♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

eis4
18. apr 2011

toto mi robila pri papaní 😀

seagull2404
18. apr 2011

@eis4 ja zomrem z nej 🙂 aka ziva, aka vesela, aky sibal, no konec; a co dobre si jej spravila?

eis4
18. apr 2011

@seagull2404 😀 cukinu s mrkvičkou a zemiačikom dnes mäsko nedostala lebo som už nemala doma,musím isť do mesta kupiť ale nechce sa mi ☹

seagull2404
18. apr 2011

@eis4 my sme mali to iste 🙂 len s maskom, ale zas ja nedavam masko kazdy den 🙂

eis4
18. apr 2011

baby už mi vypila 0,5l čaju a ešte je len obed 😲

akika722
18. apr 2011

@eis4 😲 😲 😲 😲 😲 😲 dosť teda... ta je krásna 😎

vladka84
18. apr 2011

@eis4 a ako casto ju kojis cez den? lebo mi sme dnes nevypili ani kvapku z flase, ale trikrat uz mala prsnik 😕

vladka84
18. apr 2011

baby, musim sa pochvalit..... umyla som dnes okna v detskej 😀 uz mi ostava len spalna a obyvacka, to hadam zajtra a v stredu dokoncim, juchuuu 😎

katulkaaaaaa
18. apr 2011

@seagull2404 perfektne si to vyrobila foto som si ulozila a ked ma kopne muza idem aj ja usit 😝
boli sme vonku hodku na prechdzke v sportaku,vobec sa mi nepaci ako vanicka,ale co uz narobim,maly sedel jak baca 😀 teraz zaspal spravim si kavu a dam veget chvilku 😉
@vladka84 ja nic neberiem ani neplanuj snad sa nepritrafi ak hej potom ja niekoho trafim 😀
@evanns super aj ja sa chystam na obnovu satniku
@memory87 rychlo sa vyzdravte vonku je nadherne
pridavam fotky ako spolu pecieme,a z vychadzky 😵

eis4
18. apr 2011

@vladka84 ráno ked sa zobudí,potom po obede, o 15-16 tej a večer pred spinkaním 🙂 a v noci 2 krát a ešte mi stiahne 160 ml vody za noc 🙂 ale ona mi pekne pila aj ked som ju len kojila,ale nie až takto.odvtedy mi pije takto vela odkedy pije zo slamkou,ide jej to asi lahšie 😉
@akika722 dakujem,šibalka moja malá 😀

eis4
18. apr 2011
majka35
18. apr 2011

hlásim príchod od lekárky ... Terezka má laryngitídu, toho som sa obávala najviac, Barborka zápal prínosových dutín ... s obidvomi musím trčať doma, ani na 5 minút nemôžem ísť von ... zbláznim sa ... a sused pod nami sa rozhodol, že ide rozbiť stenu ... pomooooooc

@seagull2404 vieš, ako dlho mi to trvalo, kým si to uvedomili? hlavne môj milovaný manžel 😀 😀 😀 😀

akika722
18. apr 2011

@vladka84 ty si teda šikulka 😀
@katulkaaaaaa rozkošny je chrobáčik 😵 a tie žuuubky 😀
@eis4 jeeeej pekneee

akika722
18. apr 2011

@majka35 😲 😲 😲 😲 😲 chudatka male ☹
ja sa s malym chystam zajtra..ma hrozne sople/priesvitne/ale už dlho 😒

katulkaaaaaa
18. apr 2011

@majka35 ☹ maji uf hlavne pevne nervy!choroba v tomto pocasi to je na slak trafenie,neviem co by som poradila ja ked su obaja chory som k.o 😒

majka35
18. apr 2011

@katulkaaaaaa
@akika722 neviem, čo mám vymyslieť, aby sa mi barborka neunudila ... ona je "hrozná", keď sa nudí ... aj včera nás tu prosila, že musí ísť von, plakala tu od nešťastia, mm s ňou nakoniec išiel, že neskutočne behala, lietala, ona sa stále musí vybehať, ináč "amencma" 🙄

majka35
18. apr 2011

@eis4 moja vypije 50 ml za celý deň 😕

akika722
18. apr 2011

@majka35 to poznam moja...a ešte ked maš "na hlave" dve chore deti ☹ nebavi ju take..prevliekať koralky a tak?...alebo kresliť si,.../mojho niééé/ tiež len behať,robiť hluposti alebo mi "pomahať" alebo ešte ho zabavim tym ak si čitame knihu...alebo sa akože schovavame a on mi kriči..maaamkaaa hladaaaj maaaa som v spaaaalni 😀 😀 😀
vela nervov mojko ☹

akika722
18. apr 2011

@majka35 aj moj 😅 dakedy stiahne 150 a dakedy len 50 😒

majka35
18. apr 2011

@akika722 najhoršie na tom je, že ju baví všetko, ale iba minútu, potom tu už pobehuje a znudene pozerá a fňuká 🙄

akika722
18. apr 2011

@majka35 kokos...ved to je fakt Paťko 2 😅 uuuplne ako keby si o nom pisala

kahlan1
18. apr 2011

@katulkaaaaaa maly je nadherny 🙂

@eis4 uz si naucila Nelku na slamku? a ide jej to? @majka35 my vpijeme tiez velmi malo tekutin

majka35
18. apr 2011

@akika722 díky moja, skúsim dačo, len terezka chce len loziť a loziť a aj na ňu musím dávať pozor, aby sa mi tu celá nedoráňala a pri nej s malými kúskami robiť nemôžem, lebo berie všetko do úst ... a keď ju dám sadnúť na stoličku, tak mi tam vydrží maximálne 10 minút ... ani v chodítku neche byť ... len loziť a loziť alebo na rukách ... mááám ja to ťažké ... aj v noci noc, aj vo dne noc, priďže mi voľakto na pomoc 🙄 🙄 😕

katulkaaaaaa
18. apr 2011

@vladka84 ja kojim asi tri krat cez den @eis4 perfektna je! 🙂

akika722
18. apr 2011

@majka35 kebyže byvaš tu,Barbokru si berem...bez vahania 😵
verim ti moja... ☹ hmmm..čo vymyslieť??? 😒

majka35
18. apr 2011

@akika722 veď by si mi o hodinu volala, že príď moja, príď ... poď si ty pekne po barborku, poď 😀

akika722
18. apr 2011

@majka35 nevolala 😀 mysliš že Paťko je aky? 😀 😀 😀 kopia tvojej 😀 😀 😀 už som si zvykla... 😎

majka35
18. apr 2011

@akika722 ja neverím, že existuje ešte jeden taký "exemplár" ako je moja barborka margulka zubková víla princezná orol - toť toto povie barborka, keď sa jej opýtajú, ako sa volá a to odslova doslova

majka35
18. apr 2011

deťuchy spia, ja si pozerám fotky a ajhľa, čo som našla, spolužiaci 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre