♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mirmaj
15. sep 2010

@akika722 presne taka si myslím, že bude aj naša Tamarka, lebo ona sa nedokáže nehýbať ani pri papaní, aj vtedy hýbe asi všetkým 😀 tak sa teším ked bude väčšia, si užijeme asi ešte viac ako teraz

akika722
15. sep 2010

@mirmaj no skusim...ty dvaš probiotika aj sab simplex?kolko x denne potom davaš sabko?

akika722
15. sep 2010

@mirmaj moj bol do roka ukažkove dieta papal spinkal aj napriek refluxu...a po roku...sice chodiť začal na 10 mesiacov no nie chodiť skor behať,od vtedy sa nezastavil...tak verim že ked Semi je teraz živši že po roku sa to zase u neho zmeni a bude kludnejši 😀

mirmaj
15. sep 2010

@akika722 hej ja davam aj aj, probiotika davam vždy okolo obeda ked sa krmíme a sabko davam takto večer pred spaním, čiže len raz za deň a niekedy nedavam ked mam pocit, že netreba..jeden čas som už nedavala, ale Dr, povedala, že kľudne môžem, že to idem len priamo do črievok a nikam inam, že to nema žiadne ine učinky, len na vyprazdnenie čievok od vzduchu

akika722
15. sep 2010

@mirmaj takže davaš tak isto ako ja 😉 tiež probiotika okolo obeda a sabka večer

mirmaj
15. sep 2010

@akika722 😀 😀 ako keby sme recept nato mali 🙂 ešte nosíš Semiho alebo už zaspal?...nevieš niečo o Lucke ako sa jej darí? dávno sa tu neukázala 😖 nevieme žiadne novinky o tatianke 🙂

akika722
15. sep 2010

@mirmaj Semiho uspal tatik ked prišiel z prace-no nedavno 😀 nie Lucka mi pisala a poslala mms len v ten den ked puštali malu domov odvtedy nič... ☹

mirmaj
15. sep 2010

@akika722 niekedy nechápem ako to tí tatinovia robia, naš vie aj lepšie dať odgrnuť ako ja, asi ma lepšie pleco alebo čo 😀 no tak dufam, že sa im dobre darí a mala priberá tak ako v nemocnici a len nemá asi čas pri troch princeznách nam napísať 🙂

akika722
15. sep 2010

@mirmaj trak možno sa ozve...no deti vycitia z matky aj najmenši stres a potom su v strese oni a ja si ho bohu žial užijem dosť s detmi.snažim sa byť kludna niečo predychať ale ja som trubka

mirmaj
15. sep 2010

@akika722 to som sa aj ja snažila tváriť stále kľudna, ale asi som si to vždy len nahovarala, že som kludna a vnutri to tak nebolo 🙂 a preto to nefungovalo 😖

vladka84
15. sep 2010

@akika722 my sme mali tiez "paradny" den... Timka dava jasne najavo, ze sa s tym, ze uz nie je len ona tazko zmieruje, takze som dnes pobehovala ako smata medzi nou a Karin... a pocuvala som, ze sa jej nevenujem, ze len Karinke vsetko a ona nic, ze sa s nou nehram, ze..... este aj vecer pri uspavani som nevedela kde skor skocit, ale o pol desiatej uz spali obe, chvalabohu! 😀

vladka84
15. sep 2010

a vobec som sa nesnazila tvarit, ze som pokojna, tak ma nasrala (sorry za vyraz) poobede, ze som na nu nakricala, chuda, aj mi jej luto potom bolo 😕 🤐

akika722
15. sep 2010

@vladka84 ja som dnes tiež dosť hučala na Paťka 😒

mirmaj
15. sep 2010

@vladka84 😀 😀 to si dobre napísala 🙂 a nebola potom z teba nervozna aj Karinka?

vladka84
15. sep 2010

@mirmaj praveze asi aj bola, vecer tazsie zaspavala, tak som si potom hovorila, ze aka krava som, znervoznujem sa a potom si to este tazsie robim, no ale Timka mi dnes dala zabrat ☹
zajtra ide do skolky, tak budem mat veget 😀
ja viem, hnusna som, ale ked ona sa straaasne nudi doma, tak si v skolke vybije energiu a poobede je v pohode...

mirmaj
15. sep 2010

@vladka84 nie si hnusna, myslím si že jej bude určite lepšie v škôlke, ved tam sa pohra s ostatnými detičkami a potom jej budete vzacne vy s Karinkou a bude si vas uživať 🙂

mirmaj
15. sep 2010

no idem už buvať, dnes som iný rekord hodila v príspevkoch, koľko som ich tu napísala za tento večer, som asi nenapísala za cele pôsobenie na MK 😀 😀

akika722
16. sep 2010

dobré ránko baby 😀 musim sa pochvaliť 😀 😀 maly mi zaspal o 20.00 a zobudil sa na papanie až o 05.00 prespal vkuse 9 hodín takže v podstate celu noc 😀 😀 😀 to zlatušik moj asi ma lutoval po tom včerajšku 😀 😀
ok vy ešte asi spinkate tak idem zapnuť pračku a nachystať všetko potrebne nech stihame škôlku 😀 😀 😀
paaaaa 😉

vladka84
16. sep 2010

dobre ranko 🙂
tiez sme mali super noc, mala sa zobudila na papanie len o pol druhej a potom o pol siestej...to uz sme mali rano, takze sme stihli vychystat Timku do skolky, odprevadit, medzitym sa dvakrat napapat a teraz uz spinkame 🙂
ten prechod na jednoprsne kojenie sme zvladli, akurat som sa v noci zobudila na to, ze nejaka som spotena a mala som celu jednu stranu mokru od mlieka co samovolne vytekalo z prsnika, ktory "oddychoval", ale zaklad je, ze nepraskol 😀

@akika722 a po tych deviatich hodinach ta musel vycicat az do dna 😀 😀 😀

mirmaj
16. sep 2010

@akika722 tak to je super, nech je to tak už každú noc 🙂

lji
16. sep 2010

baby ja vás obdivujem s dvomi deťmi 😕 ja sa nestíham ani ísť vycikať 😝 bývame tak u našich že ked chcem ísť na wc tak musím ísť von a cez vonkajšie schody k nim. na druhej strane mám pocit že mám menej mlieka alebo čo lebo malá je uplačkaná a furt by len jedla. nemať dudel,nemám už ani nervy. tak som myslela že pijem málo tekutín.ale viac tekutín znamená častejšia toaleta, menej tekutín,menej mlieka. vuaaaaaaaa aspon aký taký výkrik do tmy. letela som jak divá hore ale len tak tak som si stihla aspon polievku nabrať a už plakala.ešteže dole máme všetko ostatné tak asponže tak. teraz chvilu dudleme tak preto stíham aj net.ale iné veci nemám šancu stíhať.... obdivujem vás 😔

a zas plačkáme..

liba78
16. sep 2010

@akika722 teda to bola super noc, len nech je takých viac. 😉 😉 😉
Tu je link na ten vec http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8757936&tab=1
zatial sa ale moje kilá držia na mojich bokoch. 😠 😠 Takže nezaručujem. 😖 😖

@vladka84 hlavne, že nepraskol 😀 A Timka si určite zvykne. A sestrička je na nezaplatenie 😉

@lji Aj u nás sa striedajú lepšie a horšie dni. Teraz som ho dala spať na bruško, ale sedím pri ňom. Pre istotu. Mrví sa a prdí pri tom, tak dúfam, že sa zobudí spokojný. Dávaš niečo na to bruško ? Aj preventívne. My dávame ten SabSimplex. 😉

lji
16. sep 2010

@liba78 neviem čo presne by som mala dať,ale už dlhšie sa pohrávam s myšlienkou na ten espumisan bo neviem čo je ten sabsimplex,musím si o tom niečo naštudovať 😒

konečne mi spí na rukááách a práve teraz si ten dilino chlpatý žíhaný povie že nám ide knučať pod oknom.dorazím ho.a navyše ju už môžem aj zobudiť lebo za hodinu máme byť u doktorky-no porazí ma,ked sa konečne trochu upokoji....

akika722
16. sep 2010

@vladka84 tak tomu ver 😀
@mirmaj to aj ja by som bolA rada keby bolo každu noc tak žE KONEčNEEE VY&SPATAAA

akika722
16. sep 2010

@liba78 dakujem...a na mliečko ti zabera???no dufam že kila zlezu aj mne 😔

akika722
16. sep 2010

@mirmaj chi chi...ja davam tamponiky do podpiry ale občas "koza" z podpiry ujde 😕 a mam to podobne 😅 😀

akika722
16. sep 2010

@lji dilino chlpaty 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
sab simplex je tiež na bruško nemusiš sa toho bať použivame to všetké...TAK VšETCI ZA JEDNEHO JEDEN ZA VšETKYCH 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

akika722
16. sep 2010

@liba78 aky maš?naTUR?ANIZ?

liba78
16. sep 2010

@akika722 aniz a mlieko mám, len neviem či práve z toho 😅

mamisqva
16. sep 2010

ahojte babule citam vas ale nestiham pisat a vždy chodim čerpat energiu lebo mam podobne dieta ako vy papa plače je nespokojna a tak dokola ateraz mwm ešte krst tak ma čaka pečenie varenie pre25ludi no neviem ako to zvladnem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre