♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
20. máj 2010

to lucy, na tie som pozerala, ale kamosky s nimi nemaju skusenosti, tak som sa rozhodovala medzi tescom a sleep and play?

nikitka231
20. máj 2010

memory ja som radsej za pampersky dnes som ich tiez pozerala ale este nekupila a odsavacka by stacila na zaciatok aj manualna ,elektr.je mozno zbytocne draha...ja som mala prvu medelu a aj teraz som kupila medelu harmony ta je dvojfazova ...mamicky su spokojne s medelou 🙂 a ked da sa odsavat aj rucne ...niekedy to ide rychlejsie a nebolia tak bradavky ako z odsavacky..to je moja skusenost 😉

michaela80
20. máj 2010

deni ja ma take iste to CS 1´2a plus som dnes nasla ze plodove obaly neporusene a naliehanie hlavicky...preto sa bojim ist domov na vikend..

michaela80
20. máj 2010

deni hod mi link nna tu temu kde ste sa s lucy o tom bavili

eliska252
20. máj 2010

Plienky zaujímajú aj mňa. Ja som kuk pampersky v žltom na 2 až 5kg sa mi zdá, že to bolo no proste tie najmenšie. A idete niekto používať aj klasické látkové alebo len jednorázovky ako je to lepšie?

Babo daď kto už má detičky

nikitka231
20. máj 2010

memory klasicke pampersky new born alebo tak nejako sa volaju idem ja kupit do porodnice ,aj prvy krat som ich kupovala a bola som s nimi velmi spokojna 😵

rubinka
20. máj 2010

Ja sa tiež chystám kúpiť tie klasické pampers 2-5kg

michaela80
20. máj 2010

eliska ja planujem latkovky...kuk do mojho albumu..

nikitka231
20. máj 2010

eliska ja som tie obycajne bavlnene pouzivala len ako prehoz cez lece na odgrgnutie alebo do postielky alebo do kocika..inak vobec,davala som len pampersku a nohavicky na to ortopedicke take hrubsie nie tie tenke apostol. 😉

mandylion
20. máj 2010

baby vy uz kupujete aj plienky ??

michaela80
20. máj 2010

mandy ja uz mam maniu ohladom plienok..taraz mi maju dojst minky z anglicka a tie su uzasne

mandylion
20. máj 2010

ale aj ja urcite pampersky ale treba mat aj tie latkove na odgrgnutie a tak...🙂 ozaj idete davaj drobcekom aj tie ortopedicke nohavicky ci ako sa to vola?

zuzannas
20. máj 2010

Deniska, tie jogurty z Kauflandu kupujeme, su fakt suprove a za dobru cenu... 😵 🙂

Ja som si uz tiez kupila dopredu homeo Arnicu 9CH, dufam, ze mi zaberie...malemu ked som davala na zubky Chamomillu V. ani som nevedela kedy mu isli vlastne von... 😅

denisocka
20. máj 2010

miši a ako si vyrešila tie poplatky 300e čo ti stiahli 2x

mandylion
20. máj 2010

Miska, to fakt?? hehe..inak na mimi stranke, viete kde, neviem asi to tu nemozem vypisat, tam maju za celkom dobru cenu...

michaela80
20. máj 2010

stale sa to riesi...je to nieco cez 500 eur...akasi kanadska adresa tam je...riesi to riaditel nasej VUB..mali by mi to vratiti ale je tam vraj spoluucast..

michaela80
20. máj 2010

mandy tak odolaj im...lepsie nez pampersy...

lenadka
20. máj 2010

mne sa tie sleep and play neosvedcili, dokonca este teraz je nacate balenie u nasich 😅 mala ich precikala ako nic, to s tesco plienkami tymi drahsimi sa to nestalo, dokonca ani s tymi lacnejsimi, len tie su take igelitky tie som nemala rada, navyse pouz. sme taketo plienky len na noc...pri novorodencovi sa mi osvedcili fixies, maju aj taky vyrez vpredu na pupcek-cize nedrazdia kym sa to zahoji, problem mam vsak v tom ze som ich u nas v drogerkach UZ nenasla ☹ tak hladam....ako besna, tie chcem urcite, boli 100bodove!

memory97
20. máj 2010

to nikitka: dakujem za radu s odsavackou. Som citala na nete a vsade radsej odporucali elektricku,ze je to pohodlnejsie a rucne odsavacky prave neodporucali, ze sa tazko odsava... Ja dam skor na rady,ked to ma uz niekto overene ako na clanky z netu🙂))

to eliska: ja chcem pouzivat pamperska a pouzit aj postolky, aj ked ich uz v sucasnosti pediatri velmi neodporucaju, aby sa babatka viazali na siroko.

denisocka
20. máj 2010

ja som použíala sleep ale len prve týždne,potom to už prečuiraval

lenadka
20. máj 2010

inak ked som sa trosku otrepala z porodu, tak som pouzivala klasicke latkove-uuuf to bolo prania a zehlenia, asi 2 mesiace som to vydrzala 😀 a potom som kupila balik jednorazoviek a kolko casu som zrazu mala, tak potom som striedala :-P

lenadka
20. máj 2010

idem pre malu do skolky skoncil cas oddychu a kludu 😀

eliska252
20. máj 2010

Keď ste používali len pampersky potom bábo malo klb& v poriadku?

mandylion
20. máj 2010

Miska, bohove su !!! haha..to som este ani nevedela (amaterka )
baby kde kupujete plienky?

lenadka
20. máj 2010

inak mala mi normalne place zakazdym ked malu v brusku nazvem "Terezka" ze ona chce Anezku...a place a place, ze preco sa nemoze babatko volat tak ako ona chce 😅
mne je to v podstate jedno, mm chce Terezku, ona Anezku....nech si hodia euricko 😅

eliska252
20. máj 2010

Veď to, že prat a žehliť po porode si neviem predstaviť a keď takto prší kde by som to sušila ale zas sa bojím aby som neubližila malej keď bude balená normálne nie na široko.

silwietta
20. máj 2010

ja som pri Miskovi najprv pouzivala huggies, potom pampers, ale tie huggies sa mi zdali byt lepsie... teraz kupujem toujurs v lidli

a fixies sa daju kupit v lekarni

rubinka
20. máj 2010

Baby ja mám v tom chaos už, tie pampersky to sú až 3 druhy či ako?

memory97
20. máj 2010

no asi nakupim z kazdeho rozku troska a budem experimentovat, ktore plienky sa ujmu🙂)) prat sa mi plienky nechce, takze jednorazovky vyhravaju🙂

eliska252
20. máj 2010

Miška tie su fakt užasnéé

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre