♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
14. apr 2010

A preco pada kocik?

kamajka
14. apr 2010

čaute, pekné ráno.... som sa tu už včera neukázala, lebo som ako stará žena, strašne ma kríže boleli, len som aukala celý deň, ani ležať ani sedieť ani nič ☹ , a na ľavej strane neviem či panvová kosť či čo, no len som krivkala......

marija super že už je malá doma, ta si to pekne užívajte a nech je už len zdravučká 🙂

Miška tú postieľku ti záááávidííííííím 🙂 takú krásnu som ešte ani nevidela, to so všetkým ako je na obrázku ťa vyšla 75e???
ak áno tak mám čo ľutovať, ja mám klasiku z obchodu za 85e, a o ničooooom, no keby som bola vedela, že na nete sa takéto nádherné veci dajú kúpiť, tak do obchodu už ani nepáchnem.....

Všetkým čo idú do poradne, na sono a na glu.test držím palce 🙂

My dnes ideme so synom na chirurgiu na kontrolu, tak som zvedavá, či mu dajú sadru alebo čo...

Včera u nás hlásili v rozhlase, že máme znečistené ovzdušie či čo, a že to zasahuje horné dých.cesty, že môžeme kašľať, kýchať a dostať zápal očných spojiviek, no a malá má oči červené od včera, zbehneme aj k detskej nech nás na očné vypíše, vraj v rámci svojich možností nemáme úriť drevom a chodiť autami, super nariadenie čo? 😀

evanns
14. apr 2010

Dobre ranko,
ja som vcera do polnoci hladala na nete postielku a lepsiu cenu za novu postielku ako ma Miska sa hadam ani neda najst 😎 tiez sa mi velmi paci...
Kamajka v KE prsi jedna radost, tak hadam zmyje aj to znecistenie...lebo ja inak ako autom uz nevladzem chodit 😝
Prajem Vam uspesny dnik!!!

tretulka
14. apr 2010

ahojte
micha, krasna postielka, tam sa bude spinkat 😵
abbey, krasny kocik, ja som si uz vybrala cerveny kombinovany s ciernou, aj ked nevieme, ci budeme mat dievcatko 🙂 , teda dufam, ze mi ho nikto nevyfukne, nasla som ho na webe
bihan, Ty vzdy vymaknes skvele veci 🙂

denisocka
14. apr 2010

miška,na maily maš navod na Angelcare - kto ešte chce ,pšlite mi žiadosť na mail forcepska@gmail.com

dnes šiekl maly už do svokry,vonku je hrozne,leje vkuse. ja dnes periem,nemožem ležať,alebo sa to samo neoperie,takže to povešiam len v izbe na sušiak ,tak si chcem spraviť domace hranolky. ak budem vladať sedieť a škrobať zemiaky

evitkamalicka
14. apr 2010

dobre ranko

maculienka123
14. apr 2010

deni ta alchemilka,co ja viem,ze v tehu sa nemoze.je to dobre na zdrave zenske organy,ja som ju pila ked som nebola tehu 🙂

denisocka
14. apr 2010

ale niekde pišu že sa moze,aj baby bylinkarky ju radia 😖

denisocka
14. apr 2010

našla som si polohu ako ležať a byť za pc 😀 😀 😀

bihan
14. apr 2010

Deni, ja som tiež myslela, že alchemilka by sa v tehu nemala.

A kočík nepadá, len moja milovaná tyrkysová farba 😀 MM ma už nalamoval na fialovú, tak asi bude taký.

Inak bré ránko som zabudla zaželať. my máme dnes s MM tretie výročie.. a sadnem ráno do auta a rovno na mňa z rádia "skočila" naša pesnička 😵

maculienka123
14. apr 2010

ja som mame ukradla hupacie kreslo kym neporodim,no super mi je na nom.

je mi zas takzo od zaludka,mne to tusim neprejde.

januliatko1985
14. apr 2010

dobre ranko, aj ja som pila alchemilku pred tehu na upravenie cyklu, a dakde som citala, ze v tehu sa nemoze,hmmm...
tu leje jak z krhly uz od vcera vecera, hrozne pocasie 😖

michaela80
14. apr 2010

kamajka cisto postielka vysla tolko a tamto ako baldachyn hniezdo, obliecky ,kapsy atd...mam z http://www.pampyshop.com/detail.php?zbozi=1918556

no ja mam dnes maleho doma, ze ho hlava boli a mrka ...no a rano som sa dozvedela ze dedko to v noci vzdal a v piatok mame pohreb.... presne po troch tyzdnoch co mu prislo zle a vzali ho do nemocnice...svinsky nador... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ este pred mesiacom bol plny energie...
nasi ma asi "zabiju" ked zistie ze planujem ist max do kostola na rozlucku...cintorin asi vynecham... necitim sa na to...

denisocka
14. apr 2010

vidibihan,že dnes si nejaka šťastna,tak všetko naj do dalších rokov

denisocka
14. apr 2010

miška,uprimnu sustrasť

januliatko1985
14. apr 2010

uprimnu sustrast miska, zivot je uz taky ☹

bihan
14. apr 2010

Miška, uprimnú sústrasť.. aspoň dedko dlho netrpel 😔

michaela80
14. apr 2010

Dakujem
Len je to sok, lebo to bol velmi rychly spad, pred 19 dnami nemal ziadny nador a teraz posledne vysetrenie ukazali ze nador na slinivke neoperovatelny....
no nic idem sa vyvetrat...idem pozriet do sekaca trosku sa rozptylit a kupit si nieco cierne na seba do coho sa zmestim...

pipi1211
14. apr 2010

ahojte baby!

misi uprimnu sustrast ☹ my sme si prednedavnom prezili nieco podobne tak sa drz a ci pojdes ci nie, druhym to moze byt jedno. zalezi na tvojom stave a rozhodnuti na co sa citis a na co nie, uvidis vsetci to pochopia....

nas uz stvrty den trapi, ze vraj alergia. momo sopli, kasle a aj slzy jej tiekli no to uz je ok. ale zato ja som zasa pekne na priedusky ochorela 😒 musim si ist do lekarne daco kupit 😒

inak malu nam prijali do skolky presne tam kde sme chceli 😀 😀 😀 😀 😀 tak od septembra mame doma skolkarku 😀 😀 😀 😀

denisocka
14. apr 2010

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8325524&tab=2 ja mam takuto odavačku a som bola spokojná

denisocka
14. apr 2010

😀 konečne som pochopila bihan,čo si vydražila http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7430952&tab=0

marija
14. apr 2010

Pipi a malu ti vzali do skolky aj napriek tomu, ze budes mat druhe mimi? A kde presne? Ako ja sa len zaujimam zo zvedavosti, mne malu do skolky nepustia lekari a po tom co zazivame by som ju tam ani ja dobrovolne nedala, len ma to zaujima 😀

marija
14. apr 2010

Miska uprimnu sustrast 😔

pipi1211
14. apr 2010

no nik nevie ze som tehotna 🙂 aj dnes sa este pokusim zamaskovat brusko sirokou bundou nech mi to nezrusia lebo si tam idem pre to potvrdenie..... keby vedeli tak asi mame smolu

bihan
14. apr 2010

Deni 😀 jj, tie nové sa mi nepáčia.. veľmi tmavé na môj vkus... tie farebné stoja ešte viac 😠 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6271513&tab=6

marija
14. apr 2010

Pipi aha 😝 no dobre si to vymyslela, len aby ti na to fakt neprisli lebo co mam kamosky tak vsetky co maju dve deticky a to druhe starsie musia ich mat doma, lebo maju doma aj mladsie... blby system. Jedine sukromna skolka, ale to su take palky, ze dovidopo 😠

denisocka
14. apr 2010

http://www.amazon.co.uk/TOMMEE-TIPPEE-CLOSER-FE... zvažujem toto,alebo avent tu zakladnu sadu za 14lb

bihan
14. apr 2010

Pipi, to si nevypĺňala do dotazníka, či nastupuješ do práce alebo ostávaš doma? 😕 Nič v zlom, ale mne to príde trochu nefér oproti ostatným maminám, ktoré potrebujú nastúpiť do práce a miesto v škôlke nemajú. 😕

pipi1211
14. apr 2010

no ved budem mat na sebe bundu a to si riaditelka nevsimne a v septembri ma uz predsa nevyhodi 😀 😀 😀 😀 a ked bude treba este daco poriesit v auguste tak poslem muza 😀 😀 😀 😀 sme s nimi vypiekli ale nech sa na mna nik nehneva ved mala by sa somou doma zblaznila ona deti miluje a so mnou sa iba nudi, kazdy den mi hovori ze uz chce ist do skolky....

pipi1211
14. apr 2010

nie bihan, ziadost som si mala uobit sama a podla seba a nemalo tam byt nic o zamestnani.... iba ze ziadame o prijatie a meno s adresou... ziadne dotazniky ani nic podobne 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre