♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mamisqva
7. júl 2011

@lenadka tak tak treba si ho uzit konecne snad prislo.Bazenik veru by sa zisiel dnes bolo horko aj som tie moje sunky vytiahla na slniecko ale viac ako pol hodku sa nevydrzim opekat 😀 😀 😀 😀 😀

21
8. júl 2011

@mamisqva ja nie som ani tak stihla ako chuda... Normalne ako anorekticka... 😠 Terezka sa ma vyborne, tatinko rozmaznava, venuje sa jej kazdy, akurat kakanie horsie, dokaze zadrziavat aj 3 dni a potom je mrzuta... 😨 🙄

@lenadka udaje ti poviem po utorku po poradni, no budeme mat o cosi viac ako vy, tolko mala pred 2 mesiacmi... 😀

jankasramka
9. júl 2011

baby od pondelka budem at doma net tak sa na vas tesim
mateo este sam nechodi aj ked skusa ale my mame dlazbovu podlahu a to asi neni najvhodnejsie tak sa boji...

jankasramka
9. júl 2011

a v pondelok idem aj na USG konecne tak napisem nove spravy. som schudla 3kg az sa cudujem....

akika722
9. júl 2011

@jankasramka Janíííííííííííííííííííííííííííííííííí pod do sukromky,jasné,možeš aj tu pisať,ale dali sme si sukromku 😉 si členka,dufam že si to postrehla 😒

memory97
9. júl 2011

@jankasramka ake to meno Itzel? Myslim nejaky preklad, lebo na nic nase slovenske sa mi to nepodoba.

jankasramka
11. júl 2011

@memory97 to nema preklad, je to majske meno- znamena to vecerna hviezda...

memory97
11. júl 2011

@jankasramka jejda, tak to bude v noci krasne spinkat 😉 a mamina oddychovat 😉

lenadka
11. júl 2011

caute som s deckami u nasich a nejak nestiham, nie je to tu usposobene pre takeho prcka ako je Terezka, uz ma jednu modrinu na licku z rana co sa buchla o stolik a jeden vandel hodeny na hlavu o pol roka starsim synovcom vcera v bazene 😅 tak sa nenudiiim 😀 a este to teplo a nove prostredie tak je len na mne nalepena moja mamolepka, aj ked dnes uz chvilku vydrzala aj s babkou ale nesmie ma vidiet a pekne urobi par krocikov na dvore po travniku ked sa postavim pred nu s otvorenou narucou a aj odomna ked ju nieco velmi zaujme 🙂

lenadka
11. júl 2011

@21 tak chuda po mamicke nie je 😉 ale vazne ty si uz porodnici vyzerala ko by si ani nerodila, ale nezavidim ti to, to je tiez na ostaru nemoct pribrat, ja osobne na sebe mam radsej cosi naviac ako byt vesiak na saty, stacilo mi mat raz 54 kg po salmonelle a revala som pri pohlade do zrkadla 😅 ked pojdem niekedy do PD nedame stretko?

lenadka
12. júl 2011

@memory97 Davidkovi prajem vsetko najlepsie k 1. rociku! Ako to ubehlo vsak? Nech je zdravucky a robi rodicom len radost 🙂

memory97
12. júl 2011

@lenadka jaj esteze neskoncila babulka pod vodickou ☹
dakujeme krasne. Veru ubehlo to ako voda, vecer ma chytia aj emocie, ked bude 18:25 😀

adal
12. júl 2011

@memory97 aj my sa pripájame 🙂

memory97
12. júl 2011

@adal dakujeme velmi pekne 🙂

mamisqva
12. júl 2011

Vsetko naj naj Davidkovi a dobre oslavte,ako to rychlo ubehlo. 🙂 🙂 🙂

mamisqva
12. júl 2011

@memory97 patrilo to tebe kuk nad.

memory97
15. júl 2011

@mamisqva dakujeme velmi krasne 🙂 veru ubehlo to neuveritelne rychlo, mam pocit, ze ten cas bezi dvojnasobnou rychlostou 😀

dymko
15. júl 2011

Ahojte kedze mam tiez augustovciatko chcela by som sa opytat ci mate niektora problemy z jedenim. Ledva do Oliho nieco dostanem. Uz schudol a dr nam predpisala viac kaloricke mlieko, ale ked sa nerozpapa tak budeme musiet do nemocnice. Vyskusala som uz rozne finty. No ziadna nemala uspech, dakujem za kazdu radu.

akika722
16. júl 2011

@dymko ahoj,vraj pomaha sirup Marťankovia-multi ale je od 1roku 😒

dymko
18. júl 2011

@akika722 dr nam odporucila cebion multi. nezda sa mi ze by to malo nejaky ucinok
maly bude mat zamesiac rok, tak mu ich skusim kupit ci zaberu.

21
18. júl 2011

@dymko este skus hroznovy cukor. viem, je skoro prisladzovat (my to robime 😕 ) no je to stary overeny recept. Neviem, kolko ho treba... 😉

21
18. júl 2011

@lenadka ozik, Leni, neviem, ci si postrehla, no boli sme toho 12. v poradni a mame 9090 a 75.

fialka5959
18. júl 2011

Ahojte,ja sa nachadzam v Holandsku, pocasie tu mame o nicom, ale holandania su tu divny na bicykli slapaju aj po dazdy. Trocha su in zima vonku a oni maju obute slapky,... deti taktiez, no je to divby narod, este ani fotky sme nestihli spravit lebo nam tu stale prsi, mozno sa nam to podari, mame na to este tyzden!

akika722
18. júl 2011

@dymko myslim že keby to bral už terazu nič by sa nestalo.ja by som veru skusila

elina313
18. júl 2011

@akika722
@dymko kočky pozor na tých Marťankov, vraj obsahujú umelé sladidlá a tie sa deťom nesmú dávať... minule som to niekde čítala, ale či je to pravda som neskúmala, tak sa pre istotu pozrite na obaly 😉

elina313
18. júl 2011

@mamisqva 😀 😀 😀 už ťa tu vidím aj ja 😅

akika722
18. júl 2011

@elina313 ja neviem,len som počula 😅

dymko
19. júl 2011

@elina313 dakujem za upozornenie, radsej sa spytam doktorky. Co som pozerala zlozenie na internete tak nie ale pre istotu 🙂

lenadka
20. júl 2011

@21 sme u nasich a tu maju zly signal na internet a ked je burka tak celkom vypadava, tak som tu malo, ckala som ze tvoja Tete bude mat viac, ale ocividne sa to vekom vyrovnava, bude modelka po mamine 😉 nasa mala ma teploty od vcera, len tak hori, minimalne 38,7 a maximalne mala 39,3 dnes v noci, chuda moje je taka s toho nestastna, ocka smutne, nervozna, nevie co zo sebou, ale inak na nej nic extra nevidim, ma trosililinku soplik, no ta teplota mi k nemu nesedi, mozno 6-ta choroba, ak sa zajtra vyhadze 😝, alebo zuby idu jej 4 stolicky naraz, alebo ja neviem, hrcku co mala este vcera po ockovani sa jej do rana stratila, mozno reakcia este na to.... dnes ideme domov pre isotu ak teploty neustupia pojdeme k doktorke ☹

21
20. júl 2011

@lenadka chudatka, aj nam blbol internet, nam sa obcas stalo, ze teplotovala nejakych 24hod. a potom zrazu nic... Ale teraz je moderna ta 6. chroba 😀 , dobry nazov pre chorobu, ked lekari si nevedia rady... 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre