♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

snehulienka24
5. máj 2010

no evit, konecne to uz vies ;) a teda nakupna horucka bude, ci nie? 😝
inak nasli ste to centrum v pohode?

evitkamalicka
5. máj 2010

snehulienka, jasne ze bude 🙂 a nasli sme to rychlo

peta131
5. máj 2010

evi 😵 aspon adamko bude mat partaka 😵

snehulienka24
5. máj 2010

oliver bol aj moj vyber keby to bol chalos, ale tak mozno druhe 🙂)))

peta131
5. máj 2010

mne sa oliver veeelmi paci len jedine coho sa bojim aby mu nehovorili olino 😝

evitkamalicka
5. máj 2010

snehulienka, len aby druhe nebolo dievcatko 😅

evitkamalicka
5. máj 2010

heh a bude mat meniny 7.7. vtedy ked moj ocino narodeniny

snehulienka24
5. máj 2010

ozi peti, diky za info o postielke..... musim ju ist aj tak sama asi niekam omrknut 😅

prave som spapala soju so zemiacikmi, ako dobre padne po masovom trojdni 😀

snehulienka24
5. máj 2010

ved toto evi.... 😅

peta131
5. máj 2010

snehu fakt je pekna 😉 ale jasne najlepsie je ist ju pozriet na zivo 🙂 ja ked som ju zbadala na nete tak to bola laska na prvy pohlad velmi sa mi ta postielocka lubila 😵

snehulienka24
5. máj 2010

peti no ved to ze aj mne sa velmi paci, len mm je nejaky neviem aky, ze je to tmave atd...inak maju k nej aj detsku izbicku, chutne je to 😵 mno nic, idem posurfovat nejaky obchod, uz som nasla ze v trnave je, viac by sa mi vsak hodila blava....

peta131
5. máj 2010

a zladila som mu tu postielocku tak ze mame macka na postielke do toho sme kupili mackove navliecky a este budeme mat aj mackovi kolotoc nad postielku 😀 len tie navlecky sme tiez kupili na tej vystave a omylom mi dali ine nez som ja chcela ale vsimla som si to az v aute na ceste domov ale je tam macko ale okolo neho su take pismenka a ruzove srdiecka 😅 tak nas maly bude mat ruzove srdiecka na navlieckach 😅

peta131
5. máj 2010

snehu neni tmava mne sa praveze ta farbena kombinacia velmi lubila 😵

evitkamalicka
5. máj 2010

jaaj a mame 933g

zuzana76
5. máj 2010

ahojte

evit, gratulujem k druhemu chlapakovi a moja teoria o tom,ze ak je prve dievca je aj druhe a ak je prve dieta chlapec, je aj druhy zvacsa, tak sa to potvrdzuje stale viac a viac, ako keby ti muzi vedeli robit len jedno pohlavie 😀

evitkamalicka
5. máj 2010

dakujem

miciatko
5. máj 2010

evitka gratulujem, krasne chlapcek . , zuzana u nas sa potvrdilo ze aj treti je chlapcek 😀

denisocka
5. máj 2010

Tak evi gratulujem,dvaja chalani je super.maly bude mat kamosa

nikitka231
5. máj 2010

evit gratulujem k Oliverkovi a mas supis mangela 😉 ....moj chcel tiez dievca aj ja ,ale cakame chlapca...uz je zmiereny 😀

evitkamalicka
5. máj 2010

dakujem kočky

januliatko1985
5. máj 2010

jeej, evitka, takze Oliveeer, blahozelam, budes mat teda troch chlapov doma, no supeeer 😉

januliatko1985
5. máj 2010

no len ja este stale neviem , pohlavie 😠 len nech je zdravucke, dnes kope o dusu, az neskutocne silno az to dakedy zaboli 🙄

michaela80
5. máj 2010

zuzi u mna tvoje teoria neplati..evit blabozelam k chlapcekovi a taktiez aj miciatku..
niki ty radsej lez lebo ked ta raz vezmu do nemocky kvoli otvaraniu sa tak von pojdes uz len s babetkom v naruci....ja som sa uz akosi zmierila s tym ze co ma caka a neminie...uz som na normalnej izbe ...je tu so mnou jedn aco sa otvara a je v 32 cize tiez do 36 tt tu ostava, takze kecame.....zase som na infuzkach potom soku ze ze ako dlho tu musim byt...zase zacalo tvrdnut brusko..

zuzana76
5. máj 2010

miska, no ved samozrejme su aj nejake vynimky 😀

peta131
5. máj 2010

baby mozu sa v tehotenstve jest hriby? 😕
lebo sme boli s mm na majovkach a nasli sme plnu igelitku tak idem robit prazenicku...polievku hribovu som robila cez vikend z tej som si dala ale neviem ci sa moze aj prazenica hribova 😕

zuzana76
5. máj 2010

peta, myslim,ze mozu, ja som sice jedla len dubaky trochu v omacke a kuriatka a sampinony, ale podla mna sa mozu

marija
5. máj 2010

Ahoj kocky. Som spat!

Evitka, chlapcek? No super 😉 blahozelame a krasna vaha!

Mne dal lekar listok k cievnemu chirurgovi, ze vraj samotne krcove zily niesu nebezpecne, ale ze vraj je divne, ze sa mi to vytvorilo zo dna na den a hned tak aj navrela ta zila. No ja sa do toho nevyznam, ako... a ze to co ma boli hore na sitie je pravdepodobne tiez krcova zila, ale ze vraj zily krcove boliet nemaju ak bolia je zle... tak preto ma poslal aj k tomu cievnemu, musim sa objednat. Zajtra rano mam ist aj na krvne, neviem ako sa to uz presne vola, ale robi sa tam aj ta zrazanlivost a vsetko.

A este mi predpisal zelezo az do porodu lebo mi klesol hemoglobin, plus nejaky hematokrit, plus stupli trombocity? Ja ani neviem co vsetko sa v tych skratkach nevyznam 😀 ale nic kriticke 😉

marija
5. máj 2010

a cukrovka v poriadku 😉

miciatko
5. máj 2010

no aspon marija vies co a ako lepsie ako nevediet, vsak ??
, este dida nech sa ohlasi ako dopadla . ..

marija
5. máj 2010

Miciatko no to hej, aj ked este stale neviem ci je to nieco vaznejsie alebo len esteticka zalezitost... najlepsie na tom je to, ze ani neviem kde k tomu cievnemu mam ist 😀

Na didu som aj ja zvedava...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre