♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

marija
10. máj 2010

Niki u nas tiez tak, zobrali krv zo zily, potom som vypila glukozu. O dve hodiny mi vzali krv z prsta a ocikala som taky papierik a ten papierik som tusim ocikala aj na zaciatku tohto procesu 😀

marija
10. máj 2010

A ano dve hodiny som tam musela sediet.

anxuska
10. máj 2010

Ahoj, tak som trochu počítala, ja mám termín podla sona v 12 na 31.7, podla PM na 2.8, podla sona v 16t na 3.8, podla ovulácie na 5.8, no a Fedor sa narodil 19 dní pred termínom.
mne testy na cukrovku robili tak, že ma pichli na lačno, potom som vypila vodu, šla som domov a o dve hodky sa vrátila a pichli ma druhý krát...

biba12
10. máj 2010

Macu ja som rodila 2 dni pred terminom. Ale maminka hovori, ze ja som sa narodila presne na vypocitany TP - 12.1. Ja idem na tu glukozu 18.5. a medzitym este musim absolvovat EKG,ze povinne povedala mudr. Tusim som tam bola aj ked som cakala Andrejka.
A zajtra idem na Kramare na kontralu kvoli ty mhodnotam postrannych mozg.komor. Snad to bude v poriadku a ja si v sobotu uzijem svagrovu svadbu bez stresov. Inak kupit saty na tehulu, je fakt super. asi v 10-tich som vyzerala ako cukrova babika a zmrzlinovy kormutok v jednom. MAm brusko strasne dopredu , do bokov nic, zozadu ani nevidno ze som tehu..Tak mi vsetk ysaty tak smiesne stali.
Tusim som slubila Deniske, ze ich odfotim. Len ked ja som pri PC tak malo, a ked pride z roboty domov muz, tak robi rozpocty, odpisuje zakaznikom a ja sa tam uz nedostanem. A Andy spi poobede hodinu a to sa tesim, ked napisem par viet a vylozim nohy a nerobim nic. Tak snad tam dam nejake svadobne foto, nech to je uz komplet aj s ucesom a botami.

rubinka
10. máj 2010

Ahojte ja len na skok že ako som dnes dopadla. Vyzerá to so mnou nádejne, ked videla moje výsledky tak sestrička povedala že som nemala tak neskoro pred odberom jesť že to bude asi z toho.Ona to na cukrovku nevidela. Takže v stredu idem na odber nalačno, potom sa mám najesť a hodinu na to vezmú zase krv. Dali mi aj preventívne dietu že vyhýbať sa sacharidom, takže celkom pohoda. Výsledky budú potom vo štvrtok.

discovery8080
10. máj 2010

ahojte babulky neviete mi poradit ohladne dovolenky pred materskou?? V auguste mam termin, cize okolo začiatkom jula by som mala ist na matersku a pred tym si chcem vycerpat dovolenku, mam 20 dni dovolenky, ale uctovnicka mi povedala ze si mozem vyčerpat len polovicu, cize narok mam na 10 dni, je to pravda???
ma to mrzi, uz som chcela byt v juni doma, a teraz toto ☹ je to nespravodliveeeee ☹(((((((((((((((((((((

captainka
10. máj 2010

discovery to nechapem preco ti povedala ze mas narok na polovicu 😠 😠 😠 to je nejaka blbost, ved mas narok na vsetky dni...

denisocka
10. máj 2010

disco,možno to je pravda,kedže sa ti 10dni vypočíta z prvej polovice roka,čiže polovica ale zas druhu budeš moc vyčerpať potom

lucy1990
10. máj 2010

Ahojte babulky, kde ste vsetky? 🙂

januliatko1985
10. máj 2010

dnes je tu nejak mrtvo.....co ste robili cely den baby? ja som poobede zehlila a potom som zlahla k telke a zaspala, a potom uz mm prisiel, tak som sa mu venovala. 🙂

didulka85
10. máj 2010

Ja som varila muzovi gulas, potom ma prisiel pozriet otec, odniesla som mm gulas, poslala som zmluvy na odber pupocnikovej krvi a navstivila galanteriu...
Zacala som si spisovat veci, co este potrebujem... Do porodnice a pre malu.

evitkamalicka
10. máj 2010

ja som si prave dnes chystala veci do porodnice len tak do maleho buducej postielky, aby som vedela, ze co mi este chyba, ale uz toho vela nie je, mam skoro vsetko

didulka85
10. máj 2010

Veci do porodnice uz mam nachystane... Este potrebujem jednu kosielku a sterilizovat odsavacku a dudlik.... Oblecko pre malu este nemam oprate ani ozehlene... Nema mi kto kupit prasok. Sama sa s tym nechcem natahovat a je mi blbe prosit manzelovych kamaratov. Aj ked sa mi ponukli...

evitkamalicka
10. máj 2010

ja uz mam aj vyprate a aj ozehlene

annase
10. máj 2010

Ahojte tiež mám termín v auguste občas sem k vám chodím mrk ale neni moc času na písanie tak vždy len prebehnem chcela by som sa spýtat či vám na poradni meraju aj SF mne dnes bolo povedané že mám o 2 týždne večšie ako by malo byt neviete nestretla ste sa s tým niektorá

didulka85
10. máj 2010

Annase co je to SF?
Mne v poradni nic nemeraju.

evitkamalicka
10. máj 2010

asi mysli sponu alebo teda fundus odborne povedane, mne to merali na tejto poradni a teraz uz budu na kazdej....to je vlastne velkost bruska po maternicu

annase
10. máj 2010

hej hej ano presne to som myslela krajčírskym metrom meraju velkost od spodu bruška po vrch maternice značia to aj do knižky

carmenn323
10. máj 2010

Ahojte tak mne je dnes akosi tazko od zaludka,ziedla som na obed spenatik s hranolkami a vajcom a je mi tazko 😝 chcela som poupratovat no bola som rada ze som povesila pradlo 😖 Inak vy ako?

evitkamalicka
10. máj 2010

ja som mala tiez teraz viac, ale to nevadi, mozno aj preto ze mi ostalo nejake to brusko z predosleho tehu

evitkamalicka
10. máj 2010

a sadielko to tiez napr. dost skresluje

annase
10. máj 2010

len to že minule som mala v norme teda presne to sedelo a teraz sa akosi rýchlo zvečilo dr ma natrašil že to nabuduce pozrie z utz či tam náhodou niesu dve myslíte že je možné žeby si to doteraz nevšimol že su tam dve a nie jedno

evitkamalicka
10. máj 2010

annase podla mna z toho robi zbytocne len bububu

didulka85
10. máj 2010

Annase keby si tam mala dve, tak by si to snad uz vsimli... 😀

lucy1990
10. máj 2010

Tak ja som sa tusim prvykrat za toto tehotenstvo pochytila s mm 😠 riadne ma vytocil, aj ked by som za normalnych okolnosti asi inak reagovala 😒 som nejaka precitlivena 😔

lucy1990
10. máj 2010

Musim sa nejako vyventilovat, tak asi zacnem prat vecicky pre malinku...len musim popozerat na kolkatke to mam prat, co myslite, ked su farebne, na 30 alebo 40?

evitkamalicka
10. máj 2010

ja periem farebne na 40

lucy1990
10. máj 2010

Diky evitka, a davas aj avivaz, alebo radsej nie? Ja mam kupenu Lovelu a nejaky Splendid z rakuska...a na Lovele je napisana 30tka....

evitkamalicka
10. máj 2010

ano davam, Lovela ti na nizkej teplote nevyperie, zle sa rozpusta ak mas klasicky prasok

lucy1990
10. máj 2010

Tato Lovela je tekuty praci prasok, takze hadam v tom nebude problem, ale dam radsej 40tku, a avivaz davas hocijaku? Lebo my mame doma zrovna Silan Perfume pearls a je dost silny 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre