♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
4. júl 2011

@elina313 ip 😉

aarwen
4. júl 2011

@akika722 jaj baby, to je skoda ze tu uz nebudete...ja sa priznam ze som nepisala casto, ale rada som si vas citala :(

majka35
4. júl 2011

ja sa popravde ani nedivím, že ste si k nám poniektoré chodili zabíjať čas, lebo taká partia ako sa dala dokopy v tejto téme sa len tak ľahko nenájde ... verím, že vás naše príspevky pobavili a poniektorým, ako čítam aj pomohli ... ale keďže sa v tejto téme rozoberala kopa našich súkromných vecí, dohodli sme sa, že si založíme súkromnú tému a vyhneme sa zvedavým pohľadom ... ďakujeme vám za vašu priazeň a prajeme vám všetko dobré a veľa veselých chvíľ strávených s detičkami ... zostava, ktorá je v súkromnej téme je konečná a po vzájomnej dohode to tak ani neplánujeme zmeniť ... takže ešte raz ... majte sa krásne 😉

evanns
4. júl 2011

baby som rada ze ste nas radi citali...fakt...ale presne pre toto sme si radsej vytvorili sukromku...co uz...mali ste sa aj zapojit...verim ze najdete aj ine citanie...ak nie tak v knihkupectvach maju fajn knihy 😉

lji
4. júl 2011

jej kočky človek sem raz za čas príde a vy ste už "súkromné" ? 😒 ale vidím že na to máte dôvod. po pravde ak by som mala viac času a pokračovala by som v prispievaní ako na začiatku tak by sa mi tiež nepáčila neserióznosť poniektorých. dúfam že aspon niektoré z vás ktoré mám na FB medzi priatelmi budem môcť sledovať ako sa vám darí s deťúrencami 😉 držte sa, ste super babule 🙂

memory97
4. júl 2011

@liba78 ahojky, ja som uz ok, maly ma este ATB, mal zapalene hrdielko, tak pre istotu, ale asi zabrali, lebo je dnes uplne zivsi a nevysi na mne cely den. Chudatko moje male, baby ja by som hned brala jeho chorobku, len nech mi je uz v poriadku ☹ Uz sa ti ozvali? Teraz maju cely jul dovolenku, a do augusta uz hadam budeme fit 😀 😝 na kafe mozeme ist, len dufam, ze Jurko si nic neodnesie, zvlastne na tom viruse, ze vsetci s kym sme boli v kontakte su v pohode a nas vsetkych skolil 😀
@akika722 ta to bola riadna akcia vcera, ale radsej citam co mate noveho 😀 a ta akcia na vyhodze musela byc riadne akcna 😀 😀 😝 moja, ved tolko krasnych zien bolo okolo neho, sa mu cudujes, ze bol v nemom uzase, ani sa nestihol hanbit 😝
@danulienka35 dufam, ze uz je krasna mala-velka v poriadku a ty uz nebehas ako bosorka po byte 😀 my zatial tiez tak, ale dala dnes malemu fenistil kvapky a hned su lepsie aj sopliky 🙂
@eis4 nie je zac, hlavne, ze zabralo a malinkej sa dobre spinka a nie je mokra 😉 a mamina sa aj vyspi 😝 baby ja by som tak brala jeden vecer neruseneho spanku 😀

danulienka35
4. júl 2011

@memory97 ahojte babulky no mame i kaslik no nieco hrozne 😒

majka35
4. júl 2011

@danulienka35 to ma mrzí 😒 daj malej solmucol... neskutočný zázrak

@danulienka35
@memory97 moje drahé, píšte už do súkromnej témy, prosím ... 😉

danulienka35
4. júl 2011

@majka35 mojenko kupila som jej dnes stoptusin sirupcek a ma kvapky do nosa nasivin

mamisqva
4. júl 2011

@akika722 joj skoda ja som si konecne aj posledne dni popisala s vami i ked vas citam stale aj som vam to pisala .mala mi tiez ochorela ma soplik aj kasel tolka zlych sprav fnuf.

mamisqva
4. júl 2011

@evanns 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 že v knihkupectve......ja nemožem srandistka ako vždy ja patrim medzi tie ci viacmenej citali a je mi to velmi luto a bude mi smutno za vami i ked posledne dni som si aj pokecala.Menuju sa vterka a chci u vas bydlet. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

memory97
4. júl 2011

@miciatko ano som z juhu 😉 jaj ten net dnes a to pocasie 🙂

memory97
4. júl 2011

@majka35 jasne uz som tam, lebo budze zle 😝

majka35
4. júl 2011

@memory97 noooo ... hybaj 😀

mamisqva
4. júl 2011

@miciatko ahoj ako sa ma synator stale im prsi asi skoda snad sa to coskoro vycasi nech si to aj trocha uziju. a maly ako moja dostala soplik aj kasel bola som u dr zatial nema anb tak dufam ze to prejde sa necudujem take otrasne pocasie,sama choroba

lenadka
4. júl 2011

@majka35 solmucol je aj pre take pidi deticky?

lji
5. júl 2011

ahojte kočky. teraz neviem či sem ešte bude niekto písať ale ak by si dal niekto námahu,napíšete mi prosím denný jedálniček vašich deťúreniec a čo postupne pridávate do stravy? už dlhšie som sa to chcela spýtať ale až teraz som sa k tomu dostala a myslím že je zas také prelomové obdobie v Saškinej strave, tak aby som nič nepokazila ale ani ju neochudobňovala o niečo. ďakujem 🙂

memory97
5. júl 2011

@lenadka ano, aj solmucol mozu pidi deticky 🙂

memory97
5. júl 2011

@lji ja sa snazim uz prejst na jedlo, ktore jeme aj my, takze u nas klasika rano mlieko, okolo obeda vyzivka, potom mliecko, po obede polievocka a hlavne jedlo, ale nie na raz, mliecko ak chce a na noc kasa a v noci samozrejme, ze si neodpusti mlieko:-P Nami sa moc neriad, a nedavame miesto jednej davky mlieka jogurt, my s tymi mliecnymi mame este problem.

mamisqva
5. júl 2011

@lji kukam na cas ty kedy spis???ja tiez davam skoro vsatko ci my ako pise memory97 samozrejme menej solim to jej odoberem skor a inak jogurty ovocie vyzivu noa este kojim to si neodposti cez den tak 3-4 krat ale v noci jej chuti aj 8 krat 😀 😀 😀

miciatko
5. júl 2011

@memory97 na juh chodievame do neposedka, malemu sa tam velmi paci, mozno sa tam niekedy uvidime
@mamisqva no konecne vcera rano im tam este poprsalo ale uz nie, vsetci si tam nastriedacku susili topanky a oblecenie a hrali sa len take vnutorne hry, museli vykopat okolo kuchyne co tam maju postavenu kanal, lebo im tam podtekala voda,tak o zabavu maju postarane, dufam ze uz pocasie im bude priat, inak kazdy den si na chvilu zapne telefon aby mi podal spravy aby som sa nebala
A co tvoj ,este zije z festivalu vsak??

mamisqva
5. júl 2011

@lji ja sa tu dostanem vecer ked mala zaspi okolo 20,00 musim byt uz v spalni pri nej lebo ako pisem papa casto hned nej musim dat lebo by sa prebrala. 😀 😀 😀 😀 mozme popisat budem rada aj mne chybaju baby casto som si zu nasla problem co trapil aj nelku moja chyba mala som viac pisat.

mamisqva
5. júl 2011

@aarwen ahoj tak sme na rade co sme len šmirovali 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 prid niekedy popisame .Ako sa ma Adelka?

mamisqva
5. júl 2011

@miciatko tak to kopanie maju v ramci zabavy aspom ze uz maju pocasie teda tak to vyzera aj to konecne ue svieti slniecko.Jasne este stale basni ako bolo super a ze este urcite pojdu,Nasiel si skvelu partiu v skole je prvak na priemyslovke v dca a chalani su z Omsenia tusim traja fakt si sadli som rada,a uz zase cosi kuju tusim ze teraz pridu zase ku nam a chcu ist na zabavu aj s mm ide tam ako usporiadatel,Len neviek kto na koho bude davat pozor 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mamisqva
5. júl 2011

@miciatko a ako sa ma Martinko???o papate kojis?stvornozkuje lebo mnja Nelinke nechce len sa hned stava na nôžky ale bežkat este nebude asi tak skoro nevadi mame cas.

miciatko
5. júl 2011

@mamisqva jee to je super, ved to taka dobra nahoda ze ide aj mm ale nie ako dozor ale ako usporiadatel, moj je tiez prvak na strednej je tam na internate tak nasa dovera sa musela posilnit aby sme to zvladli, ale je to bezproblemovy chalan,tak som rada , moj si tiez vymysla kam by siel a ja si tak v duchu prajem nech si to rozmysli 😀
My by sme chceli ist dnes pozriet niekde na koniky, ktosi mi spominal ze v Zavade pri nemsovej je neake gazdovstvo s konikmi a ze je to pre verejnost tak mozno aj tam sa vyberieme, nach drobec pokuka ake obludky velke tu ziju 😀

mamisqva
5. júl 2011

@memory97 ja som na juhu robila kurz kadernicky bolo to kaderko pri jednote a vedla bola taka nenapadna budova zo zadu sa tam chodilo a v predu bolo kvetinarstvo cosi take?Ale to uz je dva roky dozadu,

miciatko
5. júl 2011

@mamisqva uz sa nekojime, pekne stvornozkuje ,ale do 9 mesiacov sa vedel len otacat na brusko a nic viac, postavi sa pri veciach a sem tam sa posune , ale nerobi este neake krociky, teraz v sobotu sme mu boli kupit prve topanocky ale tusim nieje rad 😒

lji
5. júl 2011

@memory97
@mamisqva dakujem a teda ked sa už snažíte postupne dávať vasu stravu tak este otazka-co jete vy?? 😀 😀 😀 ale nie srandujem,je mi jasne ze nepapáta klobásky a slaninu 😀 😀

mamisqva
5. júl 2011

@miciatko tak vyletik super napad treba ist.aj my casto chodime aj s malou ne tury take jemne tu v okoli aj kupat sme sa boli na velku noc v brode v Delfine ak to poznas je tam super malej sa tam moc pacilo,Teraz mala soplikuje aj kasle tak je mrzuta tak sa liecime este nebola chora nech je to coskoro prec.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre