♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

silvia.vesela
18. jún 2010

@kikuska25
to magnezium by si mohla kludne uzivat, moze sa az do 36 tyzdna. A nema ti ho kto poslat, to sumive myslim?

kikuska25
18. jún 2010

buduci tyzden cestujeme uz na slovensko uz na stalo tak musim dovtedy vyskusat skusim este pozriet v niektorom polskom obchode ci to nemaju..

silvia.vesela
18. jún 2010

@kikuska25
tak to je fajn, tu na SVK to už bude lepsie. Nejak to este vydrž a keby ti bolo este dnes zle, tak pekne chod na pohotovost a ja by som si aj vymyslela, ze sa bojim, že mi odtiekla voda...aby ma prezreli zospodu...ked sa to tam inac neda, tak to treba prifarbit! 🙂

barinkova
18. jún 2010

akurat kukam kocky ze skoro kazda ma aj svadobne fotky idem aj ja nejake dat

21
19. jún 2010

Dobre mokre ranko!!!

@kikuska25 , dufam, ze ste v poriadku... Ako bolesti?

memory97
19. jún 2010

Dobre ranko, dufam, ze ste sa dnes do ruzova vyspinkali a babatka tiez 😎

@kikuska25 neni zac, dufam, ze ti je dnes uz lepsie, pokial nekrvacas tak je vsetko ok🙂 Este ma napadlo, ked maly kope, ci ti netlaci na nejaky organ, aj z toho moze byt bolest. Drobca jemne postuchaj prstom, aby zmenil polohu a sa ti ulavi, ak tlaci na nejaky organ.

kikuska25
19. jún 2010

@21 dobre ranko..dakujem krasne ze sa zaujimas..dnes je lepsie len ma pobolieva zaludok tak som rano zacala s ovocim..
@memory97 lepsie dakujem pekne len ten zaludok nezbednik..aj moja maminka mi to vravela ze mi moze drobec na nieco moze tlacit..ja ho stlae hladim a rozpravam sa s nim s nezbednikom malym

katulkaaaaaa
19. jún 2010

Ahojte pridavam aktualnu fotku 33tt s mojou babulkou a aj psikom 🙂
pocasie nic moc,tak budeme sediet asi doma,ale nevadí 🙂 aj tak vam prajem krasny vikend

kvietok121
19. jún 2010

ahojte buduce mamicky, konecne prestalo prsat boli sme v meste na trhu, napapli sme sa a teraz cakam kedy budem schopna upratovat, akosi sa mi nechce som po noci znicena, zase tie blbe krce

kvietok121
19. jún 2010

@katulkaaaaa: krasna fotka s kockami na fotke

kvietok121
19. jún 2010

dnes asi vsetky pilne pracujeme prajem pekny zvysok soboty

memory97
19. jún 2010

@katulkaaaaaa krasne brusko🙂

kacena4
19. jún 2010

cafte babenky, prave si citam na babetku.sk, ze ak nenastupim na matersku 6 tyzdnov pred porodom, tak sa mi krati mateska o tento cas - to som nevedela, tak to aby som zacala nieco vybavovat 😝

kvietok121
19. jún 2010

@kacena4: to som nevedela ale pravdu povediac uz sa jej neviem dockat, takze ani jeden den navyse

kvietok121
19. jún 2010

Uz sme takito, teda pred par dnami sme boli 😀

katulkaaaaaa
19. jún 2010

@kvietok121 dakujem tiez mas pene brusko 🙂
@memory97 dakujem 🙂

kvietok121
19. jún 2010

@katulkaaaaa: dakujeeeem

memory97
20. jún 2010

@kacena4 ano, to sa skracuje 😉

@kvietok121 krasne busko🙂 Mne bolo vcera povedane, ze vyzeram uz ako na porod 😀 😀 😀

evitkamalicka
20. jún 2010

ahojte,
tak nasi dnes rano odisli a my oddychujeme, ani riadny obed sa mi nechcelo varit, tak som len dala nakysnut cesto a budu tvarohove buchty na pare, to je rychlovka

kikuska25
20. jún 2010

maminky ahojte..konecne som si vcera kupila sumive magneium zohnala som v polskom obchode..ooo taka som rada ani si neviete predstavit ako 😉 pekny dnik vam nsetkym 😎

kvietok121
20. jún 2010

@memory97: vsak uz sme take gulatetucke vsetky, neboj, vsak mame na to pravo, ved v nas rastu riadne chlapiska, alebo krasne slecny

ja sa budem teraz prihovarat menej pretoze menime internet, tak sme teraz odpojeni, teraz pisem od svokrovcov, takze jedine ak sa mi podari v skole 😀

mata1001
20. jún 2010

caute baby zacnete pit malininovy caj od 35tt?

21
20. jún 2010

@kikuska25 , som velmi rada. Dufam, ze uz bude len dobre.
Tak, dievcata, si predstavte, od dnes som oficialne na MD!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 A vcera som dokupila nejake veci a normalne som sa zbalila...No chybaju mi este ortopedaky a vlozky do podprsenky... A prat vecicky stale neviem, kedy budem, ale vsak to zvladne aj manzel. 😝

kacena4
20. jún 2010

@memory97: cafko tebe len taraz hovorili, ze si ako pred porodom? mne to hovoria uz 2 mesiace a naposledy sa ma viaceri pytali ci to nebudu dvojky, tak som gyn na ultrazvuku presviedcala ze nech to poriadne pozrie nech to viem dopredu. pribrala som uz 19kg a nezmestim sa do ziadnych tehu gati, len do sitich na mieru (na mna) 😝
skusim sa tiez sfotit (ak vojdem do zaberu) a poslem na porovnanie

kacena4
20. jún 2010

@21 gratulujem k materskej, ja sa chystam niekedy v stredu
co sa tyka prania to nie je problem ale co zehlit, ja mam vo zvyku vsetky babatkovske vecicky zehlit aspon par tyzdnov, aby som "vypalila" vsetko z oblecenia 😎

kacena4
20. jún 2010

@mata1001 na co malinovy caj???

babenky citala som, ze ako priprava na porod, pocas porodnych bolesti a aj po na stiahnutie maternice a krvacanie su nejake HOMEOPATIKA - mam aj nazvy a na co su presne, co vy na to? budete nieco take pouzivat????? ja mam dilemu, doteraz som nic take nepouzivala...

kikuska25
20. jún 2010

@21 dakujem..aj ja som rada a velmi..budem to brat 2krat denne dufam ze to pomoze..to si dost nekoro isla na MD ci nie?

21
20. jún 2010

@kikuska25 , nie, presne 6 tyzdnov pred terminom.

@kacena4 , ja tiez vela a dlho zehlim, aj si veci prevraciam naruby kvoli vyzehleniu prasku... 😀 A tie maliny, zevraj pomahaju otvarat porodne cesty, ulahcuju porod. To som pocula.

memory97
20. jún 2010

@21 blahozelam🙂)) taaak a teraz uz len oddych 😀 ja si este chvilku pockam kym mi ju daju 😀

@kacena4 mne sa praveze zda, ze to brusko je stale male, ale to asi tym, ze ho vidim kazdy den 😀 😀 😀
uz sa tu preberali homeopatika, ale ja sa na to nedam, necham sa prekvapit, co ma caka a neminie
😀

aj vam sa snivaju take psycho sny, ktore nedavaju vyznam????

memory97
20. jún 2010

na matriku, ked sa ide vybavovat rodny list pre babo, treba oba obcianske preukazy. Musim dat mm original, alebo mu staci kopia mojho obcianskeho?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre