♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evanns
3. máj 2011

@liba78 no teda 😝 aspon aby mantinel robil 😀 😀 😀

dobre ranko inak

liba78
3. máj 2011

@evanns 😀 😀 veď sa môže obetovať pre svoje dieťa, nie ??? 😝

baby, niektorá písala že v tescu je akcia na pampersky. Nechodím moc do tesca, ale ak by bola akcia na tie biele Premium Care by som šla. Ale kôli zeleným a žltým neee. Ktoré to boli ? Díky. 😵

liba78
3. máj 2011

a ešte dávam do pozornosti Lidl. Majú od včerajška v akcii http://www.lidl.sk/cps/rde/xchg/SID-C4BCE5CB-EC... máme dvoje a sú super materiál a majú prefektné gumičky, ktoré netlačia na bruško. TAk dúfam, že budú také a idem sa tam dnes pozrieť. A ešte by tam mala byť prebaľovacia taška za 11 eur a zábrana na schody. (len dúfam, že to tam nájdem lebo do lidlu tiež nechodím 😵 😵 😵 )

majka35
3. máj 2011

dobré ránko ... u nás sa zopakovala noc z predvčerajška a o ešte niečo horšie, že som musela odsávať a odsávať sople ... pritom cez deň nemala ... Barborku sme odniesli do škôlky a ja som dala terezku spinkať ... neviem, ako dlho pospí, zaspala mi ráno konečne o 4.00 a o 6.10 už bola hore ... nevláááádzem

@evanns vychutnaj si vychutnaj čo je to byť celý deň v strehu 😀 mm nechá štvornožkovať terezku len po obývačke, zatvára dvere stále, ja som jej dala výbeh po celom byte ... fakt to bolo jednoduchšie, ked deťuchy boli tam, kde sme ich nechali .. no a ked začnú chodiť, vtedy len bude veselo 😎

@liba78 tie punčošky aj ja mám sú fakt super, ja do LIDLU chodím na isté veci, ktoré v iných obchodoch nemajú

nibiru
3. máj 2011

no tam treba ist hlavne v den zacatia katalogu a najlepsie hned rano kedze vzdy maju dobry sortiment hned vypedany a novy nedokladaju:o(

vladka84
3. máj 2011

dobre ranko
@liba78 ahoj, ja som pisala o tescu, maju baby active - takze zelene 😒 ale tie pancusky mame aj my a su super, tiez na nich pojdem 😀

@mirmaj pozerala som na ten letak a tam je, ze 2+1 zadarmo za akciovu cenu 18 Eur, cize jeden balik za 6 Eur a je tam poznamka, ze plati pri kupe 3ks... tak teraz neviem ci som to ja zle pochopila, ale mne vychadza, ze sa ma platit za vsetky tri ale kedze su v nizsej cene, tak to vyjde ako keby tie tretie boli zadarmo 😲 no uvidim, ci mi predaju aj jeden balik, ale ked si ich tak chvalite 😅
inak tie zlte nevyhovuju ani nam, kupila som jeden balik a mam pocit, ze strasne citit v nich moc 😕 trosku cikne a normalne mi to smrdi ako keby bola plna plienka 😠 ale tie active su celkom ok, aj ked na biele sa nechytajuuuu 😉

vladka84
3. máj 2011

@mirmaj a mame 4ky, cena plati na vsetky cisla akurat pocet sa meni, 4ky su 132ks a stoja presne 23,49 Eur 😉

katulkaaaaaa
3. máj 2011

ahojte
@katkavv dakujeeeem 🙂 nurofen zabral tak bol klud vecer aj v noci,teraz spink dala som len gel vyzera ze najhorsie mame za sebou
@vladka84 vladi fuha ked si zoberes ze tie lidlove 150ks len 12e dobry rozdiel ze? 😕
inak zaujimave ze v kazdom lidli to asi inak pocitaju ja som platila 12e svagor tiez a kamoska z druheho mesta 18eur...no chapete toto?co mesto to ina cena ci co?

liba78
3. máj 2011

@majka35
@vladka84 no schválne sa tam chystám. Čakám kým malý vstane a on normálne vstáva o 7-mej a dnes ešte spí 😎 asi nechce nakupovať. Ja inak chodím len do Billy (DCA), lebo tam viem kde čo je. Ak ju prestavajú tak neviem, neviem 🤐

majka35
3. máj 2011

@liba78 billa sa mne vidí najdrahšia, chodím tam na pečivo a čo nikdy v bille nekúpim je mäso ... my máme na sídlisku lidl, fresh, billu a balu ... tak každý deň chodím nakupovať inam 😅

vladka84
3. máj 2011

@katulkaaaaaa no ved mne sa tiez to tak vidi, ze by mali byt za 18 😀 rozdiel to je, skoro dvojnasobna cena a este mensi pocet kusov 😠
@majka35 preco nie maso? 😲 ja tam kupujem, ak sa mi echce ist inde 😕 inak tiez sa mi zda najdrahsia, ale mne sa tam dobre nakupuje 😒 ked mam ist napr. do Kauflandu v sobotu, tak to aby som sla uz o siedmej a obrnila sa trpezlivostou, lebo tam je vzdy kooopec ludi 🙄

majka35
3. máj 2011

@vladka84 no a sem tam chodím do Kauflandu, tam majú najlepšie mäso ... 3x som kúpila v bille mäso a stále bolo pokazené, nikdy viac, oni tam ani nedajú nálepku, odkiaľ to mäso je ... a billa, čo sa týka prebaľovania mäsa po záruke je známou firmou ... a tie ceny 😕

katulkaaaaaa
3. máj 2011

u nas billu zatvorili nikto tam nechodil....ale mne sa tam tiez dobre nakupovalo 😕
ake je u vas pocasie?vonku normalne kosa ze len 10stupnov 🙄 mm isiel s viki na kontrolu s oblickami som zvedava ako dopadnu,po roku 😲

alure
3. máj 2011

Ahojte dobré ráno
mm predchvíľou odišiel ešte som mu rýchlo požehlila nejaké veci,lebo najlepšie ráno povedať,že treba mi aj toto aj ono 😠 u nás v noci pravdepodobne sprchlo a vôbec to nevyzerá že sa zopakuje včerajšie nádherné slnečné počasie ☹ tak budeme sedieť zas doma ...a to mám doma aj Olivera dnes.
Zdravím vás všetky a prajem pekný dník....

vladka84
3. máj 2011

@majka35 no tak to si ma potesila 😕 ja som potom asi mala stastie, lebo som vzdy kupila pekne maso, aj ked mas pravdu, ze drahe bolo ako slak 😠 inak ja v tychto marketoch nikdy nekupujem nakrajanu sunku, lebo skoro vzdy som dostala uz chytenu... tak si kupim po ceste do skolky v Sintre,ktoru mame na sidlisku, tam mi ju pekne pred ocami cerstvo nakrajaju a mame tu aj masiaren, len ta je otvorena iba cez tyzden 😉

vladka84
3. máj 2011

aj u nas je kosa, ukazuje 7 °C a zamracene, na poobedie hlasia dazd, takze dnes nam asi stacila ranna prechadzka do skolky 😒

zajtra mame Akademiu v skolke - robia to kazdy rok, vsetky triedy si pripravia program a vystupuju na Mestskom urade... Timkina trieda bude tancovat na ludove pesnicky, zaobstarat sme mali kroje, uz sa velmi tesiiiim 😵

alure
3. máj 2011

@vladka84 no aj my máme zajtra v škole program ale taký spoločný pre deti a rodičov(jarné tvorivé dielne) a potom rodičko .U nás je síce chladnejšie ako včera ale asi o niečo teplejšie ako u vás 😉

No a dnes večer nás čaká zase zápas ,som zvedavá ako to dnes dopadne ...

mirmaj
3. máj 2011

@liba78 presne pre toto nespáva ani tamka s nami lebo sa bojím že kde by odcestovala 😝 tie pančuchy su super aj my ich používame, ale včera sme 1 dostali veľkosť že 74-80 a na nožičkách bolo 62-68 😠 takže som ich išla teraz vymeniť a už nebolo začo, tak som zobrala aj ponožky 😒 ale normálne som nechápala ked som stála pri pokladni z nákupom a s malou v košíku pustil nás jeden milý pán 😲 😲 to sa mi fakt ešte nestalo a to Tamka bola pekne ticho a nekričala, tak ma to fakt milo prekvapilo 😉
@vladka84 aj ja som to tak najskôr pochopila presne ako ty, ake v LIDLi je normálne cena 6EUR za balík a ked zoberieš 3 zaplatíš len 12EUR takže vyskušaj je to naozaj tak 😉 a vyjde tak 1 plienka 0,08EUR čo som ešte nikdy za taku cenu nekupila žiadne 😀 mne na tých žltých vadí aj že len si trocha cikne a hned ma balon nafuknutý medzi nohami 😝 zelene su OK a jasné biele najlepšie 🙂
@alure aj u nas je tak škaredo a ešte aj prší, takže dnes budeme len doma ako vy ☹
@majka35 chúda male, takže zasa ste mali ťažku noc nezabral ani čípok? alebo si ešte nedala?

alure
3. máj 2011

@mirmaj to je škoda,ja sa už tak teším na ustálené letné počasie (teda aspoň dúfam že bude) a to ako bez problémov vybehneme len tak von,v bodynku alebo opaľovačkách a žiadne babušenie a rozmýšľanie "bude mu v tomto zima,alebo naopak nespotí sa moc? " no proste LETO 😎
my máme alergiu takmer na všetky plienky aj pampers (tam môžme len biele) a hugies premium ...z ostatných sa hneď vyhádže tak nejdem ani skúšať niečo nové a riskovať že mi ostane niekde 150 ks nevyužitých plienok 😒
no a ako pozerám na šek do Oliverovej školy tak na tú prechádzku asi predsa len pôjdeme len čo mladý pán vstane 😉 a kým neprší....

vladka84
3. máj 2011

@mirmaj taká cena - to ako zadarmo 😲 no ja teda pôjdem skúsiť, aj tak poobede bude pršať, takže do škôlky pôjdeme autom, tak sa prevezieme 😉
bože, to moje dieťa je nejaké nervozne - asi z toho počasia 😒

jankasramka
3. máj 2011

@alure
@akika722 ahojte no my tu riesime iste zalezitosti ohladom domu lebo mm sef nam povedal ze chce aby sme sa do tyzdna prestahovali, tak mm mu povedal ze nech nam da aspon 2. lebo ved nevieme ani kam ani co a musime predat tento dom aby sme mali peniaze nakupu noveho. ide o to ze byvame hodinu od mm roboty a on ho tam stale potrebuje a chce aby sme sa preton prestahovali blizsie. mne to sice vyhovuje lebo tam su priestory tak by sme mohli mat tatranku doma lenze takto rychlo som si to nepredstavovala...
no a celu velku noc sme precestovali a tento vikend som zjedla cosi co mi sposobilo stavy ze ssom vcera bola hospitalizovana. mam sracky grcam a cele telo ma boli jak pri chripke, teplotu a vcera som mala take krce ako pri porode. no strasne bola som na infuzkach, teraz som uz doma beriem atb ale sracky pokracuju. asi salmonela alebo co...no ale hrozne mi bolo.

mateo mi da inak zabrat, som rada ak sa cez den stihnem najest, poprat pozehlit a upratovanie vecsinou az po nociach. vcera mi prvy krat capol z postele (ale hlavu si nebuchol, len sa zlakol ze co sa stalo),, poochutnaval uz kadeco- kolesa od kociara, topanky a minule nasiel psaciu granulu co kdesi vypadla tak som mala co robit aby som mu to vybrala z ust lebo nechcel - asi mu to chutilo 😀
no som rada ze je taky zivotaschopny ale da to zabrat len co je pravda......

myslim na vas a dufam ze coskoro sa nejak veci zorganizuju tak aby som mahla nakuknut castejsie...

eis4
3. máj 2011

dobré ránko.malá bola hore každu chvilu a nechcela spať tak som kojila a kojila,neviem čo jej bolo lebo palakať neplakala. ráno vstala o 6:15 ja som nevedela ako sa volám ked ma zobudila,samozrejme o pol hod unavená tak pretierala očka,o 7:30 zaspala do 8:40. dnes ideme na to plávanie .ja už od včera mám krče či tam nebude robiť cirkus a či niečo nezabudnem zobrať lebo u mna je to normálne,tak mám nervy.po 2. krát už budem kludnejšia to len teraz mám nervy 😉
@alure ja som bola včera v lidli a pozerala som tie plienky tak ale bojím sa ich kupiť tiež lebo minule sa mi strašne zaparila ked sme vyskušali DM plienky,až jej miestami pokožka krvácala ☹ a to my sme nikdy nemali zaparenú riťku 😒 používam len zelené alebo biele pampers,aj tak mám dve kupony na 25% zlavu v dm tak použijem na pampersky 😉
ozaj baby nechce niekto body z bili mám ich vela a neidem tam za ne nič kupovať akurát jeden hrniec ale aj tak mi ostane nejakých 30 bodov,pošlem len za poštovné 0,60 centov ak niekto chce napíšte IP.
tak dnes mi malá zas spadla,to bol asi najväčší pád zatial ☹ postavila sa pri svojej stoličke a stiahla ju na seba,bola to len sekunda.asi sa velmi neudrela ale strašne sa zlakla,plakala mi pol hod potom len tak vzlykala 😢 .ja už radšej ani jesť nebudem lebo stále vtedy si niečo spraví 😢 😢

liba78
3. máj 2011

Tak sme doma. Pančuchy boli max 62-68, takže nič. Tašky boli už len modro-béžové, chcela som tú fialovú, ale ulakomila som sa na jednu. Na to že mám jednu tašku a jednu igelitku blbostí bol účet 35 E. Takže asi nebude až taký lacný obchod. A ešte tam bolo dosť ľudí 😒 A zábrana na schody bola do max. dĺžky 81 cm, dala by sa predĺžiť, ale chýbali tie predlžovacie diely 😠
Tak som sa ešte zastavila v DM a kúpila 2 vrecia bielych pampersiek. A tam sa mi malý posral ☹ tak už rovno domov a do vane 😀

@majka35 my v tepliciach nemáme žiadny hyper a ani super market. Sú tu troje potraviny z toho dvoje na sídlisku. Ja keď takto chcem niekam ísť, musím do auta a najbližšia je Dubnica nad váhom, alebo potom do Trenčína. Možno keby boli tu pod nosom zvykla by som si rýchlo 😉 Inak tu nieje ani žiadna obuv, teda číňana nerátam ako žiadny obchod. Akurát oblečko sa tu dá kúpiť 😒

liba78
3. máj 2011

@jankasramka chúďatko naše, máš to ťažké. Rýchle sa uzdrav, nech sťahovanie dopadne na 1*

@eis4 a nemáš ohrádku ? Ja ho dám do nej a tú má vystlanú matracom. Tam si neublíži, aj keď moc tam nechce byť.

liba78
3. máj 2011

@nibiru mala si pravdu. Pančušky už boli len malé 😖

eis4
3. máj 2011

@jankasramka juj moja tak sa rýchlo uzdrav.a rýchlo to vybavte s tým sťahovaním 😉
@liba78 nemám ale tam by mi vydržala tak 2 min,ona chce stále loziť šplhať sa po nohe stola alebo hocikde len aby bola v pohybe ,ohrádka by mi určite neprešla 😔

liba78
3. máj 2011

@eis4 Jurko tam tiež moc nechce byť, a to ešte moc nelozí. On sa len plazí. Teda cez deň, v noci lozí v posteli ani neviem ako 😲

mirmaj
3. máj 2011

@jankasramka tak ty máš toho viac ako dosť, držím palce nech to dopadne tak ako chcete a budete spokojní 😉 a tebe skoré uzdravenie, Mateo ako zvladol ked si bola 1 deň hospitalizovaná? a kojenie ako? neohrozilo to? môžeš teraz vôbec kojiť 😒
@liba78 ja som tiež išla len vymeniť pančuchy do LIDLu, ktoré ani nemali a nechala som tam 22EUR, lebo vždy hodím taký a onaký syr do košíka, nejakú zeleninu zopar hovadín a hned je to 😠
@alure nato sa aj ja už teším ked sa budeme môcť len tak zobrať von bez toho aby som premýšľala ako sa zasa obliecť 😒
@eis4 Nelka je poriadne akčná, Tamarke tiež všade nazrie a prelozí celý deň, ale chvalabohu urazov až toľko nemáme, nenechávam ju nikdy odkiaľ by mohla spadnuť a ked sa niekde postaví kde neustojí že sa prevalí, tak to nieje až taká výška 😝
No a dosť bolo sedenia, idem požehliť tu koooooopu prádla čo som včera naprala pokiaľ Tamarka spinka

kvietok121
3. máj 2011

@jankasramka tak sa drzkajte, nech ti to skoro prejde
@eis4 akurat mi pisala teta, ked som jej napisala, ze maly zase spadol, ze jej misko bol do 18 dvakrat chory, ale zato boli na chirurgii furt, tak sa drzte na plavani, skoda ze my nemozme mozno az v septembri

liba78
3. máj 2011

@niky13 Ako Trpaslíček ? Už pije z niečoho ? Ja som zas kúpila dve nové fľašky. Už ich mám plnú poličku. 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre