♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

21
29. júl 2010

@majka35 , som rada, ze nie som sama s naladami... Citim sa ako hystericka cholericka...pri tych nasich dvoch certoch...

@fialka5959
@kvietok121 , mne stacilo ucit nabozko 4hod. tyzdenne a aj to len prvy stupen. Prvakov a druhakov som si este vycvicila, ale tretiaci a stvrtaci boli neskutocne drzi... A vadilo aj to, ze NV sa neznamkovalo, kazdy ma mal na haku... Druha katechetka vyhodila ziaka za dvere, ked telesne tresty nie a potom bola za to na koberceku u riaditelky, ze to si nemoze dovolit... Tak ako trestat..? 😠
!
@memory97 , som stastna, ze si sa ozvala, fakt obcas mi myslienky bludili kade-tade... Takze gratulujem!!!

crapula
29. júl 2010

ahojte baby, uz nech to mame za sebou, ja sa riadne nudim

kvietok121
29. júl 2010

@21 ani nevrav ja som tak rada ze som doma na MD, to sa neda vydrz, ja si neviem predstavit keby som mala takeho grazlika ako mame na skole ... ja neviem, ale urcite ho obhajovat nebudem ... ako niektore maminy a ucitelia si potom mozu piskat pretoze deti v skole nepotrestas nemozes

kvietok121
29. júl 2010

@crapula moja to ti verim ja som len v 37 a tiez sa nudim, zachvilku mi prenecu 4 mesacne babo na opatrovanie ... idu na nakup tak sa budem venovat malej babike, upratovanie sa teda zatial nekona 😀

majka35
29. júl 2010

dievčatá, ďakujem za povzbudenie 🙂 som normálne zaspala, taká som zo všetkého unavená ..
@katulkaaaaaa
@vladka84 vidím, že riešime rovnaké problémy
no a s tým učiteľovaním ... ja vás obdivujem, mňa by učiť nedostali ani za svet

liba78
29. júl 2010

@crapula ahoj, tak si ešte chvíľu uži tú nudu, už sa ti to kráti a potom nebudeš mať čas na nič 😉

kvietok121
29. júl 2010

@majka35 ked musis tak musis a nemozes nic riesit 😀 ja som vzdy chcela ucit a mam co som chcela, len kto mohol predpokladat ze sa deti tak zmenia, cest vynimkam, su aj teraz anjelikovia kvoli ktorym vlastne v skolstve ucitelia ostavaju

mamisqva
29. júl 2010

ahojkajte nebavili ste sa tu o požehnani tehotnych tušim že ste to spominali?Ja idem teraz o 18,00 normalka mam trému..ale naštastie sme dve.Máme nového farára a tak neviem ako to prebieha..nikdy som také nepočula.Neviete náhodou ako to prebieha?

kvietok121
29. júl 2010

@mamisqva ja som to mala na omsi, po kazni zavolal si nas dopredu pred vsetkych, nas bolo asi sest sedem, spolocne na pozehnal, prihovoril sa nam, poprial nam vsetko dobre a podal nam ruky a isli sme si sadnut

mamisqva
29. júl 2010

@kvietok121 Aj sa mi zdalo že si to ty spomínala..ďakujem moc si zlatá.My sme iba dve a z toho jedna hamblivá ale to nieje dôležité. Podstata je úplne inom.
Tak drž palce ,dúfam že tam nebude dusno,lebo je to v Kult. dome a ja sa tam nezosypem a nedá mi posledné požehanie chi chi 😀

kvietok121
29. júl 2010

@mamisqva neboj je to v pohode, a uvidis ako to male od radosti podskoci

mamisqva
29. júl 2010

@kvietok121 moje malé najradšej skáče v noci :D ale možno,uvidíme 🙂

kvietok121
29. júl 2010

@mamisqva tak potom napis ake bolo

evanns
29. júl 2010

@kvietok121 aj ja som bola dnes v poradni...a mala vysoko, krcok tvrdy, neotvorena...ze to tak skoro nebude, ale mne to tak strasne nevadi, ja si konecne uzivam naplno tehu,...a ani ma nic neboli, pribrala som 9 kg tak aj hybat sa mi da v pohode...periem a zehlim vsetko doma a pripravujem 😉

kvietok121
29. júl 2010

@evanns vidis ja uz mam na sebe dost a zacinaju ma boliet kolena, ma dotrhane slachy, odmietla som operaciu a pri velkej namahe, alebo ked sa mi zvysi hmotnost tak to pocitujem

tiffanka
29. júl 2010

@memory97 ahóój 🙂 srdečne Ti gratulujem k drobčekovi 🙂 Aby ste boli zdravučkí 😉 ( možem sa spýtať na dátum pôrodu? - aby som mohla zapísať do tabulečky 😉 )

tiffanka
29. júl 2010

@mamisqva aj my ideme na požehnanie, asi na budúcu nedeľu, ale u nás sa to bude robiť prvýkrát som jedna jediná 😀 😀

kvietok121
29. júl 2010

@tiffanka tak to budes mat super ... u nas to je zauzivane dvakrat do roka, na neviniatka, po velkej noci - stihla som obidva

tiffanka
29. júl 2010

@kvietok121 ale aj ja mám trošku trému, neviem prečo 😀

katulkaaaaaa
29. júl 2010

@majka35 @21....akoze som taka rada ze niesom sama co na malu len vresti,ja si nemozem pomoct,ale hned vybuchnem ,kricim,uz v tej chvili si sama sebe hovorm bud ticho!!!!ale sa to neda proste ovladat,potom by som sa najradsej prefackovala ☹ hucim po malej,psovi,muzovi,na mamu uz mam alergiu....a ked mi niekto povie ci sa este kotulam mam pocit ze sa neudrzim a poslem ho do ....
😀 😀 😀 baby normalne sa mi ulavilo ked som to napisala 😀 😀 😀 dnes sme to s malou docela zvladli,aj sme sa pekne pohrali,zasmiali,vystiskali,hned mi je lepsie 😝

kvietok121
29. júl 2010

@katulkaaaaaa asi to postihne kazdeho rodica podla neexistuju rodicia bez tychto problemov, ak sa do nazvat problemom, problem je podla mna ked si to dieta nevsimam, ked to necham tak ...
@tiffanka neboj aj mne srdce poriadne bilo, ani nevies, ked som sa mala postavit pred vsetkych a musela som zist z chorusu dolu ... v jednu chvilu som si povedala ze ani nejdem, ale ked na mna farar pozrel (on vedel ze som tehotna) a povedal ze cakame aj tie ktore su na choruse, tak som musela ist 😀

tiffanka
29. júl 2010

@kvietok121 jóój tak si išla podobrotky-nasilu 😀

lucia20
29. júl 2010

@memory -gratulujem ku syncekovi. hlavne ze ste zdravucki....

akika722
29. júl 2010

@carmenn323 ahojte...tak postupne čitam zas je tu toho dosť... 😀
tak to mate super že už ste doma,počuli sme že to bolo ťažke no hlavne že to mate za sebou a že ste obaja v poriadku...davajte na seba pozor... 😀 😀 😀

lucia20
29. júl 2010

@akika722 odkial si pocula, ze to mali tazke???

boze u nas tak leje, ze ani satelit nechce ist... akurat ked som si za cely den sadla pred tv..... 😠

akika722
29. júl 2010

@lucia20 sa mi zda že to tu niekto písal že sa dosť natrapila...či to bolo o niekom inom??? 😅 ked ano tak sorry ale ked je vas tu tolko 😅 😅 😅
tu svieti slnko 😖

akika722
29. júl 2010

@tiffanka prišlo ti niečo mailom???ked hej kolko fotiek???

lucia20
29. júl 2010

@akika722 jeeeej, ty si uz v 40.tt. :D
ja neviem, ja sa pytam, lebo nie vzdy stiham vsetko docitat, tak potom stracam prehlad...

baby ja som dnes doniesla prebalovak, ja sa taaaaaaaak vytesujem, aj z ceny, aj z farby. super sedi na postielku. juj, uz mi z tych detskych veciciek hrabe. a statocne.

lucia20
29. júl 2010

boze prave pocuvam spravi. niekde nasli na zahrade zakopanych 8 mrtvych novorodeniatok..... ja by som tych rodicov zakopala zaziva do zeme...... to je strasne.... ako to ludia dokazu?????

akika722
29. júl 2010

narychlo som prečitala čo ste popisali a myslim že ste riešili stresy...no na mna niekedy mm len pozrie a vraždila by som 😠
maly provokuje zopar krat za deň,nato som si zvykla ale tiež občas vybuchnem aj po zadku dostane ked už nevladzem,on sa urazi ale o minutku pride a je mi ho luto ☹
a mm potom huči že načo mu dam po zadku ked ho hned lutujem... ☹ ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre