011

@akika722 šak toto chceš, či nie??? 😀 😀 😀

môj je dnes so svokrou na večeri, mali sme ísť my dvaja ale ja som taká dobitá z dneška, že som radšej sama doma a on išiel s mamou

majka35
15. apr 2011

@akika722 šak toto chceš, či nie??? 😀 😀 😀

môj je dnes so svokrou na večeri, mali sme ísť my dvaja ale ja som taká dobitá z dneška, že som radšej sama doma a on išiel s mamou 😵

danulienka35
15. apr 2011

@akika722 hej ide ku bratovi na mesiac mam toho uz dost mojko nevazi si nic nepomoze nic ani s malou cez vikendy nechodi von a co som ja sluzka? nie je na omyle chlapec nech sa postara sam o seba

akika722
15. apr 2011

@majka35 a čo ak do neho vojde madarska nerva a vrati mi? 😨
chcem aby bol taky ako pred tym ☹ mily pozorny,... ☹

akika722
15. apr 2011

@danulienka35 😀 😀 😀 no som zvedava..a pojde?mysliš? 😀 😀

majka35
15. apr 2011

@akika722 ale vráti, čo by bez teba robil, aj môj sa vrátil 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre