♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
7. jún 2011

@lydulka joj to teraz robi..druhy deň...včera od 22-01.30-2.00 a dnes od 04.00 😒

lydulka
7. jún 2011

@akika722 aj moja predvčerom o 4tej a včera o 5tej, dnes o jednej... už som na nervy.. neviem čo to maju.. 😖

akika722
7. jún 2011

@lydulka a teploty nema??mojmu vybehuju z ničoho nič 😒

majka35
7. jún 2011

dobré ránko maminečky 🙂

@lydulka ja by som ti o tom vedela popísať 😅

lydulka
7. jún 2011

@akika722 nie nemá.. ale pritom vidím, že sa jej chce spať, brhlí si oči.. dam ju lahnuť, momente sa postaví. ked tvoj má teplotu, tak to budu zuby.. mojej asi len šibe. 😠

lydulka
7. jún 2011

@majka35 tebe tak isto?

majka35
7. jún 2011

@akika722 anička, prajem ti k 1. štvrťstoročiu všeeeeeeeeeeetko najlepšie ... cmuk 🙂

akika722
7. jún 2011

tak ideme k dr ked sa zobudi..volala som tak mam isť kvoly tym oblička pre istotu..idem sa chystať..jaaaaj...držte palce nech su obličky ok 😒

majka35
7. jún 2011

@lydulka moja to robí 5-6 krát za noc ... keby si si spätne prečítala stránky, videla by si, koľko zúfalstva vo mne bolo

lydulka
7. jún 2011

@akika722 aj ja prajem všetko dobré. 🙂

akika722
7. jún 2011

@majka35 jaaaaaaj ďakujem Maji 😀 k 1. štvrťstoročiu 😀 😀 😀 toto ma nenapadlo

majka35
7. jún 2011

@akika722 moja zlatá, možno sú to zúbky, barborka mala presne takýto priebeh rastu zúbkov, 1 deń teplota a nič viac

majka35
7. jún 2011

@akika722 vieš, my staré baby už takto počítame 😀 😀 😀

akika722
7. jún 2011

@lydulka ďakujem 😵

akika722
7. jún 2011

@majka35 oj teplotuje už 3den 😒
ha ha ha stare baby 😀 😀 😀 opica 😀 😀 😀

lydulka
7. jún 2011

@majka35 ale moja to nikdy nerobila.. ona prespala od 2 m. celu noc, samozrejme mala také noci, že bola hore, také obdobia. ale toto je už moc.. 😠

majka35
7. jún 2011

@akika722 aha, som myslela, že len jeden deň 😒

@lydulka toto si prejdi, moja to tiež nerobila stále, ale teraz je to des 😨
https://www.modrykonik.sk/forum/staram-sa-o-dietatko/9-mesacna-sa-v-noci-casto-budi-je-to-zo-zlych-snov/

akika722
7. jún 2011

@lydulka moj tiež od 3m celu noc..a teraz 😒
@majka35 oo..som zvedava čo to bude...

lydulka
7. jún 2011

@majka35 :D a mojej sa čo sníva v noci? že teraz sa postav a behaj a brbli v postielke? :D len ona neplače, ona sa teší a rozpráva si.. tvoja plakáva?

majka35
7. jún 2011

@akika722 kamoškine obidve dcéry to mali, nič iné, len tri dni teplota, ani sopeľ, ani kašel ... no som zvedavá, čo povie dr

majka35
7. jún 2011

@lydulka plače, kričí, ale o pol piatej ráno má párty v postieľke ... tiež sa smeje, lozí, vstáva, kričí na nás a po hodine zaspáva ... dnes nás presne zobudila o 4.48, stále pozerám na hodinky ... zobudila aj staršiu, tá si hneď ľahla ku mne a už spať nechcela 😒

ale povedala mi v posteli že mamka, ja ťa veeľmi milujem 😅 moja zlatá

lydulka
7. jún 2011

@majka35 zlatá. 🙂 už nech to aj mne povie. dufam, že im to čoskoro prejde..

majka35
7. jún 2011

@lydulka jooooj, to ti zbehne, ani sa nenazdáš, barborka bola len teraz bábo a už je z nej slečna, čo mi stále ukazuje, ako vie vrtieť riťou ... mne je niekedy ľúto za jej bábetkovským obdobím ... teraz to aj papuľuje, odvráva

lydulka
7. jún 2011

@majka35 🙂 ale hej, každé obdobie je krásne a aj ťažké.. ale musíme si užívať všetko.. lebo čas ide rýchlo a nikdy nevieme, čo sa može stať..

akika722
7. jún 2011

@majka35 aj ja som zvedava..jaaaaaaaaaaaaj jak sa tešime na princeznu orlika 😀 😀 😀 aj Terezka pride????????

vladka84
7. jún 2011

dobre ranko 🙂
tak u nas po dazdi, vcera cele poobedie az do noci prsalo, ale je celkom teplucko... boli sme s Timkou v skolke a u dr. na krvicku 😕 som zvedava na vysledky 😒 ale dr. bola celkom privetiva, pytala sa ako papame, ci Karinka nie je ospala, ci je cula, popocuvala srdiecko, tak snad aj vysledky budu lepsie 😔
teraz spinka, lebo ved rano sme mali presne 5:25 🙄
idem rychlo vypit kavu, nech sa preberiem 😀

majka35
7. jún 2011

@akika722 asi nie, mm nechce spať v MI a ja by som nestihla všetko povybavovať za jeden deň ... tak sa podujal, že on zostane s terezkou a ja pôjdem s bari ... on teraz v piatok ide na firemnú party do BA a ja budem 2 dni sama s decmi, tak nech aj on trošku povartuje

mirmaj
7. jún 2011

ahojte, ja normálne nechápem ale Tamarka už zaspinkala v hupačke ked som vysávala 😀 ale samozrejme sme od 6 hore 😝 Idem si ku vam nachviľku sadnuť, už som prezliekla postelnu bielizeň, upratala skriňu, ja horne poličky tamarka zatiaľ povyhadzovala spodne aby som nahodou na ne nezabudla 😀 😝 A dajte niekto nejaký dobry tip na polievku aku by som uvarila, mäso a ryžu máme ešte trocha odvčera tak polievka nam stačí
@alure @memory97 presne aj ja som mala ten pocit ako keby sme sa už neviem odkedy poznali, kedže už sme toľko toho popísali a takmer všetko o sebe vieme 😀 😉
@alure držím palce aby to stretnutie dobre dopadlo a začnete vybavovať svoje vysnívané bývanie 😉
@lydulka aj tamarka ked sa naučila stávať v postielke tak sa aj niekoľko krat za noc postaví, ale väčšinou ju položím a spí ďalej, ale niekedy tiež sa nevie ďalej uložiť 😒
@akika722 daj potom vedieť ako ste dopadli u Dr. dúfam že nič s obličkou ani nič vážne, ale len zuby 😉

lydulka
7. jún 2011

@mirmaj tak to ozaj bude v tom asi.. oni sa ešte aj v noci tešia čo dokážu. 🙂

kvietok121
7. jún 2011

@akika722 moja drzime to si bud ista

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre