♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
25. mar 2010

Ale blbost.tak na to augustove dostanes Md a potom rodicov.,ale dva naraz sa asi poberat nedaju,ci hej?

denisocka
25. mar 2010

Ak ju das do skolky skorej ako ma 3r. Tak ti na nu rodic.stopnu.ale na to augustove nie

marija
25. mar 2010

deni ale ja som ani pri malej nemala narok na matersku takze ja vlastne budem mat dve deti a jeden rodicovsky a ak by mala isla do skolky tak budem mat velke ho...?

denisocka
25. mar 2010

Ja zas neviem,ci budem mat pri druhom narok na zvyseny rodicovsky 250€

denisocka
25. mar 2010

Nie,sak na rodicovsky narok mas

marija
25. mar 2010

Deni tak este raz, co dostanem v auguste ked sa mala narodi a druha mala mi nepojde do skolky? 160eur?

A co dostanem ked mala v januari dovrsi 3 roky a ja ju dam do skolky?

A moznost tri, co dostanem ak mala v januari dovrsi 3 a nedam ju do skolky?

evitkamalicka
25. mar 2010

dva naraz urcite nie

marija
25. mar 2010

a co je to ten zvyseny rodicovsky? to je ked mamina pracovala vsak?

evitkamalicka
25. mar 2010

ja tiez na zvyseny narok nemam

denisocka
25. mar 2010

Marija,dostanes rodicovsky ,ale iba jeden. Ja si zas myslim,ze na rodic.250e po skonceni MD NAROK MAM

nanula1108
25. mar 2010

ahojte babulky, citala som ze ste tu viacere na PN, aj ja som. mate aj vychadzky?? marija, isto dostanes iba jeden prispevok, bud matersku, alebo rodicovsky, to zalezi ci si pred tym mala odpracovanych tych 270dni.

simuska153
25. mar 2010

Ahojte 🙂 ,

zase ste toho popisali.... kedy to stihate???? 😉
Vcera som stihla pozriet fotky zo svadieb - kraaaasne nevesty 😵 😵 😵 - vsetky. My sme sa brali v 2000, mame klasicke filmy a papierove fotky, tak jedine ze by som naskenovala.... ale normalne ste ma vcera navnadili a pozrela som si tie nase svadobne 🙂.

K tej materskej - ja som si to zistovala u nasej mzdarky este pred otehotnenim .... pri nastupe na MD s augustovym babatkom sa mi ukonci poberanie RP na Adamka .... zacnem poberat MP na dalsie babo.... po skonceni MD (po 28 tyzdnoch) zase prejdem na RD, ale stale na najnovsie babatko..... A kedze som zamestnana a mam splnenu podmienku poistenia, myslim 270 dni, tak by som mala mat na drobca narok aj na zvyseny RP vo vyske 256 € do jeho 2 rokov.
Takze Deni, asi to budes mat takisto. A Marija - u Teba si myslim, ze prejdes v lete asi rovno z jedneho RP na druhy. A tym padom je uplne jedno, ci Melinka bude od januara v skolke alebo doma. Akurat pridavky na deti budes poberat 2.

simuska153
25. mar 2010

Inak, Deni - nase miery nechces ???? 😀 😀 😀 .

Minuly tyzden sme boli aj na specialnom fetalnom echokardiu v BA na Kramaroch - a vyzera, ze nas drobcek je zdravucky - tak sme straaaasne stastni 😵 😵 😵

denisocka
26. mar 2010

dobre ranko,
mna dnes mm rano vytočil že konec. kukam z okna rano a auto odomknute, lebo neblika poplašne svetielko,tak mu utekam povedať,on si veselo vari klobasu a smeje sa-že to neni možne,on nezabuda zamykať.ta po 5minutach sa vykulal na balkon a skusil s dialkovym a bolo odomknute a smeje sa jak cvok, že už je zamknute,mam sa ukludniť. ta vravím,preboha,šak čo ked pokradli doklady aj penaženku tam maš..a on sa smeje jak cap a ranajkuje v klídku,že to neni prvy raz,čo nezamkol,že minule došiel že čo tak zima v aute-a auto odomkute a susedove okno stiahnute až dole. akože uplna sranda .šak čo , auta sa snad vykradaju len v BA , tu na dedinách ich ešte odomkute nechavame 🙄

evitkamalicka
26. mar 2010

dobre ranko

denisocka
26. mar 2010

simuš,ta daj miery 😀

ja som mala v noci take haluze sny,že som bola na mis a nechapala som,čo ma tam dali ,šak neni som krasavica a najviac ospevovana bola moja suseda,taka škareda ryšava oči pri sebe 😅 ,ta sme sa všetci čudovali,čo to za kriteria maju. no išla prva promenada,ledva som dobehla a vravím - volám sa D.L. a chem povedať,že ludia maju radi zimu. a ked je zima,nieje leto a ked je leto,tak nieje zima. ludia maju radi zimu,aj jar aj leto a aj jesen ..... kurnik,to bolo akože predstavenie samej seba 😀 . dalšia uloha mala byť že promenada v plavkach,tak som zhanala žiletku,že oholím okolie bikýn 😀 a dali nam strašne dlhu basničku sa naučiť,že to treba pri promenade odrecitovať ......... no to su sny 😀 😀 😀

didulka85
26. mar 2010

Dobre ranko!
Denisocka, mame to s nimi tazke...
Vcera som bola dokupit vybavicku, zase som chudobnejsia. A dnes si idem vyzdvihnut balik z lekarne na postu.

denisocka
26. mar 2010

o to MD a RP som už pisala včera do viacerých tem,ale asi najlepšie urobim,ak zajdem na UPSVaR ale neviem kedy?
ja robím od r.2002 , vlastne v kuse , až na 2x zmenu zamesnania a vtedy som zždy bola bud par dni na urade ,alebo na PN . Naposledy som nastupila do polepšovne,kde robim na tpp na dobu neurčitu doteraz.

to som nastupila 1.1.2006 . od 1.5.2007 som bola na PN na rizikovom, nato 29.11.mi nabehla MD a po 28 týždnoch RD . teraz 18.12.2007 končím na šimona RD ,
ale - niejedy v juni 2010 idem teda na MD s buducim babatkom , a šimona planujem dať od sept. do školky. neviem o kolko prídem,ak ho dam 4mes skor do školky??????

ináč čo sa týka MD,tak logicky ju budem pýtať čo najneskor, teda 4týž ped porodom,či ako sa da ..

didulka85
26. mar 2010

Odkedy som tehotna, tak snivam len eroticke sny... Naozaj oplzle veci... 😀

denisocka
26. mar 2010

ja nemam nejak erotickke,ja sa nejak aj bojim,žeby som sa rozkrvacala ak by som mala eroticke sny a maternicu si tým prekrvila.asi som chora.
MM už do mna važne huči,že chce sex -bože,ja chcem byť milionarka-a čo ma byť. tak nebudem sexovať,a dačo sa stane a obucham si hlavu o stenu

vy asi sexujete všetky o 106 , teda ked nie vy,ta Lucy aj za nás 😀

evitkamalicka
26. mar 2010

my keksikujeme normalne

michaela80
26. mar 2010

no evitka tak to mas super...ja sa tomu vyhybam nenapadne lebo mi tvrdne strasne brucho len ked do mna vojde a to nehovorim ze ake je tvrde pri orgasme...radsej pockam po porode...

tea333
26. mar 2010

Baby no my sexikujeme, len trosku menej,..teraz po dovolenke sa ale velmi tesim 😀
Inak s tym tvrdnutim brucha, ako mam spoznat ze je tvrde?Moje je tvrde ked sa vela najem 😝

denisocka
26. mar 2010

michaela,tomu tvrdnutiu pri orgazme sa bojim aj ja . niesom ešte v takom vysokom týždni,aby som to pre radosť mojho mm skušala . možno som harpia,ale ked raz dokyna zakazala,tak ako mne to problem nerobi. ani pri šimonovi sme nesxovali,možno až po 34tt ? sem tam,ale to už bolo skor humoreska ako sex . a celkovo,anemam absolutne žiasnu chuť na sex a veci s tým spojene , asi som frigidna, ked už mi tak aj mm hovori 😀 .

denisocka
26. mar 2010

tea vitaj,daj fotky ty pipina, že vidime jak si si užívala

didulka85
26. mar 2010

Moj manzel povedal, ze svoje si uz odmakal a uz mu mam dat pokoj. 😀 To je verzia pre kamosov.
On ma seknute v krizoch uz od svadby, takze nekeksujeme. Prve 4 mesiace som to mala zakazane kvoli cyste a teraz sa bojime, ze co ked sa nahodou nieco stane...

michaela80
26. mar 2010

ako zase mi to velmi nechyba...a to ze mam strach ze sa nieco pokazi je vacsi ako ta chut na ten sex...nehovorim ze sme uplne bez, tak raz za 2-3 tyzdne, ale bojim sa pri tom....

denisocka
26. mar 2010

marija,ja ti zisim ako to je, lebo moja kamoška tuším tiež nerobila a už teraz davaju taku dávku - že sa vyrovna minim. mzde,čiže aj ak ti nevyjde MD tak ti daju ešte + do vyšky min.mzdy,tak som to pochopila ja

zica1
26. mar 2010

Ahojte kocky
denisocka, bola som 20 tt

denisocka
26. mar 2010

myslím si,že to nieje velka obeta pre chlapov,ak vydržia,ovšem ak niesu nejaky nyfmomani . alebo ako ich označiť 😀 . ked som bola pred tehu aktívna,tak si stažoval,že mu nedam večer pokoj a teraz zas chce,aby som po nom hadam skakala ja? 😀

dnes popýtam dokynu,nec mi to da písomne,že sa nemože sexovať 😀 😀 😀 😀 , stale sa na tom smejeme s nou

ináč,ja som si už začala pozerať temy o sekcii 😀 a dnes sa opýtam aj dokyny,že ak by sa Tobias neotočil,nech si nejak naplanuje služby na posledny týžden julovy ,že ma odrodi

ináč,velmi ma prekvapila kamoška porodna asist.,čo ma vola k nej do nemocnice,že ma odrodi ona - že ak ona bude tehu,tak pojde jedine spinál a sekciu, že ona ma panicky strach rodiť,ked vivi ako to ženy ričia a ake to je ťažke a nebezpečne niekedy,že ona trpieť nebude. tak to su povzbudive slova sstričky z porodneho salu 😀 .ale je pravda,že ja sa tiež tak bala kvoli skusenostiam čo som videla,najviac som mala bobky z natrihu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre