♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lucia20
10. jún 2010

@carmenn323 no super..... konecne spriaznena dusa. len s tym rozdielom, ze ja mam 24 a cakame tretie. 😀 😀 😀 😀 😀

memory97
10. jún 2010

@barinkova ste mu mali s mm dohovorit, nech sa len pekne ukaze🙂

@carmenn323 ak myslis na nohy, myslim, ze o tom vcera pisala goka, ale hlavne nohy hore... este vydrz, rodit sa bude neskor 😉

@barinkova dokimu treba povedat, ze musi lepsie pozriet🙂

barinkova
10. jún 2010

@memory97 necham sa prekvapit hlavne aby bolo zdrave

memory97
10. jún 2010

@carmenn323 teraz chlapec a dalsie bude dievca🙂

memory97
10. jún 2010

@barinkova jasne, to je najpodstatnejsie, to ci to je chlapcek alebo dievcatko je uplne jedno 😲

barinkova
10. jún 2010

fuha ale strasne sa tazko dycha uplne je dusno

carmenn323
10. jún 2010

lucia tak to si dobra 😀 no mne je do placu ja som pred tehu za rok pribrala 10kg a az som sa rozhodla dietovat som ostala tehu tak ze som mala 73 a teraz mam 86 to som nikdy nemala a jak zbadam na vahe 90 tak hroza to uz nikdy neschudnem ja nemam pevnu volu pri vyske 165 som jak bomba ☹ ☹ ☹

lucia20
10. jún 2010

@carmenn323 no my sme skoro zacali. respektive ani nie tak skoro ako rychlo sme ich mali po sebe.
no neboj schudnes. budes chodit na prechadzky, behat za prckom. ani sa nenazdas a budu vsetky kilecka dolu.

barinkova
10. jún 2010

no nic kocky ja valim do vane a do postele,dobru noc vam prajem

lucia20
10. jún 2010

@barinkova idem uz aj ja. este prevliect katku na poschodie do postele a je to. tak dobru nocku baby, zajtra sa neuvarme. 😀

memory97
10. jún 2010

@carmenn323 budes kojit, kocikovat, behat za babom a pojde to samo dolu🙂

carmenn323
10. jún 2010

Idem hajat tak sa majte DOBRU NOCKU 😉

memory97
10. jún 2010

dobru nocku 😎

carmenn323
10. jún 2010

Dakujem za utechu no snad mate pravdu ale teraz kaslem nato hlavne nech mam zdrave mimi a potom budem stresovat z vahy

lucia20
10. jún 2010

@carmenn323 uvidis. najprv ti to bude suma fuk, lebo budes kojit a ked sa ako tak das do normalu po porode, tak to pojde samo. neboj. ja to mam uz overene. to len teraz si pripadame ako velrybky. :D dobru nocku.

kvietok121
11. jún 2010

@lucia20: ja som pozerala, ale ma prsat az v pondelok
@barinkova: tak to je naozaj zlate a betarske, budete mat prekvapko
@carmen323: tu klimu ti zavidim ja som myslela ze sa roztopim

kvietok121
11. jún 2010

baby hrozna noc, strasne teplo a dnes ma byt viac, ach jo to bude zase den papa

carmenn323
11. jún 2010

Dobre ranecko,ja idem postavit na gulaz musim stihat do 10 navarit lebo mam potom zakaznicku,no aspon mi teraz nebude take teplo od sporaka 😉 snad dnesny den zvladneme drzte sa 😎

mata1001
11. jún 2010

dobre ranko baby...pekne slnecne,teple... sa aj uvarime dneska.... 😝 😝 😝
baby nie je tu niektora z vas co budete rodit v Galante?
@carmenn323 co budes dneska robit? 🙂

memory97
11. jún 2010

dobre ranko🙂 Mna to horuco uz vyhnalo z postele🙂

mata1001
11. jún 2010

@memory97 a co budes robit? ja sa nudim.....

21
11. jún 2010

@lucia20
@kvietok121 , baby, sme tri, co este nemame ani vecicky ani tasky hotove... Ja cakam tiez na mensi hic a zacnem az, ked uz budem na MD.
@barinkova , som rada, ze vsetko ok na poradni... A prekvapenie pri porode je pekne... 🙂

Je strasne teplo, spim pri otvorenom okne-akoby ani otvorene nebolo... Iba som kaslala, kopu alergenov je, nemala som zachvat, iba ma stale drazdilo... No neprijemne.

21
11. jún 2010

@barinkova , tak naozaj co najcastejsie vykladat nohy, aj tie studene obklady a keby nic nezaberalo a bolo by to vela, treba povedat na poradni...

memory97
11. jún 2010

@mata1001 troska si pojdem posediet na balkon, nech mi aspon troska nohy opali a spali vsetky bacily,co som nachytala minuly tyzden🙂 aj tak na tom slnku dlho nevydrzim a nam nastastie svieti slnko na balkon iba doobeda🙂

evitkamalicka
11. jún 2010

ahojte

mata1001
11. jún 2010

@memory97 aj nam len doobeda..ale este k tomu mame pred domom stromy,tak slniecko tam az tak moc nesvieti...musim nieco vymysliet co budem robit lebo sa unudim....

memory97
11. jún 2010

@mata1001 mne sa v tomto teple nic nechce 😀 urcite dnes budeme troska upratovat a zehlit este co vcera vyschlo, nech sa na vikend mozeme niekam vybrat🙂

mata1001
11. jún 2010

@memory97 prave aj ja uvazujem ze by sme mohli ist s mm niekam do prirody,ale ked je taketo teplo tak ho asi na to nenahovorim....vy sa kam chystate?

evitkamalicka
11. jún 2010

my ideme v sobotu na rande do Nitry vo dvojici, maleho nechavame svokrovcom, tak sa tesim, ze vypadneme

memory97
11. jún 2010

@mata1001 my tu mame blizko lesik, tak na nejaku dobru prechadzku, ale az pred vecerom, lebo v tom hice sa mi ani chodit nechce🙂 a na vikend este neviem, popozeram co sa bude diat, ci nie su v okoli nejake akcie🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre