♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

marija
14. máj 2010

Deni no aspon nieco pozitivne na dnesny den, po tom vcerajsom si to zasluzis 😉

Evi ahoj.

evitkamalicka
14. máj 2010

jaaj baby ked tu citam ake mate vsetky problemy, to je des, ja len dufam, ze sa mi ta preeklampsia vyhne

denisocka
14. máj 2010

to hej evi,sa tu usmievam jakeby som vyhrala športku. ja som aj hovorila, nič nechcem len nech je krček OK, zapal zvladneme hadam s atb ked sa ináč neda

zeytin
14. máj 2010

ahojte... ako citam, tak je nejake blbe obdobie... kazdy tu ma strasne vela problemov... Nebojte sa, po dazdi vzdy vyjde slniecko 😉 Drzim vam vsetkym palce!!! Ja mam tiez taky - v porovnani s vasimi problemami - iba malicky problem.... Dnes idem na skusku. Vcera rano som dostala 26 otazok a viem mozno tak 3 z nich. Je mi uplne strasne, lebo sa mi ju nechce opakovat. Som vystresovana tak, ze aj mala mi dava v brusku pokoj a nekope... ☹ ☹ ☹ Hrozne tazko sa mi uci, na nic sa neviem sustredit a nic si nazapamatam.... A od dnes mam skusku kazdy tyzden... to je katastrofa !!! A este to mam aj s bonusom - zajtra k nam pride svokrusa na obed 😅

denisocka
14. máj 2010

zeyt /bože maš to meno ťažke/ ja obdivujem každu študujucu maminu, ja som sa na školu vybodla už pri čakani šimona ... a teraz ma prijali zas a ja zas tehotna tak dovi dopo. sice ma 1ročnik urobeny,ale som sa nato vykašlala,ked nam zrušili detaš. v Levoči, do Rbk sa mi tedea dochadzať nechce a ešte na krestansku univerzitu 😀

marija
14. máj 2010

Zeytin a ty co studujes? Drzim palce... mam to este sama v zivej pamati... v piataku v zimnom semestri kopa skusok, ja v 8 mesiaci a prve statnice koncom januara a ja 6.1 rodila 😀 som prisla na statnice a nevedela som si sadnut, celu cestu autom do NR som sa dokazala sustredit akurad tak na bolest po siti, mala 3tyzdnova somnou v aute... popritom pisat diplomovku... som si vravela, ze ak zvladnem toto tak uz vsetko 😀 😎

ikulka
14. máj 2010

Ahojte kočky jooj čítam že samé problémy sa na nás nejako valia bože nch je tomu už koniec...deni no ty to máš pestré, držkaj sa....hlavne nech lieky rýchlo zaberu
marija no ja som sa tomu detralexu zrejme vyhnuť nemohla lebo na nohách mám až také hrče, čo mám také žily dr len zalomil rukami, ked ma videl, a že sa mi nesmu dostať do panvy to by bolo zle...tak asi preto...tei punčochy ešte nemám mi ich objednali ale vraj sa nejak ťažko obliekaju tak som zvedavá či to zvládnem...a ak to nezabere posledný mesiac pred porodom si budem pichať injekcie do brucha....

zuzannas
14. máj 2010

Marija, ja sa chystam chodit na tehotenske cvicenia na Kramare..uz sa tam chystam zavolat par dni..diky ze si spomenula.. 😉 A kam budes presne chodit ty??

tretulka
14. máj 2010

ahojte, deni to mi je luto, drzim palce, nech sa das co najskor do poriadku, ale aspon ten krcok ze drzi 😉
marija, drzkajte sa, nech uz ta choroba skareda od Vas zmizne 😔

zuzannas
14. máj 2010

teda presne sa to vola - Psychoprofylaktická príprava na pôrod... 😀

zeytin
14. máj 2010

No, sak si aj dobre nadavam, ze som si neurobila skolu po strednej... Bakalara som zacinala az 4 roky po strednej a to som mala co robit, aby som sa vobec na to dala - popri zamestnani to je dobra makacka.... Bakalara som uspesne skoncila pred 3 rokmi, potom sme odisli na 4 roky do zahranicia a teraz som si povedala, ze by sa zislo dostudovat a tak som sa dala na posledne 2 roky. Inak studujem nejake medzinarodne vztahy 😀

zeytin
14. máj 2010

Inak ja sa chystam chodit na cvicenia do Ruzinova ... tam by som chcela aj rodit. Antolsku mam sice blizsie, ale rozhodli sme sa pre Ruzinov.

pipi1211
14. máj 2010

dobre ranko.... no akko vidim je to tu vesele 😒

mari a kam budes chodit a za kolko? ja by som kludne chodila aj na tu antolsku len neviem kam by som dala malu 😒

denisocka
14. máj 2010

baby,ja som tak happy,asi mi z toho preskoči . močak ma reže ,páli a ja sa tu chechcem

toto je moj včerajši ulovok - mašina a šatka storch leo caffe .... a učet lahší o 250€

marija
14. máj 2010

Ikulka ja ich mam tam hore tie zily... vraj mesaic pred porodom to treba skontrolovat, dovtedy tie pancuchy a potom upozornit gynekologa pri porode nech striha tam, kde zila nieje. Ako som uz pisala KOCURKOVO 😎 ja mam len jednu taku vystupenu a hrcovu zilu, vzadu na stehnelavej nohy.

Zuzi na Nitriansku do jedneho studia, tvra to 8 tyzdnov, 80 minut, cize akurad 😀 mozem ti poslat IP ak chces, daj vediet 😉

mywiel
14. máj 2010

Deni parada tak uz len sit... 😉 🙂

marija
14. máj 2010

Deni a ty vies sit, ci to ides skusit prvykrat? 😕 obdivujem 😉 ak budes sikovna budem si od teba kupovat veci na zakazku 😀

denisocka
14. máj 2010

marija 😀 ta kde viem,len take zaplaty.... ale chcem ušiť tu zastenu do izby malemu,aj kupiť latku z ikei a rovnakej farby a urobiť mu zavesy

marija
14. máj 2010

Deni 🙂 no ja viem prisit gombik asi len 😀 takze si minimlane o 20 lekcii popredu 😉

lucy1990
14. máj 2010

Dobre ranko 😀

denisocka
14. máj 2010

čo sa škeríš,dobre 😀

lucy1990
14. máj 2010

Lebo sa tesiiiim 😀 sme sa dohodli s Marijou, dnes ideme spolu cvicit 🙂

marija
14. máj 2010

Lucy 😀

zuzannas
14. máj 2010

Marija, posli mi IP..diiiik 😉

lucy1990
14. máj 2010

Marija, je uplne mozne, ze sa aj na tych kramaroch v porodnici stretneme, lebo naposledy mi na 4D utz hovorila, ze to vyzera na 9.8. 😉

denisocka
14. máj 2010

dievčata,ak mate niekto skype a chcete ma mať v kontaktoch,tak budem rada - je to niekedy rýchlepšie ako takto cez forko riešiť rýchle otázky

skype : forcepska

abbey1
14. máj 2010

Ahojte.Ja sa chystám na poradňu.Tak dúfam,že urobí aj sono a upresní termín.Vy sa máte,že máte cvičenia pre tehuľky.Aj u nás sú,ale vedie ich jedna nič moc pani,tak mi je zbytočné tam chodiť.Len ešte musím vyzistiť ako je to s prípravou partnera,ak chce byť pri pôrode.Niekde to vyžadujú.Ale budúci týždeň idem k svojmu pôrodníkovi,tak zistím.Že šiť,ľudia,ja keby som sa mala živiť manuálne,tak umriem od hladu.A to sú všetky ženy v rodine zdatné,len mňa to obišlo.

pipi1211
14. máj 2010

baby a ide niekto rodit aj na antolsku???? 🙂

abbey1
14. máj 2010

Halintoa,ja chodím ku gynekologičke do Topoľčian a tiež zvažujem pôrod do vody.Ale stále nie som rozhodnutá,či rodiť tam,alebo tu u nás.Podarilo sa mi tu zajednať super lekárov,tak zvažujem.Mám nemocnicu 5min od domu a naši by mohli byť stále s nami.Tak neviem.

denisocka
14. máj 2010

baby,dala som na fb album so šatkou a nazvom - novy prírastok do rodiny - mame doma Leoška a kamaratky mi už v spravach gratuluju k porodu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre