♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
22. apr 2010

kde ste??? idem si spraviť hranolky , umyť riad,vyvesiť pradlo a dam si ten kludovy režim čo mam mať

evitkamalicka
22. apr 2010

deni teraz rano hranolky?

marija
22. apr 2010

DObre ranko 😉

Carmen 😀 no co uz, ale aspon uz vies co to bude. Kde su nejake fotecky?

Lucy no fotky nadherne, ste si to tam museli krasne uzit a to teplo a more, jaaaaaj 😀

Didu tak priprava v pohode, to je dobre. Kukla som brusko, no mas ho stale rovnako velke uz ti asi velmi od posledneho nenarastlo. Musim sa aj ja odfotit 😎

marija
22. apr 2010

Deni ze hranolky na ranajky 😀 no dobru chut kazdopadne 😉

marija
22. apr 2010

Inak dnes som sa vazila, uz mam 3,5kg plus. AKo ste na tom ostatne?

evitkamalicka
22. apr 2010

ja som mala na ranajky buchticky so slivkovym lekvarom 🙂

evitkamalicka
22. apr 2010

marija ja +3kg, takze si ma uz o pol kilecka predbehla

marija
22. apr 2010

Evitka zavidim, ze vies piect... vzdy mam rano chut na nejaky kolacik, ale som krepa do pecenia 😠

evitkamalicka
22. apr 2010

marija na tom nie je nic zlozite, vsak vsetky suroviny na kolacik len zmiesas a das piect

marija
22. apr 2010

no ved prave, je to take lahke a nikdy sa mi to nepodari...

evitkamalicka
22. apr 2010

ako to?

marija
22. apr 2010

no ja neviem... gulas mozem robit kazdykrat inak a vzdy je vyborny a mam na babobvku jeden recept, ktory robim stale a vzdy sa mi podari inak, alebo skor povedane nepodari tak ako tenkrat predtym...

evitkamalicka
22. apr 2010

a co sa ti nepodari? pripecie sa alebo co?

marija
22. apr 2010

no niekedy sa mi upecie za 45 minut, inokedy ani za hodinu a pol... toto nechapem. A vzdy chuti inak 😀

marija
22. apr 2010

moje brusko teraz som odfotila 24+6

evitkamalicka
22. apr 2010

marija krasne malinke brusko

marija
22. apr 2010

mne sa zda, ze konecne aspon trocha narastlo 😝

dakujem Evitka 😉

rubinka
22. apr 2010

Dobré ránko 🙂 Tak som si trošku pospala lebo v noci ani oka zažmúriť. 😕

Carmenn nebud smutná, hlavne že je bábo zdravé, ďalšie môže byť dievčatko 😉 A hod nejaké fotos hm?

Didulka a Marija pekné brušká. 🙂

marija
22. apr 2010

Ahoj Rubinka, no este ze si mozes pospat 😉 mne mala neda a to som boal cikat v noci asi 3krat 😖 a potom vzdy problem zaspat.

Rubi a vy este neviete pohlavie?

rubinka
22. apr 2010

No mne tiež malé nedalo spať na wc som bola aspoň 5-6 krát a kopalo celú noc 😀 No a potom sa už zaspať nedá, celú noc som sa len prehadzovala tak aspoň nadránom som pospala tie tri hodky. Inak bieda a to mám už pekných pár týždnov takto, že behám na wc a potom neviem spať.

Pohlavie ešte nevieme, musíme ešte 2 týždne vydržať 😉

marija
22. apr 2010

Rubi ja to mam takto uz vyse dvoch rokov 😝 zacalo to ked som bola tehu s malou, a je to tak doteraz, ze v noci nespim... najprv kvoli tomu, ze sa budila mala a teraz zas kvoli tomu, ze som opat tehotna 😎 a idete na 3D?

evitkamalicka
22. apr 2010

mne to cikanie ustalo a uz vyse tyzdna v noci nechodim vobec cikat

nikitka231
22. apr 2010

dobre ranko 😉
☹ kocky mne bolo vcera tak zle ...rybky v paradajkovej omacky nesadli ..som az plakala na tom wc...brrrrr.....aj vam obcas nieco nesadne ??? 😖

nikitka231
22. apr 2010

ozaj kocky este mam otazku ...sa mi teraz aspon tyzden stava ze vzdy ked si sadnem ale bo vstanem tak sa ako keby pocikam ale moc to nie je ale taka cista tekutina...aj ked mam prazdny mechur... 😕 mate to aj vy?,

marija
22. apr 2010

Nikitka ani jedno sa mi este nestalo. Teda vacsinou mi vsetko sadne a ked nesadne tak len do takej miery ze mi je tazko na zaludku ale nezvracam ;) a cista tekutina tiez neunika... ja neporadim 😒

rubinka
22. apr 2010

Marija hej na 3D 🙂

Niki mne nesadol včera citrón som si tak prekyslila žalúdok že až, možno aj preto sa mi nedalo spať, bo záha pálila jak čert. 😒

marija
22. apr 2010

rubi a to si jedla citron? 😕

marija
22. apr 2010

Rubi tak som zvedava na fotecky 😉 my sme uz mohli mat keby sa princezna neskryvala. Nevadi o tyzden sa nam uz snad ukaze.

rubinka
22. apr 2010

Hej no ja stále do seba hádžem nejaké ovocie a zeleninu a teraz v tehu mi dosť chutil citrón, no ale včera mi to nejako nesadlo 😀

marija
22. apr 2010

Ja mozem citron jedine ak v zime v caji 😀 ale inak kazdy den musima spon 2 jablka, tych sa neviem dojest a plus dozne salaty, ci hlavkovy alebo kuceravy je uplne jedno. Si uz ako kralik pripadam 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre