♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mata1001
30. mar 2010

caute baby...tak citam ze rozoberate kociky.kuknite v mojom albume aky mame zatial vybrany my a napiste mi vas nazor na neho.vdaka 🙂

marija
30. mar 2010

Caute kocky 😉 boze ja som taka stastna, ze kocik riesit nemusim 🙂 ani autosedacku, kedze kym sa male vojde do tejto v ktorej jazdi teraz mala uz bude mala potrebovat vacsiu tak sa vymenia 😀 a ani oblecenie neriesim zatial, uviidm co vsetko mam po malej a malemu babatku je to aj tak jedno aka farba ci to, ze jeho starsia sestra to mala raz na sebe ked ona bola babatko. No nie? Ale nezavidim mamickam prvorodickam, tiez som mala tri roky dozadu stresy co kupit, kde, za kolko a ci to nakoniec bude dobre...uff

bihan
30. mar 2010

Tea, ja mám zoznam na alter výbavičku 😀 http://vnimavetehotenstvo.sk/priprava-vybavicky...
a tých klasických je milión a väčšinou je tam kopec zbytočností http://www.dietaaja.sk/vybavicka.php

pipi1211
30. mar 2010

no ja tiez zatial nic neriesim, akurat kocik ale aj to uz mam na 100% vybrate a menit to uz nebudem a asi ho kupime tak v juny 🙂 a vybavicku tiez asi poriesim az vtedy... kamosky mi maju doniest dake vecicky a potom poriesim co este nemam a do tyzna je vybava nakupena 😀 takze si davame nacas... zatoked som cakala momo to uz v tretom mesiaci som nakupovala 😀 😀 😀 😀 😀

marija
30. mar 2010

mata ja ti neporadim, kociky nesledujem uz asi dva roky 😀 my sme pred 3mi rokmi kupili malej tento a bola som spokojna s nim, takze aj male budem v nom vozit nech sa donici 😎 len nas nie je zelenkavy, ale slabunko modry 😉

marija
30. mar 2010

ale ten co tam mas je pekny 😀

mata1001
30. mar 2010

marija nam sa tento velmi paci,len sa bojim ze ta vanicka je mala.no a som si vedoma ze zimu 2011 uz sa do vanicky mimco nezmesti ☹

bihan
30. mar 2010

zimu 2011? veď to bude mať 1,5r, to vo vaničke určite byť nebude chcieť 😀

Pipi, ja som pri Sáre začala nakupovať ešte pred otehotnením 😀 Teda prvý darček sme dostali pre šťastie a ke´d boli dve paličky, tak som pomaly začala 😀 Mne vyhovuje viac označovanie podľa veku a tým som sa riadila, nie cm.
No a kočík som mala kúpený na začiatku piateho mesiaca, teraz ešte trošku počkám a objednám niekedy v máji.

marija
30. mar 2010

Mata ja som mala malu vo vanicke tak do tych max 6 mesiacov (mozno aj menej kto by si to tak presne pamatal) a ked uz sedela sama, bola v sportovej casti, ta sa dala dat do lahu 😉 cize som nemala problem s tym, ze by jej ta vanicka bola mala, nestihla 😀

denisocka
30. mar 2010

baby,nmne je dnes neskutočne zle. včera od poobedia ma do noci bolela hlava a dnes som uplne taka,no neskutočna slabosť v nohách aj rukách,ranajky som bola vykotiťdo wecka,nejak mi nesedeli na žlaudku,teda ma to tam tlačilo.tlak nemám vysoky,skor nízky. toto som fakt nezažila,teda možno ale aniekedy posledny mesiac. hadam to nebude teraz pravidelne tým,že ide leto,bo končím

marija
30. mar 2010

Bihan este najblizsi januar je zima a uz bude rok 2011 😀 a to budu mat deticky tych 5 az 6 mesiacov ak to spravne ratam 😉

pipi1211
30. mar 2010

no ja som kocik pre mala tiez mala uz v dakom 4-5mesiaci 😀 😀 😀 😀 😀 ja tie vecicky fakt zatial neriesim.... aj tak kedje to take prtave tak je to najma doma a potom mu dam kazdu vec raz dvakrat na seba a uz to bude male

marija
30. mar 2010

fuha Deni, ja som taketo stavy nemala ani raz a pri ziadnom tehu. Klop, klop, klop, snad ani mat nebudem. A pijes vela?

denisocka
30. mar 2010

ja ani neviem čím to je,asi tlakom. bežne mám 125/85 ... a dnes 110/60 -kokos, to je sila a to už po káve, aj vonku je takto všeliako a ja som taka meteosenzitivna. neviem či ma včera neporažovalo lebo išiel spln

rubinka
30. mar 2010

Ahojte, vidím, že riešite kočíky, ja som rada, že mám ten svoj už doma. My máme vnútorný rozmer vaničky 83,5cm takže dosť veľká 🙂

Včera som si konečne kúpila tehotenské nohavice, také tenšie už na teplé dni. sa teším, že mám s tým pokoj 😀

denisocka
30. mar 2010

rubi a ty máš aky kočár

rubinka
30. mar 2010

Cam cortina X 3 Tris, mám ho v albume 🙂

evitkamalicka
30. mar 2010

my mame bexu a ta ma vnutro 78cm

nikitka231
30. mar 2010

deni ja mavam tlak 80/40 rano ...sa aj sestricky smeju v poradni zeby z postele nevstali...a kolapsove stavy do toho su normalne 😒 tkaze tlak uz neriesim 😉
inak som sa chcela opytat,idete do kocika kupovat aj zavinovacku??to mi vravela pani v obchode ze treba...cim som si nie ista..si neviem predstavit ze v auguste bude 30 stup a ja budem mat maleho este v zavinovacke ved to je blud...nie?? 😕 😕 😕

evitkamalicka
30. mar 2010

ja v lete zavinovacku do kocika urcite nie a ani doma nebudem pouzivat

mata1001
30. mar 2010

nikitka dobra otazka na tu zavinovacku,aj jaby som chcela odpoved na toto.a v com beriete domov z porodnice babatka???ked bude vonku 35stup.tak im date tenku ciapocku?ci netreba?ja vobec neviem...

nikitka231
30. mar 2010

co sa tyka vanicky som skusala zistovat a preto sme kupili aj ten nas PALEX... sa mi zdala v celku najvacsia vanicka.....(výška vaničky 20 cm vnút. šírka vaničky - 34 cm vnút. dĺžka vaničky - 83 cm)

evitkamalicka
30. mar 2010

mata ja skor rozmyslam nad niecim ako klobucik alebo nieco take

mata1001
30. mar 2010

a evi das mu kratkorukavove body ci s dlhymi rukavmi?ale zevraj z porodnice musis vyniest v zavnovacke a myslim ze je to aj pre mimco bezpecnejsie aspon prve dni aby bol v nej,nie?

didulka85
30. mar 2010

Ja som kupila zavinovacku, ale tiez sa mi zda zbytocne davat do toho v teple dieta...
Mohla by poradit nejaka skusena mamicka.

rubinka
30. mar 2010

Niki my máme také isté rozmery aspoň čo sa týka šírky a dĺžky 😉
Ja dám malému určite nejakú tenšiu čiapočku, podľa mňa v takej tenkej by mu nemalo byť horúco.

bihan
30. mar 2010

Nikitka, tedy v obchode ťa ešte často budú presviedčať, že je milión vecí, ktoré "zaručene" treba 😀 Sú za to platené 😝

Máme takú rýchlozavinku do autosedačky od Red Castlu - darček od kamošky, na Sáru som ju vôbec nevyužila, teraz možno trošku predsa 😀
Inak rodiť budem u svokrovcov, tam je pomerne chladno, takže čiapočku určite a oblečko prispôsobím podmienkam.

evitkamalicka
30. mar 2010

mata to je hlupost, nic nemusis, ani Adamka sme neniesli z porodnice v zavinovacke, ale v autosedacke 😉

nikitka231
30. mar 2010

ja tiez nad klobucikom co je aj na uska ako ciapku..maly bol decembrovy tak som z toho trosku zmetena....co treba a co nie...
a este mam otazku..vsetky maminy tu budete mat klasicke drevene postielky??,my sme v Nemecku kupovali od Fishera polohovatelnu postielku ale cestovnu ...kvoli nasmu cestovaniu ale teraz ked ostanem doma tak ju mozem podla vas pouzivat aj nastalo??do niekolkych kg??je polohovatelna ma kolotoc a je aj stabilna dostatcne... 😉 ci mam tuto predat a kupit klasicku postielku??co myslite?

evitkamalicka
30. mar 2010

nikitka podla mna ju mozes kludne pouzivat, vela mamiciek drevene postielky nema

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre