♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evitkamalicka
15. dec 2009

mne pri Adamkovi dali v 12tt

groka
15. dec 2009

Ahojte

mozno sa pridam k vam,ktore ocakavate v buducom roku v auguste priprastok do rodiny,ja som mala mierne pozitivny test pred vcerom,cakam na silnejsiu ciarku 😉

evitkamalicka
15. dec 2009

groka vitaj 😵

jankaat.
15. dec 2009

groka gratulujem a drzim palceky nech ciarka silneje 😵

jankaat.
15. dec 2009

evitka az tak neskoro? 😅

evitkamalicka
15. dec 2009

janka ano, lebo o prve babatko sme potratili a tak dr. asi cakal kedy skonci tie kriticke prve tri mesiace

evitkamalicka
15. dec 2009

boze pisem jak madar 😀

janusa127
15. dec 2009

ja som dostala tehu knižku v 10tt 🙂

jankaat.
15. dec 2009

evitka aha 😔 ..cize moze byt aj skor??...
a nevadi ja pochopim🙂

evitkamalicka
15. dec 2009

jani urcite aj skor....som zvedava kedy dostanem teraz

jankaat.
15. dec 2009

ja mam ist na kontrolu niekedy ked budem cca v 7-8tt.. tak snad uz dostaneme🙂

nika.r
15. dec 2009

ahojte🙂

bihan, vďaka za postreh. Akosi som zataiľ nad žiarlivosťou ani neuvažovala. Pre Tomáška je dojčenie stále dôležité, takže naozaj by to asi mohlo vyvolať negatívne pocity voči bábätku.

ja som tehotenskú knižku tiež dostala až po 10 tt a môj Dr. ani skôr nedáva. Inak stále sa mu neviem dovolať, už to asi nechám tak a zastavím sa až po sviatkoch. To budem cca v 9 tt.

peta131
15. dec 2009

Janka no super tak mam termin na tvoje narodeniny 😵

evitkamalicka
16. dec 2009

dobre ranko

som zvedava komu sa narodi babatko na moje narodeninky 2.8. 😅

janusa127
16. dec 2009

dobré ránko 🙂

a ja som zvedavá že či sa trafím do svojich menín 21.8. 😀 😅 podľa mk mi to vychádza na 22.8.

evitkamalicka
16. dec 2009

hehe, moj mm ma zas meniny 24.8.

saksina
16. dec 2009

ahojte, vyzera to tak, ze sa k vam tiez pridam 🙂 Kedy ste boli u dr. na potvrdenie tehu? Ja by som mala byt dnes 4tt + 3 dni. Za normalnych okolnosti by som isla k lekarovi az niekedy ku koncu decembra, ale presne pred rokom som bola tiez tehu a bolo z toho mimomaternicove tehotenstvo, tak by som velmi rada co najskor tuto moznost vylucila... Testy som mala pozitivne uz 11dpo. Ked som mala mmt, tak som mala taky isty pozitivny test az jeden den meskania. Tak to by mohlo byt dobre znamenie, ze je to v poriadku, nie? V den vymeskania ms som mala teraz uplne silne ciarky. Ale aj tak, by som bola rada, keby mi to dr. potvrdi. Chcem ist teraz v piatok, to by som mala byt 4tt+5, uvidi dr. aspon gestacny vacok?

janusa127
16. dec 2009

saksina ja som bola pri prvom tehu na sono v deň ms a bolo vidno gestačný vačok, ale neviem, je to indivindi ale čo som čítala tak baby po mimomatern idú ku dr skoršie 😉

evitkamalicka
16. dec 2009

saksina ja idem zajtra

tiriel
16. dec 2009

pekne dopoludie, zdravim nove tehulky .

marija
16. dec 2009

Ahojte kocky.

Tak som dobehla na skok.

Vcerajsie sono prsnikov dopadlo super, kontrola az ked dokojim 😀

Vy ste toho teda popisali, idem vas docitat 😉

A zdravim nove tehulky!!!! Sa tesim, ze nas tu tolko pribuda 😵

evitkamalicka
16. dec 2009

co mate dnes v plane? ja dnes zas robim torticku, zajtra si pre nu pridu

marija
16. dec 2009

Co sa tyka tehu knizky tak prvykrat som ju dostala hned ako bolo vidiet srdiecko, tusim som bola v 8tt.

marija
16. dec 2009

Evitka ty robis torty na objednavku??? 😵

My dnes nemame v plane nic kedze marodujeme este stale ale asi sa pustim pomaly do vianocneho upratovania. Pomaly dalej zajdem 😀

evitkamalicka
16. dec 2009

marija ano robim

miciatko
16. dec 2009

Ahoj tehulky, ale sa tu rozrastáte, tesim sa
nika.r ja tiež pôjdem až po sviatkoch a budem tiež cca v 9 tt.
V čera som si čítala o mimomaternicovom a teraz cítim ako som si všetky príznaky preniesla na seba, ale ja si to zasa vyšturam z tej hlavičky 😀 , išla by som aj skôr , ale nas ide na dovolenku a k zastupujucemu sa mi nechce
evita ja idem piecť vianočne kolačiky tak o zábavu na celý den mam postarané

marija
16. dec 2009

Evitka wow ;) ako daleko je Sala od BA??? 😀

janusa127
16. dec 2009

evitka ja sa idem vrhnúť na medovníčky, teda zaitaľ len na cesto a rozmýšlam okno aspoň v obývačke zmyť ale sa mi do toho moc nechce keď je taká kosa... ale keď chcem tehu ešte "utajiť" pred mm musím sa správať akoby nič 😀 😀 😀

a som si obvolávala ako je to s tými vyššími rod.prídavkami a zistila som veľké nič, že mám zavolať v januári 😠

miciatko pozerám že sme na tom skoro rovnako len tvoji chlapci majú pred vekom navyše jednotku 🙂 🙂 😀

evitkamalicka
16. dec 2009

marija tusim 60-70 km

janusa ja uz mam napecene medovnicky, kavove hviezdicky s marcipanom a nepecenu kokosovu roladu....buduci tyzden este chcem urobit medove a sunquickove rezy

janusa127
16. dec 2009

fíha ty to toho už máš 😉 ja som mala medovníčky ale moje kobylky ich vyjedli lebo boli fantastickééé a od soboty už idem aj ja na pečenie ale nejdem už tak veľa piecť len nejaké 4druhy a konec lebo ešte aj svokra mi isto pošle dačo a kto to bude všetko zasa jesť?..no maminka a bude ako slon 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre