♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evitkamalicka
24. mar 2010

u nas bude rozdiel 1rok a 10 mesiacov, tak uvidime akí budu drobci

januliatko1985
24. mar 2010

dobre ranko 🙂

januliatko1985
24. mar 2010

preberate rozdiely medzi surodencami? tak ja mam o rok starsieho brata a o 10rokov mladsiu sestru , ktora prave konic 9tku a ide na strednu, ale puberta s nou tak neskutocne toci uz asi druhy rok, ze to je nieco neskutocne....a uz ma aj frajera 😠 vidim na nej, ze je zamilovana az po usi. chalani ju bletuju aj tak, lebo dost dobre vyzera na to , ze ma skoro 15 😅
ja by som chcela mat druhe babo tak aby bol maximalny rozdiel medzi deckami 3 roky, tkaze by som sla do prace az po druhej materskej, aspon tak to mame v plane, uvidime, ci sa tak podari a potom by sme chceli o par rockov zacat budovat domcek, tak uvidime....

evitkamalicka
24. mar 2010

januliatko, aj my mame v plane domcek po tomto druhom dietatku ked bude mat tak 2 roky

leteku
24. mar 2010

Ja som tiež chcela potiahnuť dve materské ale nakoniec som aj rada, že som na rok šla do práce. Človek príde na iné myšlienky, aj finančne sme sa trochu pozbierali a teraz sa strašne teším na MD.

januliatko1985
24. mar 2010

evit, presne tak, ked deticky budu trosku odrastene ale mame v plane skorokupit pozemok, lebo sa nam nieco naskytlo a stavat zacneme o par rockov. inac moj mm velmi necel domcek, ze kto sa bude starat, ze to je vela roboty a tak, ale ja straasne chcem, ja som od detstva byvala v dome a zase mm v bytovke, to asi preto necel velmi ale uz sa rozhodol.

evitkamalicka
24. mar 2010

u nas chceme domcek obaja a velmi, my sme obaja byvali v bytovke

januliatko1985
24. mar 2010

leteku, ty robis ten kalendar augustoviek 2010?chcela by som tam doplnit svoje udaje...

leteku
24. mar 2010

Ano januliatko ale neviem či ťa tam manžel ešte niekam vopchá. Ale myslím, že už ste dve čo tam chcete byť tak možno ho ukecám urobiť ešte jeden list.

januliatko1985
24. mar 2010

dakujeeem leteku 🙂

januliatko1985
24. mar 2010

a co dnes baby budete robit?

marija
24. mar 2010

Dobre ranko kocky, tak pozeram, ze som otvorila debatu ohladom vekoveho rozdielu 😀 no ja mam sestru o rok mladsiu, 13 rokov sme boli spoluziacki a az na vysku sme isla kazda inam 😀 nas vztah mal svoje negativa aj pozitiva. Mam aj brata o 5 rokov mladsieho z ktorym od sameho malicka mam super vztah. Ked ho mama priniesla domov tak som ho prebalovala, krmila, uspava, strazila 😀 ale to zavisi aj od povahy toho cloveka, ja som cely zivot milovala deti, a vzdy som bola prilis vyspela a vazna na svoj vek. Moja sestra s mojou malou este nikdy nebola sama viac ako 20 minut 😎 nema k tomu ziaden vztah...

marija
24. mar 2010

Jani ja upratovat, varit, pojdem s malou von a potom utekam na morfologicky a potom neviem 😝 a ty?

didulka85
24. mar 2010

Dobre ranko zienky!
Dnes mam v praci za chrbtom otca, takze vas budem citat len tajne...
Pridala som do albumu brusko zo vcera. 🙂

didulka85
24. mar 2010

Marija potom daj vediet ako to dopadlo.

evitkamalicka
24. mar 2010

baby budete fotit bruska kazdy tyzden? lebo mne sa nechce

bihan
24. mar 2010

Evit, mne sa tiež nechce.. teraz fotím len raz za mesiac.. pri Sáre som fotila každý týždeň a bolo to úplne zbytočné, polovicu fotiek som potom mazala :D

michaela80
24. mar 2010

mne sa tiez nechce tak ako na zaciatku, ale fotim ...niekedy s par dnovym omeskanim ale co uz... 😀 😀 😀 didulka ja mam zase kazdy den v praci za chrbtom mamu a aj tak konikujem ked som cez vychadzky tam.....

didulka85
24. mar 2010

Kedze je to moje prve aj posledne dieta, tak sa fotim, vypisujem si poctivo knizku, vazim sa, meriam sa.
Moj otec je na take veci alergicky.

evitkamalicka
24. mar 2010

didulka viac deticiek nechcete?

zuzannas
24. mar 2010

Deni a mas nejaky dobry recept na tie halusky?? 😉 som ich chcela robit v nedelu, ale nevyslo mi to ☹
ja som si nasla jeden na mimibazare, ale ci bude dobry? 😕

zuzannas
24. mar 2010

inak dobre ranko 😉

marija
24. mar 2010

Ja som sa pri malej fotila kazdy tyzden a vazila 😀 teraz sa len vazim a fotky mam asi 3... no co uz ked som leniva 😅

Ja som asi tiez skoncila s detickami, aj ked obcas si poviem, ze v zavislosti od toho ako sa vyvynie zivot, mozno si este po 30 jedno doprajeme. Ale 2 deti su akurad v tejto dobe. Moj znamy vzdy ked ma vidi hovori, ze v tejto dobe je jedno dieta malo a dve privela 😀

didulka85
24. mar 2010

Pokial sa nestane zazrak, tak bude len jedno dieta. Byvame v dvojizbovom byte.

bihan
24. mar 2010

Ja ako sa pozerám spätne na tie brucho-fotky v zrkadle, tak mi to príde až smiešne, lebo mám síce z prvého tehu asi 100 fotiek s bruchom, ale na žiadnej hlavu ani nohy...teraz chcem radšej menej ale so všetkým 😀

didulka85
24. mar 2010

Mam fotky aj s hlavou, ale vzdy ma manzel foti ked som odlicena. Nechcem tu strasit buduce mamy. By sa mohli velmi vyplasit. 😀

evitkamalicka
24. mar 2010

ja fotim len brusko, v tvari nemam co ukazovat a o nohach uz ani nehovorim

captainka
24. mar 2010

dobre ranko kocky,

tak k temam co si pisete
- fotenie - snazime sa fotit kazdy tyzden tym ze babo je nase prve a snad nie posledne 😎
- dnesny plan - idem rychlo robit obed lebo k nam pridu kamarati a budu u nas do nedele...takze o 12.00 ich tu mam ako na koni 🙂 ale tesim bo pridu s 8 mesacnym kubkom...tak budem moct kocikovat 😵
- vekove rozdiely - so segrou 2.5 roka, ale sme ako dvojicky, vzdy spolu - kamaratov, VS, este ze manzelov mame kazda ineho 😀 😀 a teraz budeme mat polrocny rozdiel medzi detickami...takze uplna parada 😝 tesim

michaela80
24. mar 2010

no ja idem na zatah do sekaca...minuly tyzden sa mi podarilo peknych par ulovkov aj vysackou.... za par supiek....

pipi1211
24. mar 2010

dobre ranko baby 🙂
ja si fotim brusko kazdy tyzden od dakeho 5tt 😀 😀 😀 pri momo som fotila len raz za cas a tak som si povedela ze pri tomto tehu si to pekne vsetko pofotim 😀

my sme s drahym chceli tak max 4rocny rozdiel a medzi detmi nakoniec bude 3roky a dva mesiace rozdiel, taksnad to bude ok abudu si rozumiet 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre