♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kamajka
14. apr 2010

tak už sme späť od doktorov, malý dostal sadru a bežíme na bus lebo u nás na očnom majú dovolenku,
tak teraz po tom daždi 25km som zvedavá kedy domov dojdeme...... 😖 ale radšej ako niečo zanedbať,
už si pripadám že mám doma nemocnicu................ furt je dačo tým drobcom..

Miša úprimnú sústrasť ☹, mne stará umrela min.rok v októbri, bolo to veľmi ťažké lebo ona sa o nás starala keď sme boli so sestrami malé.

Bežím žienky držte sa....

bihan
14. apr 2010

hm.. tak to je ich debilný systém... viem, že v čechách väčšinou vypĺňajú dotazník s týmito info...vo Fr našťastie so škôlkami väčšinou problém nie je.

nikitka231
14. apr 2010

no koceny..tak ja som vcera pri telke mala zachvat smiechu..maly sa mi tak ritkou vypucil ze som mala zdeformovane brucho...normalne hrca ako velky grep 😀 😀 😀

kamajka
14. apr 2010

Sorry, nie Miša, ale Miška...vynecháva mi to k stále...

kamajka
14. apr 2010

vraj stará...... starká... vrrrrr porazí ma z tejto klávesnice 😠

už fakt letím potom vás dočítam

denisocka
14. apr 2010

bihan,daj link na dajaku chlapčensku na ebayi

pipi1211
14. apr 2010

keby som musela daco vyplnovat tak samozrejme nebudem klamat ale pri podavani ziadosti mi este brusko netrcalo no a teraz uz ked nam volali ze nas prijali tak nebudem radsej provokovat a brusko schovam! 🙂

denisocka
14. apr 2010

baby,čo je lešpie,mať 2 male a 2 velke http://www.amazon.co.uk/SCD234-07-Avent-Newborn... alebo rovno 4 velke http://www.amazon.co.uk/Philips-AVENT-Airflex-F... ... a chcela by som potom aj toto http://www.amazon.co.uk/Philips-AVENT-SCD150-60... ale tie avent možno vojdu do termo obalu z tommee tippee a tam je za 8lb 2ks 😒

nikitka231
14. apr 2010

deni ja som kupila rovno velke..vsak sa to da odmerat na kazdej tak do velkej das len polovicku nie??a viac vyuzijes velke aj neskor ako 2 male a 2 velke 😉
ja som kupila vsetky velke aventacke aj s cumlami

evitkamalicka
14. apr 2010

aj ja mam velke, ale tommee tippee este po Adamkovi my ostali 2 nepouzite

denisocka
14. apr 2010

teraz si kupila? odkial? a tie cumle nemaju velke diery?

bihan
14. apr 2010

Deni, tiež si myslím, že dve veľké na začiatok bohato stačia 😀

denisocka
14. apr 2010

😀 mne sa tie TT nelubia,ten tvar je divoký a ceny za cumle / prekladaž mi prekladá že "struky" su desne

denisocka
14. apr 2010

nie bihan,tak chcem sadu,bud 4velke,alebo 2male a 2velke

evitkamalicka
14. apr 2010

denis ja mam TT z ebay za smiesnu cenu 😉

evitkamalicka
14. apr 2010

teraz som si kupila aj odsavacku TT

denisocka
14. apr 2010

no daj tu smiešnu cenu ... ma provokujete s tým ebayom 😔

denisocka
14. apr 2010
evitkamalicka
14. apr 2010

vtedy to bolo 8 libier aj s postovnym za 2 flase s cumlami

denisocka
14. apr 2010

idem sa natiahnuť, počasie je na hovno

snehulienka24
14. apr 2010

no u nas je takto hnusne uz treti den, kurnik....

evitkamalicka
14. apr 2010

snehulienka aj u nas 😅

nikitka231
14. apr 2010

deni kup si 4 velke 😉

nikitka231
14. apr 2010

ako to funguje na tom ebay ??potom to poslu v pohode na SK??ci ako ?

denisocka
14. apr 2010

A tie velke maju cumle aj pre mimi od narodenia?ale to nesu sklenene?

evitkamalicka
14. apr 2010

nikitka musis pozerat ktory predajca posiela na SK

bihan
14. apr 2010

Deni a 2 veľké nie je sada 😅 Podľa mňa je pre dojčené dieťa 2ks až až.... pre Sáru som používala len jednu, keď sa odstavila, ale tak to je tvoja vec 😉
No a linky by som ti na chlapčenský fusak mohla dať, ale to sú väčšinou nové a stoja zhruba rovnako ako na Slovensku (rozdiel možno 10 libier), ale toto som si vydražila a tých ponúk tam veľa nie je.. treba sledovať 🙂

Nikitka, ja kupujem v drvivej väčšine prípadov na britskom ebay a nechávam si to posielať do francúzska...zatiaľ sa mi len raz stalo, že ženská bola totálne neschopná mi nahodiť normálnu cenu poštovného a ja som ju nekontaktovala pred koncom aukcie, tak som si to nechala poslať sestre, ale inak je to vždy otázka dohody predávajúceho a kupujúceho.

nikitka231
14. apr 2010

deni aventi nie su sklene a ja co som kupila velke v baleni tak tam bol cumel cislo 2,tak som si dokupila balenie cumlov 1,2,3 ked neminieme predam neskor...je blbost kupovat mensie...a inak tie co som kupila ja maju uz take nadhnednute sklo ked sa pozries do svetla su priesvitne...zevraj to su nejake uz novsie protiplesnove ci ake...neviem 😕

marija
14. apr 2010

Baby prave som zistila, ake mam velke medzery v znalostiach flias 😀 netusim ani znacky ake su v kurze, teda z pocutia aj ano, viem, ze existuju TT alebo Avent, ale skusenost nulova... cisla dudlov to netusim co je a ci sklenene alebo umelohmotne chi 😀 nula bodov. Len si pamatam ked mala nechcela dudliky tak som skusala latexove, kaucukove, silikonove a potom som to vzdala.

Co sa tyka tych skolok, je smutne, ze tam nemoze chodit kazde dieta od 3 rokov. Ako mne neslo o to zbavit sa vlastneho dietata a poslat ho do skolky a mat pokoj, chcela som to hlavne kvoli malej, aby bola v kolektive, aby sa vyhrala... ked budem doma s malou malou uz sa s nou tolko nezahram... ako u nas nieje co riesit, nas do skolky nepustia, ale keby bola zdrava mrzelo by ma, ze nemoze byt so ssvojimi rovesnikmi len preto, ze ma surodenca... trocha diskriminacia. Ale to narazam na nas stat na nic ine.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre