♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
3. júl 2011

@akika722 aj mi teba a vsetky neboj snad sste nejake stretko bude dufam a stretneme sa vsetky 😉

akika722
3. júl 2011

aaa jeden deň..rano prichod večer odchod 😀

danulienka35
3. júl 2011

@akika722 jasne 😀 😀 😀

akika722
3. júl 2011

@danulienka35 no tak to dufam 😀

danulienka35
3. júl 2011

@akika722 mozno tak na hodinku dve a hajde domov 😀

21
3. júl 2011

Dievcatka, poprosim o hlasy pre nasu tatinkovu princeznu... http://babyroka.baby-web.topky.sk/Fotografie.as...

akika722
3. júl 2011

@danulienka35 prečoooooo? ☹ aj oni sa zdržali len kratko..škoda ☹

21
3. júl 2011

Dakujem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

akika722
3. júl 2011

@21 mam sa tam prihlasiť ked nechce dať hlas?rozkošna je 😎

danulienka35
3. júl 2011

@akika722 mojenko ale ja to mam skoro 500km vies
😒

akika722
3. júl 2011

@danulienka35 ved mame posteleeeee 😉

akika722
3. júl 2011

jaj baby dnes je taky užasny deň 😎 rano super navšteva,potom spali všetke 3deti,potom som odkvecla aj ja,normalne som sa zobudila o 16.45 že či mm nezaspal na nočnu,kuknem do izby,Paťko sa tiško hraje a mayl stoji v postielke a kuka na neho,teplačky dole a v plienke naložene,ale spokojny bol 😀
najedli sa a kukaju rozpravky,ja tu,mm ide na nočnu,no radosť žiť 😀 😀 😀
po dlllllllllllllllllllllllllllllllhom čase som JA spala cez deň 😀

danulienka35
3. júl 2011

@akika722 mojenko napiseme si ano ale velmi rada vas spoznam vsetkych neboj pridem kuk na teba 😉

akika722
3. júl 2011

@danulienka35 no musiš prisť 😵

danulienka35
3. júl 2011

@akika722 pojdem k babke do poradu neboj obocim a stavim sa na kavicku 😀

danulienka35
3. júl 2011

@akika722 co ta hajtafus? aj ona prisla na stretko ja blba som jej chcela pomoct lutovala som ju aka je chudinka a dnes som si pekne pocitala co je to za bestia chudatka deti ☹

akika722
3. júl 2011

@danulienka35 tak naložiš v Poprade aj Vladku 😀

danulienka35
3. júl 2011

@akika722 jasne mozem kludne 😉

akika722
3. júl 2011

@danulienka35 ja som ju tiež lutovala kym som ju nespoznala osobne 🙄
tie deti som fakt lutovala..navarila som pre nich komplet obed a Lucinka asi ani nepapala,len chipsy-čo ja Paťkovi velmi nedovolim..no jej vec..už o nej viem čo chcem vedeiť a to mi stači

danulienka35
3. júl 2011

@akika722 to je fakt len vies ako mi deticek luto ? ☹ ☹ ☹

minnie55
3. júl 2011

@akika722 to je strašné, naozaj. Ona je presne taká, ako si ju popísala. Hrozné, hrozné. Vypisuje tu, ako sa stará o deti, ale to, že si ľahne na 3 hodiny a deti nechá samé bez toho, aby aspoň rodičom povedala, nech na ne dozrú, to nie. Alebo odíde s Luciou preč a Rachel nechá samú zavretú v izbe a rodičom nič nepovie.A s tým jedením je to presne tak, JEDNA výživa alebo jogurt na CELÝ deň. Tie úbohé deti nemajú žiaden denný režim, spávať chodievajú neskoro v noci, sú nervózne, podráždené, niet sa čo čudovať, že Lucia sa hádže o zem. Ja keby som mala takú matku, tiež sa hodím. Nikdy by som tu nebola písala, ale ke´d som sa k jej príspevkom náhodou dostala, rozum sa mi zastavil. Mala vybavenú perfektnú zdravotnú starostlivosť, ale to je na dlho.... Nechcem jej škodiť, ani jej ubližovať, len by som bola rada, aby sa veci dali na pravú mieru. Má skvelých rodičov, úžasnú, milú maminku, ja ju mám veľmi rada a vôbec sa mi nepáči, ako tu o nej píše. Ona si to fakt nezaslúži.

majka35
3. júl 2011

@akika722 ďakujeme za všetko ... ste úúúúžasná rodinka, ja som sa u vás cítila, akoby som k vám chodila už minimálne 5 rokov 😀 a to pohostenie, šak to jak "na vešeľu" sme s @evanns škonštatovali, že aby sme boli za slušne vychované, tak sme tam tie posledné palacinky so silným sebazaprením nechali, ale ináč by pošla celá tepša 😀 😀 😀 strávili sme u vás naozaj príjemné dopoludnie a ďakujeme za všetko ... pokojne aj nabudúce aj viackrát 😉

danulienka35
3. júl 2011

@minnie55 je nas viac co sme ju lutovaly ja som jej chcela pomoct dat jej vecicky ale ked mi akikka napisala co bolo u nej som sa zaprisahala ze nepomozem viem ze deticky za nic nemozu ale ona by si mala vstupit do svedomia pokial ma srdiecko a pise aka je krestanka a zacat si uvedomovat veci co spachala a pacha dalej tomu sa hovori krestan? myslim si ze nie je to jedna prelhana mrcha a lutujem moc Lucinku a Rachel a to nenarodene miminko ☹

majka35
3. júl 2011

@gagarinka super príspevok, ďakujem, s tými pochvalami máš pravdu a ja sa naozaj musím naučiť zmeniť trošku postoj a tu moju malú viac chváliť

danulienka35
3. júl 2011

@majka35 ze aka si ty kocenka Maji a Evicka ako vzdy usmiate slniecko a akika ani nehovorim tisko zavidim ☹

majka35
3. júl 2011

@danulienka35 že kočenka, stará baba som 😀 😀 😀 ale ďakujem za pochvalu 😵

akika722
3. júl 2011

@danulienka35 ja viem moja...
@minnie55 ja som pisala babam do ip hned,lebo sa ma pytali ako bolo..len časom som mala pocit aby si nemysleli že si vymyšlam..tak som rada že to niekto potvrdil..a nepochopila som ako jej malinka spinkala-moj by bol už 15x hore 😲 asi 3 hodky v izbe s tym že ona sa na nu nebola ANI RAZ pozrieť či dycha 🙄 pišem preto tak lebo moj syn a Lucka sa tam hrali,skičali skakali a ona tam spala v postielke 😲
no ja neviem ale pravdu povediac...som z nej znechutena..k jej postoju k detom 🙄 velmi vela mi pisala do ip..ale už to nechcem vytahovať radšej...
@majka35 jaaaaj pani len podce vecej razi,palacinek dooos..neboj 😀 ked ste prišli tiež som sa citila ako keby sme sa poznali dllllho..fakt ste suuuper 😵 jaaaaaj dobre nam s vami bolo..veeeeelmi dobre

minnie55
3. júl 2011

@danulienka35 mne je tých detí tiež veľmi ľúto a keď si predstavím, že bude mať ešte tretie ............ona je tá posledná, čo sa má čo ľutovať, sama si môže za to, ako žije 😝

danulienka35
3. júl 2011

@majka35 ze stara co mam povedat ja mojko? hm dceru mam 20 rocnu 😀 😀 😀 😀 ne vazne si kocka a babulky tiez
@akika722 no tak co ti poviem az srdiecko boli ☹

akika722
3. júl 2011

@danulienka35 moja ja som sa maskovala za deti a za tehu tričko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 i tak bulo vidno 😖 😀
@majka35 jaaaaaj že staraaaaa... 😀 kočka jak hrom 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre