♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
6. feb 2011

@akika722 no ja mam vodicak ale nejazdim, takze ja tiez len ak sa bude dat tak s mm

akika722
6. feb 2011

@kvietok121 počkaj,to je jednodnove stretko??????? 😕 som myslela že ma viac dni,či??? 😕

eis4
6. feb 2011

@akika722 a kedy je to stretko ? 😒

kvietok121
6. feb 2011

@eis4 to ste super, ja este nedavam ani cajik tak zetial na mliecku s castym budenim

kvietok121
6. feb 2011

@akika722 ja neviem netusim, ale ja na viac dni asi tiez nebudem moct ale na jeden by som sla rano by sme vyrazili ked sa zobudi a vecer by sme sli spat

akika722
6. feb 2011

@eis4 neviem 😕
@kvietok121 neviem moja ako by nam to na viac dni vyšlo finančne po tej prerabke,keby sme nahodou šli všetci,že aj mm to šme 4osoby 😒 a mam hrooozne vysoku matersku 🙄 som rada že sťahovanie vyšlo,ale... 😔

eis4
6. feb 2011

@kvietok121 musela som ju naučiť lebo papala každe 2 hod asi bola smädná 😒 to sme ani von nemohli na prechadzku lebo zakaždým vrieskala že je hladná tak sme chodili len na pol hod 😒 teraz vydrží aj 4 hodky ked pije ale učila som ju to 4 mesiace.síce aj takto sa mi budí v noci často ale je to takto lepšie 😉 možno ked si zvykne sa prestane budiť 😉 aj tak má už skoro 9 kg tak jej netreba tolko jesť 😀

kvietok121
6. feb 2011

@akika722 my ani neprerabame a bolo by to dost preto na vikend nie
@eis4 tak to ste sikovne a naozaj aj pekne papate, ved my mame mozno 7kg 🙂

memory97
6. feb 2011

@katulkaaaaaa parada Katka, blahozelam, normalne si ma navnadila🙂
nas maly teraz kaka dost casto, ale nema tvrdu stolicu. Skus mu davat cajik. Sem-tam mu dam espumisan, ak je tvrda stolica alebo sa vela puci a probiotika davam tiez. Este mi ostali, tak nech sa spotrebuju🙂

@katkavv pozerala som na tu alnaturu, ale akosi som sa neodvazila od nich kupit. Hovoris, ze je tiez dobra?

@matka24 ahoj, my sme este stale v autosedacke, zatial nam staci, ale par stran dozadu bola tato tema rozoberana🙂

memory97
6. feb 2011

@mirmaj ja som skusala vecer dudku, ale budil sa mi tuto noc castejsie☹ cajik som nedavala skusala som to dudkou. Chvilku to zabralo a potom spustil plac, tak som rezignovala🙂 Spinkal od tej 2:30 do 7:00 bez dudky a potom dostal mliecko a spinkali sme este do pol desiatej 😝

@mamisqva my sme nebalili vobec, dr. povedala, ze teraz su pamparsky take, ze ani balit netreba 😉 a tiez vsetko v poriadku 😉

@danulienka35 blahozelame bambulke🙂

@eis4 waw tak to je super, ze papate menej vecer🙂 idu lepsie casy🙂

seagull2404
6. feb 2011

baby a kde ma byt to stretko?

danulienka35
6. feb 2011

@memory97 dakujem mojok mi sme akorad prisly z vonku uzasne pocasie je mala hacala v kociku aj si pospinkala a co vi?

memory97
6. feb 2011

@danulienka35 my sme dnes neboli, maly ovracal fusak, som musela dat prat☹ aspon teraz troska pospinkal🙂 sa cely den iba zlositi 😉 a teraz ma stekli😀

helen1007
6. feb 2011

@danulienka35 ahoj gratulujem k pol ročku 😀 😀 😀 😀

danulienka35
6. feb 2011

@memory97 nasa zas zacala kusat pritahne si ma a kusne potovrka mala 😉
@helen1007 ahoj mojko a dakujem ako sa mas?

eis4
6. feb 2011

@danulienka35 všetko najlepšie buchtičke k polročiku 🙂
@matka24 my sme balili 3mesiace,dr povedala že treba 5 mes. ale malá bola nervozna ked som ju balila na široko 😉

ani dnes este nekakala tak dufam že nám večer nespusí hysterický plač ako včera ☹ chudatko moje 😢
boli sme na prechádzke tam spala hodinu-prišli sme domov a spala dalšie 2 hodiny 😀 tak toto sa nám nestalo asi od 2.mesiaca spáva po pol hodke. 😀 😀

eis4
6. feb 2011

@seagull2404 včera či predvčerom tu niekto dal link.je to pri brezne 😉

memory97
6. feb 2011

@danulienka35 xixi tiez to mas pestre, nas maly zas zacal stipat a skrabat🙂 o chvilu budem vyzerat ako frontovy vojak 😀 😀 😀 😀

mamisqva
6. feb 2011

@eis4 ako jej davas caj cez noc z flasky ak kojis.Moja tiez casto v noci papa skorro kazdu hodku a som s toho dost vycerpana musim aj ja nieco poriesit.Aj moja spava 30-40min cez den a potom len vonku ale musi sa vozit.Aj ja dufam ze sa jej to polepsi ten spanok.

danulka3
6. feb 2011

Ahojte baby,včera som to asi zakríkla,už sme chorí asi aj my,od rána len mrnkáme,stonkáme,kýchame a pokašliavame,soplík nemáme,našťastie ani teplotu,boli sme aj na pohotovosti,ale nič mu nezistili,ani ušká ani hrdlo ani priedušky.Tak neviem,čo to môže byť.A ešte nás zopár krát prehnalo.Dúfam,že sú to konečne tie zúbky.Aj teraz tu pri mne konečne driemka v lehátku,ale zasa stonká. ☹

@danulienka35 všetko naj k 6 mesiačikom 😉
@seagull2404 Ako je tvojej malinkej, už lepšie?

danulienka35
6. feb 2011

@eis4 dakujem mojko
@danulka3 aj tebe dakujem moc
@memory97 vies ake skrabance mam ja po tvari? 😀 😀 😀

memory97
6. feb 2011

@danulka3 kludne to mozu byt zubky a to pokasliavanie, ci niekde nieco nechytila, teraz je kopec virusov. Aj nas maly pokasliava, chrci mu v nosteku, ale ked odsajem, tak nic, nostek cisty🙂

memory97
6. feb 2011

@danulienka35 si viem predstavit, ja som mala hanky na rukach, take doskriabane, akoby som sa porezala nozom 😀 😀 😝 a o chvilu uz budem holohlava pri tom nasom drobcovi🙂

danulienka35
6. feb 2011

@memory97 o vlasoch ani nerozpravam aky mi padaju a to ma ani netaha ale dievcence hej vie ze maju dlhe vlasy 😀

mamisqva
6. feb 2011

@danulka3 aj Nelka mala kasel bez teplot neboj dr nam dala sirup spiropent potom uz pekne vykasliavala a uz je ok.Neboj bude to dobre.Bola som s nou len dva dni doma akoze bez prechadzky potom som sla aj von aj som sa bala ci sa jej to nezhorsi al nastastie nie,ked to je jej jedine spanie pobede a doobeda tak pol hodky.

danulienka35
6. feb 2011

@danulka3 u nas to bolo to iste pri zubkoch nasadila som sinupret a bolo po kasli ked vysli zubky cca 3 dni a nebolo po kasli ani pamiatky,neboj bude vsetko oki mi uz mame 4 zubky

liba78
6. feb 2011

@mamisqva Nebalila som na široko vôbec, a nechápem prečo ti to tá sestrička povedala. Keď máte všetko ok je úplne zbytočné Nelinku trápiť. 😉

eis4
6. feb 2011

@mamisqva ano z flašky 🙂 ked jej vyjde zubok budem dávať len vodičku 🙂

katkavv
6. feb 2011

@danulienka35
gratulujeme k 6 mesiacom, vela zdravicka a chuti do jedla prajeme 😝

katkavv
6. feb 2011

@memory97
kajkovi chutia produkty z alnatury, ale musite vyskusat, vsetko vyrabaju bio 🙂 a su za dobru cenu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre