♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katulkaaaaaa
6. máj 2011

@mirmaj @seagull2404 ja si tiez myslim ze su to zuby...akoze vysli nam dalsie tento tyzden,a ja som navyse dostala menzes...podla mna aj to ma suvis...pytala som sa v lekarni,a oni mi potvrdili ze maly to ma vsetko odomna:(tak uz len dufat ze sa to probiotikami upravi,ak nie pondelok skocim k dr...kaka len raz denne ale baby to je zapach,pol hodiny vetram 😖 som si uzila toto s viki prave preto mam obavy aby to nebolo nieco s travenim

majka35
6. máj 2011

@liba78 no dúfam, že si už vstúpil do svedomia a nebude tasiť svoju holú "riťušku" ... k nám príde Elá a Hop ... Barborka očakáva diskotéku, tak dúfam, že sa o ňu niekto postará

@seagull2404 jaaaaaj, tak ten zápas závidííííííííím 🙂

vladka84
6. máj 2011

dobre ranko 🙂
aj my celkom v pohode noc, aj ked sme cely tyzden vstavali uz pre 6tou 😕
jaaaj, uz sa tesim, ze ide vikend 😎

seagull2404
6. máj 2011

@katulkaaaaaa budeme silno drzat palceky, ty si skus dat nejaky zazvorovy cajik
@majka35 no nebude to nic moc, ak dnes prehrame

nam tu zacali stavit akesi sportove centrum rovno pred vchodom, len buchaju a buchaju uz od 7mej 😖 😖 😖

vladka84
6. máj 2011

@majka35 aj ja som hned mrkla kedy u nas startujeme - celkom nam to vychadza, tak dufam, ze bude pekne pocasie a stravime prijemnu sobotu 😉

majka35
6. máj 2011

@seagull2404 no to je radosť, už aby ste boli v domčeku však?
no keď prehráme, tak aspoň to bude pokojný odchod so sklonenými hlavami, keď vyhráme, tak sa tak skoro vonku asi nedostanete 😀

liba78
6. máj 2011

@danulienka35 pozerám, že som ti večer písala a po dvoch klikoch na páči - nepáči som napísala sebe samej 😒 😨

memory97
6. máj 2011

Ahojte a dobre ranko,

@danulienka35 jej aka je zlatucka, aj nam tak vidno zubky, ked sa zasmeje🙂

@majka35 aj ja sa chystam, dufam, ze zozeniem niekoho, kto pojde so mnou, samej sa mi nechce.

evanns
6. máj 2011

caute baby tu som tu som 😉 @katulkaaaaaa len vobec nestiham, 2 dni som bola v praci a poobede s malou na navstevach...dnes plavanie tak dufam ze poobede Nati pospi a oddychnem 🙂

@majka35 aj ja sa chystam na Milu...mozeme ist spolu? ci?

liba78
6. máj 2011

@majka35 @mirmaj ☹ fakt nechápem prečo on. To už asi nebol nik iný voľný. 😒
@seagull2404 treba myslieť pozitívne, snáď Kanadský tréner sformuluje lepšie posily z NHL a KHL a možno príde aj kúzelník 😀 😀

katulkaaaaaa
6. máj 2011

@liba78 mi mame blaznivu alicu z panelaka...nemozem si spomenut ako sa vola 😀

majka35
6. máj 2011

@evanns šak jasné, som ti to aj chcela povedať, ale ty si tu furt neni 😀

@liba78 to radšej namejkapovaného Petra Nagya ... on aspoň spieval pre deti

memory97
6. máj 2011

ahojte a dobre ranko 😀

@danulienka35 malinka je nadherne usmiata a tie zubky, nam ich tiez tak vidno, ked zabudne, ze ich ma 😀

@majka35 my sa chystame tiez na tu milu, len musim niekoho zohnat, kto by s nami siel, sa mi nechce samej🙂

@liba78 mate aj vy v Tepliciach alebo idete do TN? No veru Mikla nepotesi☹

seagull2404
6. máj 2011

@majka35 myslela som dnesny zapas s cechmi, ale aj tak mas recht 🙂 ti poviem, normalne cez zatvorene okna to pocut
@liba78 😀 😀 😀

vladka84
6. máj 2011

ja neviem koho budeme mat, nie je nic na plagate 😕
@liba78 to bolo dobreeeee...ze kuzelnik 😀

seagull2404
6. máj 2011

co je toto za den? tak stavbari od rano, teraz sa nam pod oknami usadili oslavujuci maturanti a maju vuvuzeli 😠 😠 😠 😠

majka35
6. máj 2011

@seagull2404 oooo, tak toto by som nechcela 🙄

seagull2404
6. máj 2011

@majka35 snad sa vyburia, kym pojde Tamarka spat, zatial sa len tak zmatene pozera, ze odkial to ide 😅

evanns
6. máj 2011

@majka35 soooooooooooooooom 😉 obcas...tak o kolkej a kde? keby sme sa uz nahodou minuli tu 😲

liba78
6. máj 2011

@majka35
@katulkaaaaaa alica a nagy sú určite lepší. 😝
@memory97 v Tepliciach v parku.
@vladka84
@seagull2404 ja som skeptik baby, teda čo sa týka hokeja. Tí chalani sú málo zohratí. A niekedy mám pocit, že trénerovi nerozumejú
@seagull2404 nechceš im prekladať ?

memory97
6. máj 2011

@liba78 som prave hladala, kto bude v TN, ale nenasla som☹

liba78
6. máj 2011
alure
6. máj 2011

@seagull2404 ahoj moja no bojovať musím a nemôžem to vzdať 😉 Možno na Olivera niečo liezlo a bol trošku v zlom rozpoložení,ale je to ok a riaditeľka je fakt ústretová a rieši všetko veľmi fajn....ďakujem za kompliment 😉
@majka35 ani nie je smutný pochopil že sa to nedá ale vie že mu to vynahradíme inak 😎 to skôr mrzelo mňa že nemôžme ísť celá rodinka 😒 chcela som mu ukázať koloseum v Ríme a proste aby bol s nami ...v lete sa chystáme na dovolenku karavanom,tak nebudeme na nič viazaný a možno to bude Taliansko,možno Chorvátsko...tak zabehneme niekde kde by chcel ísť...no ešte pred tým má Legoland a ten je pre neho asi najvzácnejší
ja som si to "zajtra" nevšimla 😎asi mám plnú hlavu a nevnímam niektoré veci 😒

došli sme od dr. povedala že to nie je zo stresu,ale rozširuje sa to lebo je sám pre seba infekčný dostali sme mastičku (našťastie táto dr.nevolila invazívne ošetrovanie kotrikoidnými masťami) a o mesiac máme kontrolu....
babulky ani dnes vás nebudem v doobedných hodinách stíhať,idem uvariť obed a potom ideme na plávanie z Denisom..tak ma ospravedlnte 😉
Prajem krásny slnečný piatkový dník

adal
6. máj 2011

Ahojte, nemám šancu Vás čítať, len sa chcem "pochváliť", Tobi sa sám posadil, sa tešíííííííííím 🙂
Pekný deň

vladka84
6. máj 2011

@adal no vidiiiis, ani si tak dlho necakala... ono to tak byva, ze ked sa na milacikov tuto "postazujeme", tak o par dni je vsetko inak... bohuzial u nas to plati aj opacne, takze radsej nechvalim, len konstatujem 😀

baby, mam na vas dve otazky....
1. akym kremom natierate detom tvar? lebo u nas rano bolo minus 1, tak som dala proti chladu a vetru, ale teraz je plus 7 a svieti slniecko, tak by som asi mala dat nieco s OF, ci?
2. mate niekto parny hrniec? a ak ano, tak aky a ako ste s nim spokojne?

akika722
6. máj 2011

ahojte kočky.čo nove???ani nestiham..varim,Semi nabeh na zapal priedušiek-pred včerom mu nič v podstate nebolo a mm "chorý" 🙄 🙄 🙄 lietam akoy som mala 5deti...ale šiel sa strihať,tak teraz mu nič nie je..pride domov a zase bude jaaaaj juuuuj 🙄 🙄 🙄 🙄

kočky včera večer som bola prvy krat po 4 rokoch večer SAMA s kamoškami na kavu,teda na vinko 😅 😅 znie to choro že po 4rokoch ale je to tak 😅

barinkova
6. máj 2011

@akika722 prečo choro,ja nechodim kvoli financiam,lebo vždycky miniem peniaze na moje baby a na disko alebo tak neostava,skor vie kamoska dojst aj s deckami a vieme si dat pivo alebo tiez donesie flasku a dame si vinka,kedže chcem aj malym kupit nieco čo narobiš,a kolkokrat je clovek unaveny že sa mu nič nechce,skočit do vane a do postele max.a nie tak kdesi na diske do rana,aspon v mojom pripade 😒 🙂

akika722
6. máj 2011

@barinkova tak na disco nechodim..ja som rada že som konečne vypadla z domu...ved si zaslužim aj ja vypnuť..myslim...nie len mm

barinkova
6. máj 2011

@akika722 cica niekedy treba vypadnut a odreagovat sa 🙂 🙂 🙂

barinkova
6. máj 2011

@akika722 ved pišem len neskoro že my baby a matky sme tiež len ludia,a človeku už normalne prepína niekedy,teda aspon mne,ked robi kookola furt to iste,a najhoršie je že za človekom nič nieje vidieť 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre