♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
13. feb 2011

ahojte babulky konecne sedim na ritke, ako sa mate, my sme velmi nervozni a velmi uplakani

katulkaaaaaa
13. feb 2011

@akika722 nesranduj ze pozeras tu turecku hovadinuuuuuuuuuuuuuuuuuuu,jasne ze panelak 😀

katulkaaaaaa
13. feb 2011

inak ahojte 😉 viken fajn az na to ze som jedla co mi pod ruku prislo 😒 o to viac som cvicila...tak snad to nebude tak poznat od zajtra nanovo natvrdo chudnem 😝 no odolali by ste?maly mi prave zaspava na rukach

akika722
13. feb 2011

@hajatanufus moja niekedy neviem na fotkach ktora je ktora 😅 zlatučke su...

akika722
13. feb 2011

@katulkaaaaaa aj mm hovori...jasne že panelak!!! 😀 som ho to donutila pozerať a už je zavisly

akika722
13. feb 2011

@katulkaaaaaa NEPROVOKUUUUJ 😅

evanns
13. feb 2011

@katulkaaaaaa no neodolala 😉

inak pekny vecer 😉

katulkaaaaaa
13. feb 2011

@akika722 ja mam alergiu na telenovely a podobne hovadiny 😀 maly spi mala by som ist aj ja nez sa zase desat krat v noci zobudi,ach jo kedy pospime?asi az na dochodku 😀

akika722
13. feb 2011

@katulkaaaaaa som to začala pozerať z nudy ked som mala problem s nb 😅

hajatanufus
13. feb 2011

@katulkaaaaaa mnam si mi mi narobila chutky ja uz nemam do coho chodit chladnicka skoro prazdna ale vsak ked sa prestahujeme zase naplnime to len teraz 🙂

katulkaaaaaa
13. feb 2011

@hajatanufus 😉 napi sa vody,to robim ja na oklamanie hladu,krasne deticky mas 😵

hajatanufus
13. feb 2011

@akika722 dakujem oni niekedy tal splyvaju lebo lucinka sa s nou sali a potom mi vyjdu divne fotky 🙂

katulkaaaaaa
13. feb 2011

@evanns aj tebe 😉
@akika722 😀 😀 😀 by si si rozumela s mojou babkou a viki...to su maniacky na seherezadu

danulienka35
13. feb 2011

@katulkaaaaaa no to je neco uzasne mnamky si sikulka Kati 😉

mamisqva
13. feb 2011

@katulkaaaaaa to su dobroty co to mas vzadu takecosi ako slonia slza zabalene ci to je na slano?daj recept cez vikend ma mm narodky

akika722
13. feb 2011

@hajatanufus Lucinka je ešte malinka 😉 to preto
čitala si ip? 😕
@katulkaaaaaa 😅 😅 😅

hajatanufus
13. feb 2011

@katulkaaaaaa dakujem skusim ale ja vodu moc nemusim ale skusim no vcera som mala aspon trochu zdravsi obed pecene kuracie prsia v rure, k tomu zemiakovi smajlici a k tomu uhorka paradajka a cibulka a bola som taka plna ze ani veceru som nepotrebovala dnes som aj menej pila a aj menej jedla na obed len ryzovu kasu koli lucinke aby aj ona nieco jedla a na ranajky jogurt a teraz mi skvrka v zaludku ☹ takze este navstivim chladnicku a dam si sunku ☹

hajatanufus
13. feb 2011

@akika722 este som tam nebola idem kuk

akika722
13. feb 2011
helen1007
13. feb 2011

@katulkaaaaaa ahoj ja som používala lopúchový šampón a vodu, ale lepší sa mi zdá ešte Fitoval šampón - kúpiš v lekárni cca 6 eur - doporučila mi ho kaderníčka 🙂 a mne už teraz vôbec nepadajú vlasy....tak dúfam, že ti pomôže

evanns
13. feb 2011

baby zajtra Valentina 😀 😀 😀 idem sa venovat mm 😝

hajatanufus
13. feb 2011

@evanns my to moc neoslavujeme mm cez den spi a v noci pracuje takze ziadna romantika nehrozi 🙂 🙂 🙂

memory97
13. feb 2011

@akika722 neboj moja, nic mu nebude, ked uz 5 mesacne babatka papkaju slaninku, tak toto mu urcite neublizi 😝 Pati musel byt podareny, ked ho nenapadne nakrmil 🙂
@danulienka35 veru sa tie nase deturence asi dohodli, ze nas nechaju aj vyspat🙂 pekna profilovka kocka 😉

danulienka35
13. feb 2011

vsetky vas vidim 😀

akika722
13. feb 2011

@memory97 😀 😀 😀 ale oblubene jedlo by mu iste nedal 😀

danulienka35
13. feb 2011

@memory97 asi hej nasa teraz zaspala tak uvidim do kedy

akika722
13. feb 2011

@danulienka35 ahoooj malička 😎

akika722
13. feb 2011

že vtip 😀

Matka dohovára svojej 15-ročnej dcére:
- Si samá diskotéka, samý chlapec, samá zábava, ale že tvoja matka mala včera 28 rokov, tak na to si ani nespomenieš...:D:D...

danulienka35
13. feb 2011

@akika722 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,malicka? velka je jak medved tazka uz ju ani holky nechcu chovat ze je tazka vaha potvory 😀

akika722
13. feb 2011

@danulienka35 😀 😀 😀 😀 😀 medved..ta ty siiiiiiii....no mamka 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre