♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mywiel
19. máj 2010

Ale aj tmavo modra sa mi velmi paci momentalne... 😀

klapinka
19. máj 2010

ahojte

my sme mali predvcerom sedenie s midwife. Pytala som sa na porod do vody, je to mozne, je to zadara, len maju iba jeden bazen ktory sa neda rezervovat. Ak by sm chcela 100% tak rodit tak mam sa popozerat po svojom bazene, oni by mi ho v nemocnici nachystali- stoji to okolo 100£ taky nafukovaci. Cez vikedn je vystava vsetko pre deticky v Birminghame, tak sa chystame, ze nam tam vela povedia o tom porode.

Na trpnutie jednej casti brucha, mi povedal ze podla vsetkeho to mi mala tlaci na nerv nejaky. Nijako sa tomu neda pomoct, len ked lezim je to lepsie. Aspon teda rano sa budim ze mam bruseno oki. Na velkost brusena, no vcera na man vskole pozerali ze ci spom si ista ze som v 7 mesiaci 😀

Rubi, teba som sa chcela spytat, alebo aj vas baby ostatne co mate taky kociarik uz kupeny- mne sa zda vanicka uzka, nieje?

Ja mam akoze vybraty tento, ale niesom si ista ci je to dobra volba. Babo rad !! 😉 http://www.symbiobygraco.co.uk/?gclid=CP-Hy_XX3...

lucy1990
19. máj 2010

Ahojte, hlasim sa z poradne, glukoza bola strasne nechutna, cely cas mi z nej bolo zle a vracala sa mi spat, raz som aj hodila tycku 😖 asi po hodine a stvrt, no a teraz ked som dosla domov, tak to islo vsetko von...hadam ale vysledky budu dobre. Doktor nas pomeral, malinka uz ma 1100 g, a krcok uz zacina maknut-vraj je to v 3.trimestri normalne...tak neviem, mam obmedzit styk 😒

helen1007
19. máj 2010

mandylion, nič si nerob z nespravenej skúšky, spravíš ju nabudúce. Ja mám síce skúšky hotové, ale za dva týždne mám odovzdať bakalárku, z ktorej nemá hotovú ani polovicu. 🙂 ale máš pravdu, asi si spravím výlet po detských obchodoch ... ako relax 🙂

mandylion
19. máj 2010

No aj tyrkysove-vidis dobry napad :D mam jedno body hnedo tyrkysove... a dnes som kupila hnede menzestraky na traky so snoopim, tak som zavolala priatelovi pred 2 min. a hovori mi, ze ''Uz nic nekupuj, sak to nemame kam davat'' lebo som par veci zdedila po mojom bratrancekovi malinkom. a zabudla som ze som este nieco objednavala z internetu 😀

mandylion
19. máj 2010

Helen, vidis, ja este nemam ani jednu spravenu, protivni su ze az :( a neboj tu bakalarku natukas rychlo ;)

rubinka
19. máj 2010

Klapinka podľa mňa sú tie vaničky v pohode a hlavne je fajne dlhá aspoň tá na mojom kočíku. Babo tam podľa mňa v pohode vôjde aj na zimu naobliekané. 🙂

Lucy tak hlavne že si to nejak prežila 😀 mne bolo tiež fajne zle potom, som tiež mala namále hlavne ked som mala zakázané piť takže ma strašne smädilo z tej sladkej gebuziny a točila sa mi hlava.

mandylion
19. máj 2010

mywiel - tmavomodry mam kocik 😎 hihihi

mandylion
19. máj 2010

klapinka, aky kociarik mas na mysli?

mywiel
19. máj 2010

No anisova zelena taka ta svietiva je krasna s tmavomodrym... 😉 aj ja mam tmavo modry tu sportovu cast inac vanicku mam krémovej farby. 😉

mandylion
19. máj 2010

Baby, ja by som sa v rychlosti chcela opytat nieco na RP, vie mi niekto poradit?

mandylion
19. máj 2010

mywiel aj to je krasna farba, spekulovala som aj ja nad kremovym alebo bezovym...aku mas znacku?

klapinka
19. máj 2010

baby ja vas obdivujem s tou skolou, uz ani za svet by ma nikto nedostal na ziadny ustav univerzitny brrrr, raz stacilo.

Nase vecicky vsetky ste ulozene v cestovenj taske, cakaju kedy ich operem a ozehlim, prasom kupeny, len memame este komodu a nema to kde dat. Kupovat uz asi ani nic nebudem, myslim ze mame vsetkeho dost. Svorkuska mi ste poslala 2 zavinovacky, a tym si mylim ze sme vybaveni. Uz "len" kocik postielku vanicku komodu a babo 🙂

mywiel
19. máj 2010

High trek od bébé confort

januliatko1985
19. máj 2010

Ahojte kocky, vcera som uz nestihla napisat, ze jak som na poradni dopadla. takze dr ma pozeral a hovori, ze nooo, tak krcok by to mal este takych 8tyzdnov vydrzat, som pozerala na neho jak a potom mi doslo, ze boze sak to bude uz 38tt, to uz mozem rodit 😅 a krcok stale 3cm, nezmeneny.robil aj sono, vsetko ok a uz vazime 1300gramov 😲
idem zase o dva tyzden bude mi robit krvny obraz a asi uz aj prietoky povedal.

ja som mala strasne rano, migrena ma dostala po dlhom case aj som sa vyobjimala s wc , ale uz je trosku lepsie, idem si dat daco pod zub.

rubi, kraasna vybavicka fakt 😉

rubinka
19. máj 2010

Mandylion s čím potrebuješ poradiť?

lucy1990
19. máj 2010

Teraz si pozeram tehotensku knizku a tam mam cervikalne skore 2 a cervix dlzka 1,5 cm 😕 to nie je nejako malo? A placenta mam ze vzadu nizko. Doteraz bola len vzadu 😕 vyznate sa tom niekto lepsie?

mywiel
19. máj 2010

Januliatko ze za 8tyz. rodit? 😲 to letiiiii 😅

michaela80
19. máj 2010

lucy cervix dlzka 1,5 je fakt malo...u nas sa s takym uz lezi b nemocnici...
inac dostala som priepustku na vikend..tak sa tesiiiim...

lucy1990
19. máj 2010

Januliatko, ty mas az 3 cm? 😕 a ja 1,5 😨

rubinka
19. máj 2010

Mne nikdy nepíšu údaje že koľko meria krčok iba stále povie že je ok, neskrátený tak neviem aký je.
Januliatko dík 😉

mywiel
19. máj 2010

Lucy ja som sa narodila v 32tt. s 1790gr. a 49cm 😉 🙂

mandylion
19. máj 2010

Rubinka, no ze ci mam narok ( povedali mi ze hej ).... ked som zacala robit 29. septembra 2009 a termin mam 2. augusta....
No a ako by to bolo keby som zacala robit 29. oktobra 2009...lebo chcem nieco spachat , tak chcem mat istotu 😎

lucy1990
19. máj 2010

Miska, to fakt? Preboha...a predtym mam zakazdym v kolonke ze F z 12. a 19. tyzdna...

groka
19. máj 2010

miska ahoj,no povedz mi ty,lebo nejako sa nikto nechyta,ja mam od zaciatku tt 3 cm cervix a teraz 2,5 cm na pohotovosti,akoze sa skracujem?lebo aj v noci uz krce dalsie,ono ked to pride,to je bolest strasna ako roztahovanie,si bucham po bedrach co ma to tak boli

michaela80
19. máj 2010

groka mas to merane cez ultrazvuk alebo len palpacne...

mandylion
19. máj 2010

Mywiel, to je ten co mas v albume? Je KRAAAAAAAASNY, tiez som na neho pozerala, chcela som ho, ale musela som spravit kompromis s mojim drahym...ja som chcela 3kolku, on chcel klasicky, tak mame 4 kolesovy a vpredu su koliecka pri sebe (S4)hihih

michaela80
19. máj 2010

lucy ja mam 3,9

mywiel
19. máj 2010

Ano ten 😉 je to terenak nemam problém ani v lese ani v snehu s nim. 🙂

lucy1990
19. máj 2010

Baby, a co sa mam teraz pripravit ze za mesiac rodim? 😨 ☹

mandylion
19. máj 2010

ja tam nemam napisane nic...tak asi ho nemam vobec :D 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre