♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

majka35
25. jún 2011

@jankasramka aj ja gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😵

akika722
25. jún 2011

😒 @jankasramka ahaaaa... 😒 lebo viem že vo viacerích čislach bola tema "naročne dieťa" 😒
@jankasramka jééééééééééééj ty budeš mať zimne babo 😵 teraz som kukla,že 1.februaaaar 😵
@katulkaaaaaa bože ta je bohovskaaaaa 😲 😲 😲

inač ahojteeee
@majka35 dnes sme boli v Michalovcoch 😀
chcela som si kupiť zaclonky,dokopala som mm a v pondeokl ideme konečne kupiť garniže 😎
tak som kupila len do kuchyne a spalne-do detskej mam a ešte zohnať do obyvačky..a tatko nas vzal na obed na Vinne jazero,domov sme došli o 15tej a on chudak nevyspaty šiel na nočnu späť do Mi 😅
deti odkvecli v aute ako hrušky 😀

vladka84
25. jún 2011

no baby, to bol dnes den 😕 Karinka uz chvalabohu spi, dufam, ze vstane najskor o polnoci, timka uz tiez lezi v posteli, mozem sa pustit do upratovania, lebo pri nich som vela toho cez den nestihla 😒

vladka84
25. jún 2011

a tu je tiez nejako mrtvo, kde ste? 😲

kvietok121
25. jún 2011

ahojte tak my sme dnes len raz spali od 10 - 12 😲 😲 , o tretej sa mu nechcelo, chcel ist o pol piatej, ale to maminka odmietla (aby sme zas neboli hore do polnoci) a tak sme mu urobili program a od osmej spime

urobila som torticku, nedarilo sa, ale s mm, ktory mi pomahal, sme sa tak nasmiali ako nikdy 😀 😀 😀

@vladka84 ani nevrav, este jedna pracka je na balkone, a maminka sa boji ist skusit ci je uz suche 😀 😀 😀

katulkaaaaaa
25. jún 2011

@kvietok121 dobra je,hlavne aby chutila 🙂 mne uz dvaja oslavenci pisali smsku ze chuti,ani neviete ako som rada to potesilo 🙂 @vladka84 vladi mi sme nakoniec isli na futbal,krasne bolo aj fotky som porobila len mna klasika nikto nefotil 😀 dala som fotky aj na fb

danulienka35
25. jún 2011

@kvietok121 aka krasna torticka aka si sikulka 😉
@katulkaaaaaa a tebe Katuska ani komentovat nemusim si sikulinka s velky S 😉

vladka84
25. jún 2011

@kvietok121 no tak ja som tie moje kopy pozehlila 😅 ostalo mi len postelne pradlo, ale krasne som ho poskladala a dufam, ze do zajtra sa vyrovna a nebude treba zehlit ho 😝
ale som unavena ako po vystupe na Gerlachovsky 😒
@katulkaaaaaa tak ste si uzili pekny den... u nas bolo otrasne pocasie a rovnako ostrasnu sme mali aj doma naladu..som rada, ze je koniec dna a dufam, ze zajtra to bude lepsie 😕

vladka84
25. jún 2011

ostrasnu... no ale pisem ako madar 😀 😀 😀 vsak co, unava je unava 😝
idem do postele, dobru maminky a milacikovia vsetci povinne spat az do rana, s Karinkou na cele 😀 😀

katulkaaaaaa
25. jún 2011

@vladka84 zajtra bude urcite lepsie 😉 ja tiez idem do hajan 😵

mirmaj
25. jún 2011

ahojte, prišla som vás na chviľku pozrieť ale neviem do kedy, lebo Tamarka od včera noci horúčkuje, cez noc 38,4 a dnes skoro celý deň 39, neklesá moc ani po čípkoch, teraz večer troška klesla po ochladení vo vlažnej vode, ale len na 38, dúfam že už v noci nebude mať taku vysokú 😒 idem trocha kuknuť čo máte nový vy 😉

lenadka
25. jún 2011

Čo sa deje hory, doly? Súperka nás veľmi morí ☹ Nože klikni priateľka, nech máme toho samsunga 🙂 https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/archiv-jun-2011-mesiac-so-samsung-vyhraj-fotoaparat-samsung-v-planeo-elektro-prievidza/

lenadka
25. jún 2011

@mirmaj a co to?

lenadka
25. jún 2011

@mirmaj baby uz mali takto deticky s teplotami co neklesa po cipkoch a do 3 dni sa vysypali...bola to 6 choroba 😕

mirmaj
25. jún 2011

@lenadka ja dúfam že su to zuby, lebo žiadne ine priznaky nemá len vysokú teplotu 😒 ale dufam že už klesa, teraz ma už len 37,6

lenadka
25. jún 2011

@mirmaj ja som dnes nasla Terezke vrchnu stolicku, trci jej spicka a dolu sa jej prerezava druha dvojka a ja ze s toho spodneho je taka nervna a jej to rastie sirinou, no teploty mi nema, skor castejsie kaka a v noci sa budi casto

akika722
25. jún 2011

@kvietok121 jéééj šikulka 😵

@katulkaaaaaa Simonko je nadherne dieťa,no aj ocko je fešačisko 😅 😀
@mirmaj zubky moja či je choručka? 😒

akika722
25. jún 2011

@lenadka stoličku? 😲

vladka84
26. jún 2011

dobre ranko, dnes vykuka slniecko, uvidime ci vydrzi aj cez den, len dufam, ze prsat uz nebude a teda pojdeme von... od siestej sme hore, tak to je zasa dlhy den pred nami 🙂
idem postavit obed, kym je Kari ako tak v nalade, lebo ako sa uz na mna zavesi, tak to je konieeeec
😝
@mirmaj jooj, moja, to zo zubkov ma take teploty? 😒 alebo fakt ako pisala @lenadka aj @danulka3 mali take zvysene teploty a po troch dnoch sa vysypal a bum ho 6ta choroba 😖

mirmaj
26. jún 2011

@vladka84
@akika722
@lenadka ja fakt neviem či zo zubkov ale myslím si, lebo nič ine nemá len teplotu 😒 do rána mala zasa 39,4, dala som ráno panadol a klesla, včera po paralene neklesla vôbec 😒 ale v noci spinkala pekne bez prebudenia až do 6:30 len precestovala po posteli asi 2 km 😝 ale stále ma okolo 38 ☹ ale inak je čula, beha lozí od rana. stihla sa buchnuť aj o nočný stolik, hrča ako krom 😲
@lenadka stolička? tak vám inak rastu tie zuby 😀 ani my sme doteraz nemali teploty pri zubkoch a ma ich vonku 5, ja fakt neviem, uvidíme či sa vyhádže alebo nie 😒

akika722
26. jún 2011

@mirmaj nač take vysoke teploty sme mali aj my začiatkom juna....do obeda nič a po obede 39,5 a potom zas nič a potom zas vyskočila..amli sme to 3 dni ale moj sa nevysypal ...a dr nezistila nič,chory nebol 😒
len paralenove čipky a nurofen-striedala som.. a neviem dodnes z čoho to mal,dalši zub nevyliezol,stale mame len tie dve a lezu už dlho horne dvojky 😖

lenadka
26. jún 2011

@akika722 no predstav si ona je uz raidna zubana, uz zub cislo 9 😎 😅 teda menis tie fotky, ze stale pozeram kto novy 😀
@mirmaj podla mna sa vyhadze, ked ma len teplotu a nic ine, typicke pre 6-tu chorobu je ze cipky na nu slabo zaberaju , aspon t uz budete mat za sebou 😉

akika722
26. jún 2011

@lenadka ked neviem najsť jedinu na ktorej vyzeram normalne 😀 😀 😀

21
26. jún 2011

@akika722 tak my sme s tymi 4 zubami lepsi... 😀

21
26. jún 2011

@lenadka ze stolicka! Akurat tak v kuchyni... 😀 😀 😀 Teda.

21
26. jún 2011

@lenadka no teda, vyhravas o chlp...

liba78
26. jún 2011

Ahojte, v nedeľu mŕtvo - klasika. Tak sa aspoň ja hlásim. 😉 Konečne mi prešli teploty a zápal prsníka. ☹ Som myslela, že už sa mi to nemôže stať a stalo sa. Ale malý na šťastie v pohode. Skúšala som mu dať Sunar a nechcel ani za svet. Tak som sa desila že čo bude piť keď nebudem mať mlieko 😲 Ale on radšej naťahoval poloprázdne prso ako mlieko z fľaše 😝
@mirmaj Chúďatko Tamarka, nech jej teploty rýchle prejdú.

@lenadka wau, stolička ? Jurko už má osem zubov, ale podobné správanie ako opisuješ. Asi budem pozerať hlbšie do pusy 😉
@katulkaaaaaa super tortičky a určite sú skvelé, dala by som si 😵

danulienka35
26. jún 2011

ahojte babulky tak mi spolikujeme troska dalsie zubky asi idu je nervozna a rucky pcha do pusinky stale ach jo a navic mame ocka zapalene z vetrika ☹

akika722
26. jún 2011

@21 he he ste lepši 😀
@liba78 ahoooj
@danulienka35 chudatko ☹ aj tu fukal blby vietor včera

danulienka35
26. jún 2011

@akika722 ale kupila sm jej kvapecky do ociek tak jej to prechdza a sopliky snad brzo prejdu tiez sak toto pocasie je jak aprilove 😉 a anjelik a samik?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre